dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Toruń - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

179 000 zł38 m² 4 676,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Proponuję Państwu dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na "wysokim parterze" w cichej i spokojnej części miasta, zlokalizowane na osiedlu Chełmińskim. Na całość składa się przedpokój, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze bloku. Mieszkanie do całkowitego remontu co daje możliwość własnej aranżacji. Dobra lokalizacja, obok sklepy, szkoły, place zabaw. Do centrum 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadbane mieszkanie w spokojnej okolice. Przystępna cena! W pobliżu sklepy. Bardzo duża - 14 m2 loggia. Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd w cenie. Niski czynsz. Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne, dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2001r., ogrodzonym z bramą na pilota. Na terenie bloku mieści się kameralny plac zabaw, parking i garaże. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł46 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowo wyposażone mieszkanie na nowoczesnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu, parking dla mieszkańców ze szlabanem. W mieszkaniu videodomofon. Wszystkie pomieszczenia oddzielne. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

800 zł51 m² 15,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku z cegły na zamkniętym osiedlu. Miejsce parkingowe w cenie. Pokoje umeblowane, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

700 zł39 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na Rubinkowie z telewizją kablową i Internetem 6 Mbit/s. 700 złotych + 270 złotych (w tym spółdzielnia, gaz, kablówka, internet) + woda + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Super oferta mieszkania, rozkładowego, dwustronnego w zadbanym bloku z cegły na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi, dużej otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu liczne sklepy (min. Biedronka, brico Depot), przystanki autobusowe. Duży balkon. Mieszkanie jest bardzo ciche. Wejście do bloku przez dwa domofony - pierwszy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Podgórz,Toruń

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! Prezentuję państwu ofertę wynajmu mieszkania w toruńskiej dzielnicy Podgórz, 1 km. od mostu im. J. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w dogodnym punkcie osiedla Rubinkowo II. Blisko sklepy i przystanki. Cena do negocjacji.! Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 7960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

217 000 zł40 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Torunia - Koniuchy! Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z dwóch ustawnych pokoi wykończonych mozaiką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Fałata,Toruń

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia bardzo ladne, umeblowane mieszkanie - na wyposazeniu pralka i lodówka. Mieszkanie rozkladowe. Spokojna dzielnica. 20 minut pieszo do starówki. bardzo bliski i dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem (jeden pokój przechodni), położone w bardzo dogodnej lokalizacji (10 min. pieszo do Centrum). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie (nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

1 000 zł33 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Blisko znajduje się Uniwersytet Mikołaja Kopernika, liczne punkty handlowo-usługowe, b. dobra komunikacja: autobus, tramwaj, ok. 1km od Starego Rynku. Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

220 000 zł44 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe (nierozkładowe) w bloku 3-piętrowym z cegły z 1990 r. z dużym balkonem, 43,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie w Toruniu przy ulicy Sczanieckiego. Jeden z pokoi połączony jest z kuchnią na zasadzie aneksu. Mieszkanie umeblowane, po niedawnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

255 000 zł50 m² 5 069,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie położone w spokojnej, ładnej okolicy blisko centrum (10-15 piechotą), na uwagę zwraca duża przestronna kuchnia, która jest rzadkością w podobnym budownictwie. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane, zadbane, lodówka, pralka, dostępne od 1.07.2011. W kwocie najmu zawarty jest czynsz, tv, internet, zaliczka na wodę. Dodatkowo płatne gaz i prąd, (według zużycia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy bardzo atrakcyjne 37-metrowe mieszkanie na Skarpie, przy ul.Ligi Polskiej, w wieżowcu,z .płyty z lat 80-tych.Mieszkanie jasne,słoneczne,z pięknym widokiem na osiedle ,na 10-piętrze,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

172 000 zł48 m² 3 553,72 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, dwustonne; bardzo dobrze zlokalizowane i skomunikowane, niecałe 100m do sklepu "biedronka", ok. 400 do przychodni zdrowia, w pobliżu szkoła, inne centra handlowe, las;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie. Całkowicie umeblowane (kuchnia z kuchenką i lodówką, pralka itd.) Łazienka i WC osobno. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Koszt 1000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Reja,Toruń

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Sztuk Pieknych, nowe , rok budowy 2010, pieknie umeblowane, wyposazone, blisko umk, centrum, cena wynajmu 1200 plus opłaty, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2 (2 przestrzenne pokoje + oddzielna kuchnia+ toaleta/łazienka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Kablówka, internet niezbędny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Przy Lesie,Toruń

990 zł49 m² 20,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy mieszkanie 49 m2. Rozkład: 2 pokoje: 11,4 m2 i 17,4 m2, osobna kuchnia 9,5m2, łazienka 4,5 m2, przedpokój 6 m2. Wykończenie: kuchnia, łazienka, przedpokój: kafelki, w pokojach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie w Toruniu. Mokre. ul.Świętopełka. 33 m. wyposazona łazienka, kuchnia, przedpokój, internet, tv. 800 zł +czynsz. wolne od 1 czerwca. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko oddam w dobre ręce. Umeblowane stylowymi meblami, w pełni wyposażone. 5 min. do starówki piechotą. W pobliżu: galeria Copernicus, tesco, pepco itd Przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum toruńskiej Starówki. Na powierzchnię 68,5m2 składają się dwa pokoje (25m2 oraz 12m2) wykończone na podłodze deską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Mokre,Toruń

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie do generalnego remontu, całkowitej adaptacji. Duży pokój 28m2 z możliwością kominka, z niego wyjście na tars ok 8 m2 (super na grilla), drugi pokój 17m2, osobna mała kuchnia 4m2.