dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Toruń - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

499 000 zł36,10 m² 13 822,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować kompaktowe, świetnie zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe położone na toruńskim Jarze w zielonej, cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia 40-metrowe mieszkanie w centrum Torunia, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Końcowej. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku z cegły ,na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 441 zł33 m² 10 467,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament inwestycyjny gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

442 000 zł40,39 m² 10 943,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w cegle po generalnym remoncie obok umk Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku - miejsca, w którym praktyczność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł40,52 m² 9 748,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne dwupokojowe mieszkanie, położone na VII piętrze w budynku na popularnym toruńskim osiedlu Mokre, przy ul. Sczanieckiego. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł46,10 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku z cegły Rozmiar i metraż mieszkania są idealnie przystosowane pod działalność gospodarczą, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na toruńskim Rubinkowie. 2 niezależne pokoje: :sypialnia i salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 374 zł41,74 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

462 383 zł39,71 m² 11 643,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa jakość budownictwa - nowe możliwości - blisko centrum - dwa pokoje ***bez prowizji od kupującego*** Prezentuję dziś Państwu zupełnie nową inwestycję na mapie Torunia. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,64 m² 7 318,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! Jeśli szukacie Państwo klimatycznego, dwupokojowego mieszkania w bliskiej odległości od Starówki, ta oferta jest dla Was! Super lokalizacja - apteka, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,72 m² 7 278,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w Toruniu, w dzielnicy Podgórz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych (w odległości ok. 400 metrów), na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie, 2 pokoje, 42 m ,| ul. Jęczmienna, stare Miasto, toruń jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

410 987 zł38,41 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr B75, balkon: 3,83 m zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1249/78/OI Miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 663 zł38,87 m² 10 590,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 38,87 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,83 m² 12 179,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze zabytkowej odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Budynek w latach.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł48 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuję Wam wyjątkową i niebanalną ofertę mieszkania. Wyjątkowość zaczyna się już od miejsca - lokal znajduje się w niewielkim budynku (tylko trzy rodziny, jedno mieszkanie na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta mieszkania na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Podgórz Idealne mieszkanie dla pary, lub małej rodziny, dla której istotna jest bliskość Starego Miasta wraz z jego atrakcjami, jak i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | idealne na start lub inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż * 48m2 * 2 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: -mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien w kierunku południe-północ -do użytku lokatorów suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

444 157 zł41,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 6, balkon: 3,84 m zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1249/78/OI Miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 380 zł37,82 m² 14 446,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament blisko starego miasta kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49,30 m² 5 273,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Udziały na sprzedaż. Tylko gotówka. Mieszkanie o powierzchni 49,3m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i wiatrołapu. Usytuowane w oficynie. KW na.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł38 m² 10 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 w nowym niskim bloku z 2025 roku. Budynek nowoczesny w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację, cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł39,81 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą świeżo wyremontowanego mieszkania! **bez prowizji dla najemcy** lokalizacja: toruń, osiedle Mokre, ul. Sczanieckiego Nieruchomość położona w bardzo dogodnej części.

Szczegóły ogłoszenia

473 382 zł40,46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.