dowolna

Lokale użytkowe Toruń Bydgoskie Przedmieście

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Rynek pierwotny

6 996 000 zł717 m² 9 757,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość inwestycyjna - centrum Torunia (bydgoskie Przedmieście) Na sprzedaż w pełni funkcjonująca, dochodowa nieruchomość inwestycyjna położona w Toruniu, przy ulicy Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

50 zł/m²167 m² 8 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 167 m z witryną | Osiedle Sztuk Pięknych | Toruń Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na wynajem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

320 000 zł223,28 m² 1 433,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu "pod klucz", to. klucz leży gdzie indziej ;) Ale jeśli masz wyobraźnię, ekipię remontową na podorędziu i nie boisz się wyzwań, czytaj dalej :) Oto 223 m2 lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

39,68 zł/m²62 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal w odrestaurowanym budynku komercyjnym o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia przy ul. Bydgoskiej 1, zaledwie 300m od centrum toruńskiej starówki z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu/ biura na Bydgoskim Przedmieściu. Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura dla swojej działalności w świetnej lokalizacji - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

41 zł/m²137,20 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w biurowcu Nikolaus w Toruniu. Biura Na powierzchnię biurową składają się: -6 gabinetów biurowych w tym sekretariat, -sala konferencyjna, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

44,20 zł/m²316,70 m² 13 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu, przy ulicy Mickiewicza, przy samym zusie. Lokal o powierzchni ponad 300 metrów kw. daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

80 zł/m²98 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 98M! witryna! parking! Lokal położony na parterze w reprezentacyjnym budynku, składa się z : - komunikacja 10,48 m.kw - powierzchnia biurowa 32,51 m.kw - powierzchnia biurowa 19,07 m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

120 000 zł44,94 m² 2 670,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny! Oferujemy lokal usługowy o łącznej powierzchni 44,94 m , składający się z: 31.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

33,65 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecam lokal użytkowy usytuowany w bardzo zadbanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 108,49m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, z pięknym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

45,19 zł/m²135 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

*** lokal biurowy W pałacyku W centrum torunia **** Jedyny taki lokal w odrestaurowanym pałacu o funkcji typowo biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

31,33 zł/m²150 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biura 150 m2! Łączna powierzchnia to 150 m2 na którą składa się sześć pokoi biurowych, pomieszczenie wc, pomieszczenie socjalne, korytarz i klatka schodowa. Biura samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

40 zł/m²43,23 m² 1 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu biurowego na Bydgoskim Przedmieściu, ul. Bydgoska Informacje podstawowe: lokal jest dostępny od zaraz dwa przestronne pomieszczenia pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 60M! witryna! osiedle gagarina! wolny od listopada! Lokal składa się z 3 pomieszczeń, łazienki, zaplecza socjalnego. Położony na parterze w pasażu innych lokali, z witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! tylko U nas! Biuro Prestige Location oferuje w pełni odnowiony lokal usługowy w dogodnej lokalizacji przy ul. Przybyszewskiego w Toruniu o powierzchni około 40 m2 ( 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

45,44 zł/m²57 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy blisko Starego Miasta parter, witryna, parking Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 57 m (wraz z piwnicą), położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

890 000 zł142 m² 6 276,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu, przy ulicy Mickiewicza. Lokal o powierzchni 141,8 metra kw. daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

49,37 zł/m²142 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu, przy ulicy Mickiewicza. Lokal o powierzchni 141,8 metra kw. daje ogromne możliwości zaaranżowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

375 000 zł50 m² 7 449,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego na parterze, z niezależnym wejściem. W skład nieruchomości wchodzi lokal biurowy typu openspace, składający się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Derdowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowo - usługowy znajdujący się w piwnicy, z osobnym wejściem od ulicy. Lokal o pow. 29 m składa się z 1 pomieszczenia (20m) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni 54m2 posadowiony na działce o powierzchni 135m2. Pawilon usytuowany jest w niedalekim sąsiedztwie Uniwersytetu. Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

41 zł/m²14 m² 574 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

********biura na wynajem******* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 3 piętrze biurowca na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal posiada powierzchnię 14m2 - jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

41 zł/m²42 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

********biura na wynajem******* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego na 2 piętrze biurowca na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal posiada powierzchnię 42 mkw - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

41 zł/m²42 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

********biura na wynajem******* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 3 piętrze biurowca na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal posiada powierzchnię 42m2 - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

41 zł/m²28 m² 1 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

********biura na wynajem******* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 3 piętrze biurowca na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal posiada powierzchnię 28m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyłącznie w naszej ofercie lokal przeznaczony pod usługi przy ulicy Broniewskiego w popularnej dzielnicy Torunia. Lokal użytkowy mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

91,74 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji! Ul. Sienkiewicza to jedna z najbardziej znanych i uczęszczanych ulic na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

59,46 zł/m²37 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 37 m na wynajem - Bydgoskie Przedmieście, doskonała lokalizacja! Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 37 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

56,71 zł/m²99 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego, z ogromnym potencjałem. Lokal jest w tym momencie w stanie surowym. Istnieje możliwość rozliczenia, wykończenia lokalu w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

31,33 zł/m²150 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych zlokalizowanych w zachodniej części Torunia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - wynajem w pełni wyposażonej burgerowni, zlokalizowanej na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

67,57 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę wynajmu lokalu handlowo- usługowego na Bydgoskim Przedmieściu. Na powierzchnię 37m2 składają się dwa pomieszczenia sprzedażowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

31,72 zł/m²123 m² 3 901 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu o pow. 123 mkw zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu. Obiekt znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

24,12 zł/m²64 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

- wolny od zaraz - Lokal usługowy przy ul. Mickiewicza. Lokal po gabinecie medycznym idealny na branże pokrewne np. beauty jak również na biuro. Nieruchomość położona w przyziemiu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Broniewskiego

Sztuk Pięknych,Toruń

39,72 zł/m²128 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu znajdującego się na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Ten nowoczesny Lokal znajduje się na parterze apartamentowca, przy bardzo ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

24,90 zł/m²64 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

***** wynajęte ***** Lokal usługowy przy ul. Mickiewicza. Lokal po gabinecie medycznym idealny na branże pokrewne np. beauty jak również na biuro. Nieruchomość położona w przyziemiu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

54,07 zł/m²105 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu, który doskonale sprawdzi się pod siedzibę firmy. Dotychczas była prowadzona działalność call center. Do zdjęć załączamy możliwość ustawienia miejsc pracy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność, przedstawić państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum Bydgoskiego Przedmieścia. Lokal znajduje się przy głównej ulicy (mickiewicza), na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

558 000 zł223 m² 2 499,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do remontu w przyziemiu pięknej kamienicy w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 10. Lokal o powierzchni 223 m2 na poziomie -1, gotowy na rewolucję przestrzenną. Przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

95 000 zł21 m² 4 479,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam Przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla właściciela, jak i klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na Bydgoskim Przedmieściu. Położony na parterze w kamienicy, powierzchnia 75 mkw, na którą składają się 4 pomieszczenia, zaplecze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Toruń, Bydgoskie Przedmieście