dowolna

Działki Toruń Rudak

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

1 536 780 zł3 659 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z dostępem do mediów w Toruniu przy ul. Rudackiej o łącznej powierzchni 3659 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Istniej możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 942 m2, w kształcie kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 933 m² 255,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka: lokalizacja: toruń, rudak, ul. Gliniecka Powierzchnia: 2933m2 Kształt: prostokąt Wymiary: 38,5m x 76,5m x 38,5m x 74,5m Plan miejscowy : tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 791 m2, w kształcie prostokątu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

665 000 zł1 107 m² 600,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana toruń - rudak osadnicza! Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1107 m2 w cenie 600 zł/ m2. Działka w sąsiedztwie nowo powstałych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

75 900 zł300 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce na odpoczynek, działka rod na sprzedaż - ul. Rudacka, toruń Na sprzedaż działka o powierzchni 300 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Rudackiej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 791 m2 na lewobrzeżu w Toruniu! Działka budowlana o powierzchni 791 m2 położona przy ulicy Rudackiej w Toruniu. Cicha i spokojna okolica a zarazem szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 809 m² 236,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej położonej przy ul. Rudackiej. Działka niezabudowana, nieogrodzona, o w miarę regularnym kształcie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa do działki rod z domkiem i szklarniami. Lokalizacja - Toruń, rod Rudak ; - dogodna lokalizacja z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 309 m² 420,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul.Dwernickiego. Nieruchomość o pow. 2309 m2 położona tuż przy Trasie Wschodniej, z dobrym wyjazdem do autostrady A1. Prąd w granicy działki. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rekreacyjna z rozpoczętą budową domu - Toruń, rudak Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w malowniczej dzielnicy Torunia -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł300 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż działka rod im. generała Bema na osiedlu Rudak położona w wyjątkowo spokojnym i kameralnym otoczeniu Na działce a o powierzchni 300 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Rudak,Toruń

45 000 zł471 m² 95,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rod "relaks" o powierzchni 471 m2 Wejście bezpośrednio z drogi dojazdowej z miejscem postojowym przy płocie działki. Na działce znajduje się domek murowany o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Toruń

Rudak,Toruń

1 000 000 zł2 032 m² 492,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 2032 m2 na Rudaku w otoczeniu domków jednorodzinnych i lasu. Zaledwie 3 km od centrum miasta. Kameralne osiedle. Sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gliniecka

Rudak,Toruń

820 000 zł2 933 m² 279,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rudacka

Rudak,Toruń

358 000 zł805 m² 444,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 805 m2, na lewobrzeżu w Toruniu - Rudak. Działka budowlana o powierzchni 805 m2, przy ulicy Rudackiej w Toruniu. W cichej i spokojnej części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rypińska

Rudak,Toruń

99 500 zł500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem ogłoszenia jest działka rod - rekreacyjna z domkiem o powierzchni około 500m2. - bardzo dobra lokalizacja 10 minut do centrum. - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osadnicza

Rudak,Toruń

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1 000 m2, zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy Torunia. Cena nieruchomości to 450 000 pln. Działka znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rudacka

Rudak,Toruń

346 000 zł805 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 805 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi nasadzeniami wzdłuż płotu. Media w drodze. Cicha i spokojna okolica.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rypińska

Rudak,Toruń

650 000 zł1 976 m² 328,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym przy ul. Rypińskej/skrzetuskiego. Nieruchomość o pow. 1976 m2 położona tuż przy moście drogowym. z dobrym dojazdem do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rypińska

Rudak,Toruń

915 000 zł2 864 m² 319,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym przy ul. Rypińskej/skrzetuskiego. Nieruchomość o pow. 2864 m2 położona tuż przy moście drogowym. z dobrym dojazdem do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rudak,Toruń

859 500 zł2 865 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym przy ul. Rypińskej/skrzetuskiego. Nieruchomość o pow. 2865 m2 położona tuż przy moście drogowym. z dobrym dojazdem do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Rudak,Toruń

45 000 zł18 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej rod o pow. 300 mkw zlokalizowanej na ogródkach działkowych na rudaku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gliniecka

Rudak,Toruń

890 000 zł2 933 m² 303,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gliniecka

Rudak,Toruń

380 000 zł1 268 m² 299,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej działki budowlanej o powierzchni 1268 m2, położonej w urokliwej części Torunia, przy ulicy Glinieckiej 12 na Rudaku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gliniecka

Rudak,Toruń

990 000 zł2 933 m² 337,54 zł/m²

 

 

 

Rudak,Toruń

658 000 zł1 135 m² 579,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Działka budowlana Toruń *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 1135 m2 zlokalizowana w Toruniu na osiedlu Rudak. Działka nr 156 w kształcie prostokąta; nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gliniecka

Rudak,Toruń

1 100 000 zł2 933 m² 375,04 zł/m²

 

 

 

Rudak,Toruń

55 000 zł600 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną 600 m2 na Rudaku w Toruniu. Działka jest pięknie zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i trawnikiem. Na działce znajduje się murowany dom, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Rudak,Toruń

49 500 zł350 m² 141,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rod w urokliwej lokalizacji Torunia, w dzielnicy Rudak. Ta przestronna działka rod to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Rudak,Toruń

476 560 zł1 702 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 1700 m2 w spokojnej dzielnicy, z idealnym dojazdem 10 min samochodem do centrum Torunia. Działka w cichej, spokojnej dzielnicy Rudak blisko centrum Torunia. Dojazd do centrum dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Toruń

Rudak,Toruń

55 000 zł300 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną 300 m2 na Rudaku w Toruniu. Działka jest pięknie zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i trawnikiem. Na szczególną uwagę zasługuje winogron, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rudak

Rudak,Toruń

645 000 zł1 213 m² 531,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1213 m2, częściowo zalesiona w pięknym otoczeniu - las, jezioro, toruń - Rudak. Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1213 m2, pięknie usytuowana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Rudak,Toruń

375 000 zł2 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa 2500 m2 w Toruniu! Cena ofertowa jest ceną netto (+23% vat) Działka usługowa (u). Typ własności: własność użytkowanie wieczyste. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osadnicza

Rudak,Toruń

445 000 zł1 621 m² 274,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną na osiedlu Rudak w Toruniu. Nieruchomość o powierzchni 1621 metrów ,malowniczo położona w cichej spokojnej okolicy ,w otoczeniu lasu ,500 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Rudak

Rudak,Toruń

465 000 zł1 621 m² 286,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki na osiedlu Rudak. Nieruchomość o powierzchni 1621m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Rudak

Rudak,Toruń

919 000 zł3 610 m² 254,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Blue Home Nieruchomości Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki na os. Rudak. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Rudak

Rudak,Toruń

350 400 zł2 190 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, prezentuję na sprzedaż działkę położoną na os. Rudak w Toruniu w usługowo - przemysłowej części dzielnicy o powierzchni 2190 m2. Kształt działki zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Rudak

Rudak,Toruń

535 040 zł3 344 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, prezentuję na sprzedaż działkę położoną na os. Rudak w Toruniu w usługowo - przemysłowej części dzielnicy o powierzchni 3344 m2. Kształt działki zbliżony do.