dowolna

Kawalerki Toruń - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

płytki w przedpokoju i łazience.Nowe okna wstawiane w pażdzierniku 2008.stan mieszkania bardzo dobry.Balkon logga.Osiedle spokoje blisko Uniwersytetu im.Mikołaja Kopernika

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczyki

Podgórz,Toruń

600 zł32 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajecia mieszkanie w domku jednorodzinnym z osobnym wejsciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

przytulna kawalerka, kablówka, internet i czynsz wliczone w cenę, umeblowane, lodówka, pralka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

38 m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerkę 38 m na ul. Bartkiewiczówny. Duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon-mieszkanie w pełni wyposażone. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr. telefonu   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowo urządzona kawalerka w kamienicy, niedaleko centrum miasta.Mieszkanie jest po remoncie, na podłogach ładna, nowa mozaika parkietowa, ściany pokryte gładziami.Kuchnia urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Fałata,Toruń

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na osiedlu Gagarina.Mieszkanie w cegle (1997) usytuowane jest na terenie ogrodzonym, na 2 piętrze. Na całą powierzchnię składa się 18 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

140 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jest to bardzo ładna kawalerka usytuowana praktycznie w centrum miasta. Mieszkanie jest zadbane. Na podłogach położona jest mozaika parkietowa która wygląda na zupełnie nową. okna zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

150 000 zł29 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na bardzo ładnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki. Jest bardzo ładnie zaaranżowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

125 000 zł24 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu. Jest bardzo ładnie i nowocześnie wykończone. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa przedpokoju typu komandor oraz zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 zł15 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

dwie studentki szukają pary do wynajęcia dużego pokoju z balkonem po 400 zł z opłatami za osobę lub jedna 600zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Mokre,Toruń

145 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwudziestodziewięcio metrowa kawalerka z kuchnią,łazienką i dość przestronnym przedpokojem. Położona na parterze w trzykondygnacyjnej kamienicy w sąsiedztwie centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni dwudziestusiedmiu metrów położona na pierwszym piętrze w kamienicy.Układ pomieszczeń taki,że wchodzimy z korytarza do kuchni na wprost jest duży pokój a po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Mokre

Mokre,Toruń

125 000 zł26 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Dwudziestosześcio metrowa kawalerka-pokój z aneksem kuchennym i łazienka.Położona na drugim piętrze w bloku.Na ścianach tapeta,na podłodze mozaika parkietowa.Zabudowa kuchni,która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Koniuchy,Toruń

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajecia, wpelni wyposazone.W spokojnej i cichejj okolicy.Dogodny dojazd do centrum, Umk,PKP,PKS.W okolicy strzezone,tereny zielone.W cenie tv kablowa.Mozliwosc podlaczenia internetu.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Młodych,Toruń

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę od 1 października umeblowaną kawalerkę - 40 m2 na Osiedlu Młodych po kapitalnym remoncie - cegła. Cena 700 zł + czynsz, prąd, gaz, woda wg zużycia. Kontakt: tel kom.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

188 000 zł33 m² 5 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Trzydziestotrzy metrowa kawalerka-pokój z aneksem kuchennym i łazienka.Położona na trzecim piętrze w kamienicy w centrum toruńskiej Starówki9Kamienica wpisana w rejestr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Trzydziesto siedmio metrowe i przestronnym przedpokojem. Położona na parterze w trzykondygnacyjnym bloku.Układ mieszkania taki że wchodzimy do przedpokoju po prawej stronie mamy wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Rubinkowo,Toruń

135 000 zł24 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwudziestocztero metrowa kawalerka z aneksem kuchennym,łazienką i dość dużym przedpokojem. Położona na parterze w bloku na spokojnym osiedlu.Mieszkanie po remoncie-na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowo urządzona i wyposażona kawalerka, położona bardzo blisko Starego Miasta. Mieszkanie jest po remoncie. Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

188 000 zł32 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Słoneczna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji. Na podłogach: w pokoju i przedpokoju panele podłogowe. W kuchni i łazience: glazura na ścianach i terakota na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

140 000 zł25 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 25m2, pokój z aneksem kuchennym, łazienka razem z ubikacją, przedpokój. W pokoju na ścianach gładzie, na podłodze panele. Kuchnia tapeta, na podłodze terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

150 000 zł34 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie wykończone.Pozostaje zabudowa stała kuchni oraz komandor w przedpokoju.Na podłogach klepka dębowa,ściany pokryte gładzią.Dodatkowym atutem jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rabiańska

Stare Miasto,Toruń

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Torunia. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Właściciel przeprowadził remont generalny. Zostały wymienione okna, podłogi, armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

134 000 zł30 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko centrum bardzo ładnie zaaranżowana.Na całą powierzchnię składa się ustawny pokój,zabudowana kuchnia, przedpokój z garderobą oraz duża łazienka połączona z wc.Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

146 000 zł32 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie. Na ścianach gładzie, ładna kuchnia, kafle w łazience. Jest też pomysłowo urządzona garderoba. Wszystko jest świeże, czyste, zadbane. A dobra lokalizacja bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Józefa

Bielany,Toruń

255 000 zł23 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka ul. Św. Józefa, 22,8 m2 , wieżowiec 7 piętro, 2 windy, loggia, cechy mieszkania: - po remoncie - jednostronne - na ścianach gładzie, na podłodze panele - wymienione piony wodno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Podgórz,Toruń

269 000 zł38 m² 7 127,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Kawalerka 37,74 m2, osobna kuchnia, III piętro, blok Z cegły Spokojne, bezpieczne osiedle, otoczone domkami jednorodzinnymi. Miejsce postojowe W cenie mieszkania Mieszkanie można przerobić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stawki,Toruń

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na parterze niskiego bloku zbudowanego w 2016 roku. Składa się z umeblowanego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Rynek Nowomiejski

Stare Miasto,Toruń

280 000 zł24 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), kuchni, oraz łazienki. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.