dowolna

Domy umeblowane Toruń - Oferty sprzedaży i wynajmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazd

Grębocin nad Strugą,Toruń

1 170 000 zł126 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpośrednio sprzedam przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Torunia ul. Dojazd. Proszę o kontakt telefoniczny po godz. 17:00 od poniedziałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Brzezina,Toruń

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone z dala od głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Toruń

Bielany,Toruń

1 900 zł80 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:490 m²

Zapraszam do wynajmu domu parterowego, wolnostojącego z ogrodem na terenie Działek Świętego Józefa. Dom po remoncie, z nowymi instalacjami, oknami pcv. Wolnostojący, parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

9 900 000 zł718 m² 13 797,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Dom w cenie mieszkania 6642/m2. Ogromnym atutem tego domu jest jego lokalizacja - nie przy głównej ulicy, spokojna alejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 199 000 zł500 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na ul. Legionów w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście. Budynek jest atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stawki,Toruń

2 249 999 zł234 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż - Toruń, osiedle Stawki Powierzchnia domu: 234 m , Działka: 721 m , Rok budowy: 2022, tylko w naszej ofercie na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrzosy,Toruń

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż dom przy ul. Jastrzębiej posadowiony na działce o pow. 775 m2. Budynek o pow. 58 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawy,Toruń

1 490 000 zł180 m² 8 296,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Niepowtarzalna oferta sprzedaży dwóch domów na jednej działce o powierzchni 683 m2. Pierwszy dom o powierzchni użytkowej 179 m2 , drugi o powierzchni użytkowej 141 m2. W jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Stare Miasto,Toruń

5 300 000 zł800 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:188 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży kamienicy położonej w ścisłym centrum toruńskiej Starówki! Topowa lokalizacja - nieruchomość znajduje się przy ul. Mikołaja Kopernika 34, w odległości: - 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Wrzosy,Toruń

1 379 000 zł110 m² 12 485,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 5 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej w stanie pod klucz o pow. 110,45 mkw zlokalizowanego na wrzosach Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stawki,Toruń

1 450 000 zł101 m² 14 347,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom fotowoltaika + poddasze do aranżacji Toruń, stawki Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Torunia? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

10 500 000 zł718 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Toruń

Wrzosy,Toruń

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom z ogrodem, garażem i budynkami gospodarczymi Parterowy dom w zabudowie wolnostojącej, powierzchni ok 75m 2 , składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Wrzosy,Toruń

1 349 999 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Opis nieruchomosci: dom po generalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa wynosi około 130m , działka o powierzchni 516 m -na parterze znajduje się: przestronny, ponad 30-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Bielawy,Toruń

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu dla Twojej rodziny w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Prezentowany dom położony jest w dzielnicy Bielawy w Toruniu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

970 000 zł133 m² 7 282,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w sercu Torunia! Oferujemy szeregowiec o powierzchni 133,20 m2, (w tym garaż o powierzchni 15 m2) wraz z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Bielawy,Toruń

1 229 000 zł129 m² 9 494,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom 5-pokojowy | Bielawy w Toruniu | 129,45 m | Nowy, z garażem| *opis nieruchomości Grupa Fly High ma przyjemność zaprezentowania wyjątkowej oferty domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

13 600 000 zł718 m² 18 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Wrzosy,Toruń

880 000 zł71 m² 12 394,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w Toruniu na Wrzosach Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego wolnostojącego, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fiołkowa

Wrzosy,Toruń

2 600 zł67 m² 38,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:376 m²

Jeśli poszukujesz domu w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z apraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego Domu na Wrzosach. Dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

! tylko U nas! Biuro Prestige Location ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu doskonale skomunikowanego z centrum Torunia. Dojazd do ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

13 600 000 zł718 m² 18 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

980 000 zł218 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w świetna lokalizacji! Chełmińskie Przedmieście, 218m2, 4 Pokoi. Szukasz domu w centrum Torunia? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

869 000 zł221 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

** oferta tylko W marchlewicz nieruchomości** lokalizacja: toruń, wrzosy, ul. Zbożowa na toruńskich Wrzosach to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Toruń

Winnica,Toruń

13 600 000 zł718 m² 18 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu Domu na Chełmińskim Przedmieściu. Nieruchomość znajdująca się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kanałowa

Mokre,Toruń

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego domu zlokalizowanego na osiedlu mokre w toruniu Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzosy,Toruń

1 490 000 zł120 m² 12 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Oferta sprzedaży domu pod lasem * Toruń Wrzosy * Zdecydowanie największym atutem domu jest jego położenie, zaraz przy ścianie lasu. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni 925 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Kaszczorek,Toruń

1 095 000 zł153 m² 7 155,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy to idealnym miejscem będzie dla Ciebie Kaszczorek. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej, nowoczesny dom o powierzchni 153 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Bielawy,Toruń

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji - Bielawy, komfort i spokój blisko miasta! 1 199 000 zł Do Negocjacji. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom, wybudowany w 2021 roku, zamieszkiwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Podgórz,Toruń

725 000 zł165 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż domu z możliwością zamiany na mieszkanie trzy lub cztero-pokojowe w Toruniu. Nieruchomość gruntowa ogrodzona z brama wjazdową o powierzchni 1000 m2 zabudowana domem 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

13 600 000 zł718 m² 18 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Wrzosy,Toruń

830 000 zł216 m² 3 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej dzielnicy jakimi są Wrzosy , może być Twój! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowy dom typu bliźniak, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Selerowa

Wrzosy,Toruń

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony na Wrzosach, przy ulicy Selerowej, którego lokalizacja zapewnia odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie bliskość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suwalska

Bielawy,Toruń

1 439 000 zł144 m² 9 967,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń Bielawy, ul. Suwalska działka: łączna powierzchnia 447,00m , o regularnym, prostokątnym kształcie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Podgórz,Toruń

3 500 zł165 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia na lewobrzeżu Torunia na ulicy Krętej. Mam przyjemność zaprezentować przestronny dom do wynajęcia na ładnej działce. Dom o powierzchni użytkowej 165 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Toruń

Stawki,Toruń

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem atrakcyjny dom o powierzchni 110m2 położony na osiedlu domów jednorodzinnych na toruńskich Stawkach. Parter: salon z wyjściem na balkon (30m2), kuchnia, łazienka z prysznicem,.