dowolna

Domy do remontu Toruń - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

św. Józefa,Toruń

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferta z klauzulą wyłączności. Na sprzedaż dom do generalnego remontu (rozbiórki) na osiedlu Bielany (działa św.Józefa) przy ul.Porzeczkowej w Toruniu. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Suwalska

Bielawy,Toruń

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szukasz domu dla Twojej rodziny w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Prezentowany dom położony jest w dzielnicy Bielawy w Toruniu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

św. Klemensa,Toruń

779 000 zł174 m² 4 477,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

**** sprzedane **** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam do współpracy. W tej lokalizacji takie nieruchomości nie pojawiają się zbyt często. Działka z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 199 000 zł500 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na ul. Legionów w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście. Budynek jest atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

św. Józefa,Toruń

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Gorąco polecam dom jednorodzinny, wolnostojący na działce o pow. 468m2 przy ulicy wesołej na Działkach Św. Józefa. Spokojna okolica. Działka zagospodarowana - ogród bogaty w wieloletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

św. Józefa,Toruń

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego w Toruniu na Działkach Św. Józefa. Lokalizacja: dom znajduje się w centrum Torunia. Działki Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Luba

Bielawy,Toruń

980 000 zł168 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom na bielawach - wyłącznie U nas - piętrowy dom Z działką oraz garażem dwustanowiskowym I budynkiem gospodarczym ul. Luba Miło mi zaprezentować dom wybudowany z cegły kratówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemi Michałowskiej

Mokre,Toruń

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Wrzosy,Toruń

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Piękny dom z ogrodem na osiedlu Wrzosy. Zapraszam Państwa do obejrzenia jednorodzinnego, wolnostojącego i wykończonego domu na os. Wrzosy, niedaleko ulicy św. Antoniego. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Bielawy,Toruń

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

970 000 zł133 m² 7 282,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w sercu Torunia! Oferujemy szeregowiec o powierzchni 133,20 m2, (w tym garaż o powierzchni 15 m2) wraz z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Mokre,Toruń

699 000 zł129 m² 5 422,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w sercu Torunia! Oferujemy szeregowiec o powierzchni 128,90 m2 wraz z działką o powierzchni 357 m2 i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Stawki,Toruń

2 200 000 zł179 m² 12 304,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę sprzedaży ciekawego 6 pokojowego Domu na Toruńskich Stawkach. Oferowany dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Małe Garbary

Stare Miasto,Toruń

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica dwu-kondygnacyjna położona w ścisłym centrum toruńskiej Starówki przy ul. Małe Garbary 20 (ok. 150 m od głównego deptaka), idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

4 800 000 zł746 m² 6 434,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:273 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Torunia, przy ulicy Grudziądzkiej w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Sądu Rejonowego. Ta zabytkowa kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Mokre,Toruń

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w Toruniu wolnostojący na ulicy Polnej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grudziądzką .Dom dostępny od zaraz nie wymaga remontu. Powierzchnia mieszkalna domu 61m2. . Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł129 m² 5 422,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w sercu Torunia! Oferujemy szeregowiec o powierzchni 120 m2, wraz z dużą działką o powierzchni 357m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

970 000 zł146 m² 6 643,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

dom jednorodzinny do remontu lub rozbudowy, możliwość budowy dwóch domów jednorodzinnych, bądź jednego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

760 000 zł129 m² 5 896,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 050 000 zł276 m² 3 800,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom dwurodzinny z dodatkową powierzchnią biurową w centrum miasta w spokojnej okolicy Pragnę przedstawić ofertę nietuzinkowego domu zlokalizowanego praktycznie w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Podgórz,Toruń

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego 5 min drogi od Starego Miasta. Dom piętrowy z piwnicą, wybudowany ok. 1960 roku, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hiacyntowa

Wrzosy,Toruń

850 000 zł217 m² 3 917,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny typu bliźniak znajdujący się na toruńskich Wrzosach przy ul. Hiacyntowej. Dom został wybudowany w 1981r. Na działce o powierzchni 416 m2 Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

św. Józefa,Toruń

990 000 zł192 m² 5 148,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinny w Toruniu przy ul. Osiedlowej z ogrodem, zapewniającym prywatność. Lokalizacja: dom znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 600 000 zł280 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis nieruchomości Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę prywatną 4-kondygnacyjnej, narożnej i podpiwniczonej kamienicy w Toruniu przy ul. Słowackiego 117 / Kochanowskiego 23. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podmurna

Stare Miasto,Toruń

555 000 zł59 m² 9 406,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:59 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż. Urokliwa kamienica położony w sercu toruńskiej starówki, wybudowany w latach 60-tych, niepodpiwniczona, dwu-kondygnacyjna z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Stawki,Toruń

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu dwulokalowego zlokalizowanego na Toruńskich Stawkach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum ogródek bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Rubinkowo,Toruń

677 000 zł170 m² 3 989,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Toruń, działki pzwann, ul. Brzozowa. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w sercu Torunia, z dostępem do pełnej infrastruktury przez okrągłą dobę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borowiacka

Bielany,Toruń

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom do odświeżenia , położony przy ulicy Borowiackiej 12 na Bielanach w Toruniu. To doskonała okazja dla osób poszukujących projektu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Toruń, wrzosy, ul. Gazowa *dla kogo* Dla wszystkich, którzy chcą korzystać z udogodnień życia w mieście a jednocześnie mieszkać w spokojniej okolicy i mieć na własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Miasto,Toruń

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:168 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę 3-kondygnacyjnej, narożnej i podpiwniczonej kamienicy w samym centrum Toruńskiej Starówki przy ul. Ślusarskiej 8/ Wielkie Garbary 6 nieruchomość Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, św. Józefa

św. Józefa,Toruń

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:469 m²

Szukasz małego ciekawego domku w okolicy działek św Józefa? Blue Home nieruchomości ma dla ciebie świetną ofertę. Nieruchomość przy samym lesie o powierzchni 82m2 to świetna okazja aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

459 000 zł97 m² 4 714,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Przedstawiam Państwu dom parterowy z ogromnym potencjałem. Nieruchomość położona jest przy ulicy Lubej, na osiedlu Bielawy, którego lokalizacja zapewnia odpoczynek od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Tylko W bluehome Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży domu na osiedlu Stawki. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Ślusarska

Stare Miasto,Toruń

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

449 000 zł78 m² 5 786,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:487 m²

Wyjątkowa lokalizacja - parter domu na rubinkowie I - bardzo duży ogród zagospodarowana działka Witam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

595 000 zł234 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Biuro nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Sprzedaży wyjątkowego domu z możliwością prowadzenia działalności na osiedlu Stawki. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rudak

Rudak,Toruń

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 934 m²

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na os. Rudak. Dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta domu jednorodzinnego wolnostojącego w spokojnej i cichej okolicy na Stawkach. Dom idealny dla rodziny (także wielopokoleniowej). Wygodny i przestronny, z ogródkiem na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 000 zł208 m² 8 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak