dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Toruń - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

183 000 zł34 m² 5 462,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pierwsze piętro. Blok z cegły zbudowany w 2004r. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe. Duży taras 24m2. Przedpłatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

220 000 zł42 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Osiedle Koniuchy Wysoki parter 3 piętrowego bloku z cegły z 2000 roku mieszkanie składa się z 2 pokoi, przestronnej kuchni i łazienki. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 300 zł47 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone na I, II lub III piętrze zabytkowego apartamentowca zlokalizowanego w samym sercu toruńskiej Starówki. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

320 000 zł54 m² 5 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

komfortowe mieszkanie na ul.Bartkiewiczówny, składające się z dwóch oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Szafa komandor na korytarzu. Odnowiony aneks kuchenny. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentkom lub studentom pokój 1-osobowy lub miejsce w pokoju 2-osobowym w mieszkaniu położonym w Toruniu ul. Sczanieckiego , 1 piętro, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną, jasną kawalerkę w nowej kamienicy (oddana w 2006 roku), na pierwszym piętrze, ul. Kochanowskiego, blisko auli umk, jeszcze bliżej wydziału pedagogiki na Asnyka, wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrodzenia

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły, pokoje wyposażone i umeblowane, duży pokój z balkonem na stronę zachodnią, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie przy głównym węźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

175 000 zł48 m² 3 608 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie 48 mkw. Na osiedlu Rubinkowo II. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko: centrum handlowe, tereny zielone, przystanki autobusowe. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane- lodówka, pralka, telewizor. Świeżo po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Toruniu, osiedle Na Skarpie, 2 pokojowe, 37m2, umeblowane, sprzet agd, kuchnia, lazienka, gotowe do zamieszkania od sierpnia biezacego roku. Mieszkanie usytuowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

540 zł10 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój dla pracującej młodej osoby/ studentki, symaptycznej i otwartej ale niepalacej i bez zwierząt, mieszkanie docelowo dwuosobowe, stawka do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie 52m,osobna kuchnia,16m zielony taras,piwnica ,miejsce parkingowe po budynkiem. Stan mieszkania bardzo dobry. Do wynajecia umeblowane badz nie. Blisko centrum. Kaucja 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie w poblizu lasu, umeblowane, sprzet agd, do wynajecia od siepnia, mozna zadzwonic i umowic sie na wczesniejsze obejrzenie mieszkanka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

42-metrowe mieszkanie składające się z 2 słonecznych pokoi (większy i mniejszy), kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Nowa cegła. Cała posesja ogrodzona, wewnątrz dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Reja,Toruń

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpnia 2012r. przestronne, ładne i duże mieszkanie 64m2, 2-pokoje. Mile widziani studenci, pary oraz firmy. Mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka, mikrowella. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie 2 pokojowe 50 m kwadratowych dla 4 studentów. Całkowicie umeblowane. Lodówka, pralka. Bardzo blisko umk - 5 min od rektoratu oraz przystanku tramwajowego, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińska

Wrzosy,Toruń

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie przy ul. Szosa Chełmińska usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły. Lokal składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

850 zł30 m² 0,27 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe, niezamieszkałe, ładnie wykończone. W pokojach łóżka, stoliki z krzesłami, szafy garderobiane. Kuchnia wyposażona w lodówkę i kuchenkę, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 250 zł41 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane, bardzo ładna łazienka. Kuchnia pierwotnie w formie aneksu kuchennego ale aktualnie oddzielona od większego pokoju drzwiami przesuwnymi. Bardzo blisko do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej, cichej i spokojnej okolicy(ul. Szosa Okrężna). W pobliżu galeria handlowa plaza, umk, dobra komunikacja miejska. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł45 m² 4 222 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Super oferta przestronnego dwupokojowego mieszkanie z cegły z 1998 roku na Podgórzu Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż na parterze 2 piętrowego bloku z cegły z 1998 roku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Jakubskie Przedmieście,Toruń

990 zł33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia kompletnie wyposażone, wyremontowane mieszkanie na parterze domu. Niezależne wejście, domofon. Mieszkanie jest nieduże (ok. 33 m2), składa się z małego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przytulne, idealne dla pary lub bezdzietnego małżeństwa. Położone 15 min od Starówki, niedaleko od umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe na Starówce Miasta Torunia, iip. bardzo ładne mieszkanie dla pary, sypialnia, aneks kuchenny z salonikiem, łazienka z wc, kabina prysznicowa. Mieszkanie w całości umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Młodych,Toruń

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie ul B. Głowackiego w Toruniu (okolice wsb) 6 piętro 40m -2 pokoje, umeblowane, kablówka, internet, balkon. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (rozstawne), w pełni urządzone, w bardzo dobrym stanie, na pierwszym piętrze naprzeciwko Uniwersytet Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Toruń,kujawsko-pomorskie

264 000 zł63 m² 4 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Promocja! kupujący nie płaci prowizji, prowizję W całości pokrywa sprzedający!polecamy atrakcyjne mieszkanie na Przedmieściu Chełmińskim ,przy ul.Boboli, w bloku z cegły z 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

1 000 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy państwu ciekawą ofertę wynajmu Mieszkania bezczynszowego o powierzchni 50 mkw. Za cenę 1000 zł plus opłaty licznikowe: gaz, woda, energia Mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo I,Toruń

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Rubinkowie I. umeblowane, wyposazone. wolne do 1lipca. cena za wynajem 800 zł + czynsz 300zł + kablówka i internet 80zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł37 m² 4 256 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze osiedle dekerta. Powierzchnia -37,59mkw ( i piętro - 2 pokoje). Pokoje: ściany - tapeta, podłoga -mozaika parkietowa kuchnia: ściany - tapeta podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

650 zł43 m² 15,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w kamienicy przy ul. Bydgoskiej po kapitalnym remoncie, 45m2 , 2 pokoje umeblowane, , kuchnia, łazienka, opłaty 650 zł /m-c , plus czynsz (160zł) , prąd, woda, telewizja kablowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

336 000 zł50 m² 6 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! dwa mieszkania W jednym! Mam do sprzedania mieszkanie w kamienicy, z którego wyodrębnione jest dodatkowa kawalerka (oddzielne wejścia oddalone od siebie, na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

162 000 zł38 m² 4 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie do odświeżania, 2 pokoje, na 3 piętrze w wieżowcu z windą, łazienka z wanną, kuchnia osobna z oknem na duży pokój, balkon, piwnica, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Zapraszma do wynajecia mieszkania dwupokojowego na osiedlu Mokre, na ulicy Kosciuszki, 10 min do starowki, w bardzo spokojnym osiedlu na ulicy Kosciuszki, mieszkanie jest w pelni wyposazone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

165 000 zł39 m² 4 145 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie na Rubinkowie I Rozkładowe - środkowe, ciepłe i słoneczne Położone na X piętrze. Wybudowanym z wielkiej płyty Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podgórna

Mokre,Toruń

470 zł18 m² 26,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładny pokój (2 osobowy) z balkonem w mieszkaniu dwupokojowym. Mieszkanie na osiedlu Mokre w 4-piętrowym bloku. W mieszkaniu znajdują się 2 niezależne pokoje, osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Gagarina - 1 min. do pętli autobusu nr 15,40,36,28,26, 5 min. do Toruń Plaza, 4 min. do umk. Ciche sąsiedztwo. Wyposażenie: - 2 pokoje: sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Bema,Toruń

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok IV piętrowy, II piętro, 2 pokoje, 42 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka,C.O., gaz, ciepła woda, miejsce parkingowe, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Fałata,Toruń

850 zł46 m² 18,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie dwupokojowe, umeblowane, cena 850 + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Zieleniec,Toruń

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 50 metrowe mieszkanie komfortowo wyposażone dla 4 studentów. Składa się z 2 pokoi (20 i 18m), przedpokoju, kuchni i łazienki. Przedpokój w zabudowie. Kuchnia w pełni.