dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Toruń - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Stawki,Toruń

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie 51 m kw. 1 piętro. blok cegła. 2 pokoje, kuchnia, łazienka. komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Podgórz,Toruń

167 000 zł37 m² 4 513,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy. Wszystkie okna znajdują się od strony południowej, dzięki temu mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, nie wymaga ogrzewania. Podłoga pokryta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie do tej pory nie zamieszkane w bloku oddanym w 2010r. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z Wc. Mieszkanie umeblowane. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Toruń

177 000 zł37 m² 4 783,78 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Świetna lokalizacja!. Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. W przedpokoju i w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Fałata,Toruń

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2 nieopodal Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

177 000 zł49 m² 3 612,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na Skarpie. Mieszkanie dwustronne rozkładowe, z jednej strony 25 m2 pokój z dużą loggia(około 5m długości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie praktycznie gotowe do zamieszkania. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

600 zł38 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

słoneczne mieszkanie, blisko centrum, dogodny dojazd mzk,w mieszkaniu pralaka, lodówka, internet, kablówka. 600 zl/m-c odstępne plus opłaty eksploatacyjne: czynsz spółdzielni msm, prąd, gaz, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Godne polecenia, przytulne, jednostronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Odświeżone, do własnej aranżacji. Na ścianach gładź, na podłodze położone są panele. 6metrowy balkon wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

182 000 zł41 m² 4 439,02 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania 2-pokojowego na Bielanach w bliskim sąsiedztwie umk. Pokoje są duże, kuchnia zabudowana z jadalnią. Tuż obok znajdują się sklepy, a także rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

250 000 zł51 m² 4 930,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania o powierzchni 50,7m2 w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, ładnej i widnej kuchni oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

157 000 zł36 m² 4 361,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetną ofertę mieszkania znajdującego się na osiedlu Rubinkowo w zacisznej i spokojnej jego części. Mieszkanie 2 pokojowe zadbane,przytulne. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

174 000 zł40 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Okazyjna cena za 2 pokojowe mieszkanie w ładnej i cichej okolicy Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

231 000 zł42 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o pow. 42m2. Mieszkanie jest jasne i bardzo funkcjonalne, rozkładowe 2 pokojowe. Wyposażenie kuchni w cenie. Okolica spokojna. W okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 2 pokojowe. Z większego pokoju wiedzie wyjście na loggię. Na uwagę zasługuje ustawna kuchnia. Budynek usytuowany z dala od ulicy w miejscu otulonym zielenią. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjna oferta! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie jest rozkładowe , funkcjonalne. Okna wychodzą na kierunek zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do prezentacji zadbanego i słonecznego mieszkania. Niezbyt wygórowana cena za ładne mieszkanie w b.dobrym punkcie miasta. W cenie zabudowa kuchni i łazienki. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Toruń

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym bloku, z garażem pod budynkiem. Ciche miejsce, z dala od ulicy. Idealne dla pracownika firmy mającej siedzibę na Bielawach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniewice

Czerniewice,Toruń

180 000 zł42 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na 1 piętrze w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki. W jednym z pokoi znajduje się szafa typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie, na nieprzeciętnie strzeżonym osiedlu, na terenie ogrodzonym, izolującym nieproszonych gości. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna oferta mieszkania o powierzchni 39m2 na 1 piętrze w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi o powierzchni 14m2 oraz 8,5m2, na podłodze mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

240 000 zł57 m² 4 232,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Duże, przestronne, słoneczne mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy niedaleko centrum. Wyposażenie kuchni i łazienki w cenie mieszkania. Bardzo ładny widok z okna na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wieżowiec położony na osiedlu Na Skarpie, w okolicach są parkingi samochodowe, sklepy, szkoły i przystanki autobusowe. W pobliżu znajduje się przychodnia lekarska, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, bardzo blisko centrum, nowe osiedle- słoneczne Tarasy. W kuchni płytki na ścianach. W pokojach na życzenie nabywcy może zostać położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

168 000 zł36 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Świetna oferta. na osiedlu Rubinkowo. Funkcjonalne mieszkanie pierwotnie jeden pokój 24m2 obecnie dwa pokoje z garderobą. Dogodne położenie wśród zieleni w pobliżu szkoła, żłobek,.