dowolna

Mieszkania wyremontowane Toruń - Oferty sprzedaży i wynajmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Rudak,Toruń

799 000 zł88 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękne trzy pokojowe mieszkanie, widok na las, 2 M. Postojowe przed budynkiem Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania na osiedlu rudak. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Waryńskiego 9 na Słonecznych Tarasach składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki i dużej garderoby oraz przedpokoju (zabudowana szafa typu komandor), i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cztery Pory Roku

Stawki,Toruń

542 000 zł47 m² 11 556,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: osiedle 4 Pory Roku wybudowane przez Apro i oddane do użytku w drugiej połowie 2022r. Inwestycje wyróżnia niska zabudowa oraz spokojne otoczenie. Jest to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

459 000 zł40 m² 11 412,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 40 m2 * Stare Miasto Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na Starym Mieście, łączy wysoki standard wykończeń z unikalnym klimatem historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Młodych,Toruń

1 700 zł28 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

28 m , kawalerka po remoncie, widok na stare miasto Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu z windą, bardzo ciepłe, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Wrzosy,Toruń

535 000 zł47 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, w dobrej lokalizacji, z garażem I komórką lokatorską, z windą! Przestawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Wrzosy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwóch sypialni, - kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Na Skarpie,Toruń

466 000 zł49 m² 9 574,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne, eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Malinowskiego, osiedle Na Skarpie! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - Zapraszamy inne biura do współpracy! Nietypowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

574 000 zł64 m² 8 908,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto * Do negocjacji Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Stare Miasto,Toruń

380 000 zł36 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż * 36.34 * 1 pokój * Stare Miasto Gotowy, stabilny biznes działający w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Wysoka stopa zwrotu (szczegóły dla zainteresowanych). Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

620 000 zł70 m² 8 794,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Marzy Ci się mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację, cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bankowa

Stare Miasto,Toruń

410 000 zł34 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie na Starówce, składające się z 1 pokoju (26m), oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

619 000 zł51 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokal usytuowany jest wśród niskiej zabudowy, na ogrodzonym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, na Jakubskim Przedmieściu. Znajduje się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

739 000 zł57 m² 13 049,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chciałbyś zamieszkać w nowym bloku, ale nie chcesz ponosić nakładów finansowych i tracić czasu na wykończenie mieszkania? Mam dla Ciebie praktycznie nowe (rok temu wykończone) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 700-lecia Torunia

Młodych,Toruń

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, osiedle Młodych - dwa pokoje, po remoncie! Klimatyczne, funkcjonalne wnętrze. Miło mi przedstawić Państwu przepiękne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum miasta blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Młodych,Toruń

1 900 zł38 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, osiedle Młodych, ul. Morcinka - dwa pokoje, po remoncie! Klimatyczne, funkcjonalne wnętrze. Miło mi przedstawić Państwu przepiękne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Mokre,Toruń

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 5 października 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Łąkowej na osiedlu Mokre - blisko wsb. Oferta dedykowana dla dwóch osób pracujących lub uczących się, bez zwierząt. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,68 m2, zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z cegły z 2014 roku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

529 000 zł64 m² 8 304,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone w cichej i zielonej części Torunia na Przedmieściu Chełmińskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waryńskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

970 000 zł72 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*Tylko u nas * Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2 pokojowy na osiedlu Słoneczne Tarasy. Mam przyjemność zaprezentować przestronne i nowoczesny apartament o powierzchni 72 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Stawki,Toruń

749 000 zł58 m² 12 896 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż * 58.08 m2 * 2 pokoje * Stawki Mieszkanie zostało starannie wykończone w charakterze industrialnym z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Ręcznie wykonane meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł62 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam lub zamienię na większę z dopłatą (min. 4 pokoje, blisko Starówki z miejscem parkingowym ) w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

485 000 zł61 m² 7 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/7m), oddzielnej kuchni, łazienki,przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wygodne, klimatyczne, nienagannie utrzymane do wprowadzenia na osiedlu panorama Z pięknym widokiem. Prezentuję ofertę mieszkania na wysokiem parterze budynku Z cegły. NA terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podgórna

Mokre,Toruń

449 000 zł44 m² 10 089,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Torunia przy ulicy Podgórnej w bloku z 2008 roku. Teren na którym znajduje się budynek jest ogrodzony i posiada miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Rubinkowo,Toruń

304 000 zł36 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,8 m , w czystym i zadbanym budynku. Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych pokoi - osobnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Torunia - Winnica. Rok budowy 2025 - świeżo wykończony. Jedyna taka nieruchomość w Toruniu przeznaczona dla osób marzących o porannych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Stawki,Toruń

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna, przytulna kawalerka Z oddzielną kuchnią, na stawkach W świetnym punkcie! najemco to bardzo dobra oferta! nie zwlekaj dzwoń zaraz! Gdybym sam szukał mieszkania na wynajem to brałbym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działowskiego

Rubinkowo,Toruń

380 000 zł37 m² 10 382,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,6 m2 + loggia, położone przy ulicy Działowskiego, na 6 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont wliczając w to instalację wod-kan oraz elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bielany,Toruń

565 000 zł45 m² 12 483,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, słoneczne, dwustronne, środkowe: sypialnia,salon,kuchnia, łazienka (po remoncie generalnym). Mieszkanie przestronne, blok niski czteropiętrowy położony blisko Auli umk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

799 000 zł76 m² 10 549,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,74 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo,Toruń

359 000 zł39 m² 9 118,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze niskiego bloku na Rubinkowie przy ul.Filomatów Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł10 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "bydgoskie przedmieście" to także nowoczesne budynki położone najbliżej umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Anna,Toruń

398 000 zł48 m² 8 326,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam trzy pokojowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 47,8 m2, - parter, - przedpokój, - oddzielna kuchnia, - trzy pokoje, - łazienka, - balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Fałata,Toruń

429 000 zł36 m² 11 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokoje osiedle Sztuk Pięknych *** rezerwacja *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 36,24 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

2 200 zł50 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania osiedle: na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja 13 zalety lokalizacji: w pobliżu znajdują się liczne sklepy. Blisko również do przystanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Słoneczne tarasy,Toruń

2 100 zł44 m² 47,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości Wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy, preferowane osoby bezdzietne. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

446 000 zł42 m² 10 606,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 42 m I piętro z garażem i komórką lokatorską Koniuchy Szczegóły mieszkania Powierzchnia: 42,05 m Piętro: i piętro (II kondygnacja) Budynek: cegła, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokre,Toruń

1 650 zł32 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2- pokojowe, po remoncie, o powierzchni 32,3 m , położone na 1. piętrze w świetnej lokalizacji os. Mokre, ul. Świętopełka. Układ pomieszczeń: duży, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Stare Miasto,Toruń

4 300 zł112 m² 38,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry ;) Prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem (3 pokoje, 2 łazienki, parter), usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Toruniu na Starym Mieście.