Ogłoszenie archiwalne

Dom, Kaszczorek

Kaszczorek, Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 1 230 000 zł
  • 162 m²
  • 7 592,59 zł/m²

Dom, Kaszczorek

Kaszczorek, Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
26 kwietnia 2021

1 230 000 zł

162 m²

7 592,59 zł/m²

Dom, Kaszczorek

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2021

1 230 000 zł 162 m² 7 592,59 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
650 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

650 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 230 000 zł (7 592,59 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 162 m², 4 pokoje, 3 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 650 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: FORUM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 26.04.2021
  •   numer ogłoszenia: 30527

Lokalizacja

Opis nieruchomości

30527. Bez PCC.Polecamy Państwu dom na Kaszczorku wolnostojący w stanie deweloperskim.Zostanie wybudowany z materiałów wysokiej jakości i w konsultacji z przyszłym właścicielem Możliwość dostosowania projektu do wymagań kupującego.Możliwość wykończenia przez dewelopera na życzenie klienta.Polecam kontakt telefoniczny
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 18289

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana