dowolna

Mieszkania wyremontowane Toruń - Oferty sprzedaży i wynajmu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł50 m² 7 929,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Takie mieszkania są rzadkością - do mieszkania można się dostać dwoma niezależnymi wejściami - frontem od ulicy oraz standardowo od klatki schodowej. Powyższe rozwiązania powoduje, iż ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/9m/7m), kuchni, łazienki, wc, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Rubinkowo,Toruń

259 000 zł24 m² 10 755,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży kawalerki położonej na 3 piętrze niskiego bloku na Rubinkowie ll, 5 km od centrum miasta. Cechy mieszkania: - jasne, ze wschodnią wystawą słoneczną i ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Jar,Toruń

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na jarze - dwa pokoje, miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska w cenie! wyłączność W naszym biurze Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni blisko 31 m2 - kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Mokre,Toruń

589 000 zł55 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie składające się z 54.68 m2 z oddzielną kuchnią, sypialnia z garderobą, Loggia, po remoncie Blok z ogrodzoną przestrzenią z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgórz,Toruń

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Dokładna powierzchnia - 51,82 m2 Cena nie podlega negocjacji. Atuty: - budynek z cegły - ekspozycja okien: zachodnią - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włocławska

Czerniewice,Toruń

369 000 zł37 m² 9 981,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie idealne dla osób poszukujących komfortowego i ciepłego miejsca do zamieszkania. Nieruchomość z miejscem postojowym, miejscem na garaż oraz przydomowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

1 700 zł52 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzy pokojowe 49 m2 z balkonem, na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

699 000 zł59 m² 11 849,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca z windą, wybudowanego w 2019 roku na osiedlu Chełmińskie Przedmieście. Nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania o metrażu 43,5m2, położonego na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu Chełmińskie Przedmieście. Cechy mieszkania: - w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Reja,Toruń

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wyłączność wynajmu mieszkania przy ul. Reja. Nieruchomość o powierzchni 30,5m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

549 000 zł61 m² 9 029,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny Z pięknym widokiem - trzy pokoje po remoncie - przestrzenne I jasne mieszkanie Miło mi zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 60,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kameralna

Podgórz,Toruń

350 000 zł47 m² 7 415,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,2m2 mieszczące się na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ulicy Kameralnej w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie na toruńskim Jarze. Mieszkanie 74,90m2 położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z windą. Zalety nieruchomości: - 4 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Stawki,Toruń

540 000 zł46 m² 11 847,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

1 piętro, teren ogrodzony, winda, m.postojowe za dodatkową opłatą, nowoczesne wnętrze i budynek 2022r.oddania, Stawki Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

529 000 zł69 m² 7 682,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 2 piętrze w bloku znajdującego się na Koniuchach ul. Kaliskiego. Na powierzchnie 68,86 m2 składa się - salon - z możliwością przedzielenia na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 500 zł34 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z: salonu z którego prowadzi wejście do kuchni, sypialni, łazienki z prysznicem i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

429 000 zł54 m² 7 886,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, metraż 54.40m2 z balkonem i dużą piwnicą * Idealne na inwestycję pod wynajem Zalety lokalizacji: - blisko doskonale rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piernikowe,Toruń

550 000 zł52 m² 10 496,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości : Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o metrażu 52,40m2, położonego na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na Piernikowym Osiedlu Cechy mieszkania: - 2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Kaszownik,Toruń

385 000 zł49 m² 7 921,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - mieszkanie 62 M2, starówka, wolne od zaraz mieszkanie bezczynszowe, faktura vat Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w sercu starówki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego chcesz mieszkać blisko Centrum, mieszkać w doskonale skomunikowanej dzielnicy - to jest mieszkanie, które może Cię zainteresować! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

565 000 zł62 m² 9 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje, 62 M2, dwa balkony, cicha I spokojna okolica, stawki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym bloku z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

679 000 zł72 m² 9 485,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis nieruchomości: oferta sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, metraż 71,58m2 z dużą piwnicą * Idealne na inwestycję bądź pod wynajem * zdjęcia przedstawiają wizualizację wnętrza Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

680 000 zł73 m² 9 335,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż - po generalnym remoncie, 72,84 m Oferujemy do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2024 roku, z wymienionymi instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 200 zł61 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - mieszkanie 61,28 M2, widok na rynek staromiejski, starówka, klimatyzacja, wolne od zaraz mieszkanie bezczynszowe, faktura vat Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 61,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Jakie są najważniejsze atuty prezentowanego mieszkania? 1. Blok 4 piętrowy z bezpłatnym parkingiem tylko dla mieszkańców za szlabanem 2. Pełen rozkład, mieszkanie dwustronne. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Rubinkowo,Toruń

529 900 zł73 m² 7 298,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie na Rubinkowie z klimatyzacją Mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 znajduje się w bloku na 4 piętrze przy ul. Niesiołowskiego. Na jego powierzchnię składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Fałata,Toruń

399 000 zł44 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na fałata - świeżo po remoncie - dobra cena Miło mi zaprezentować mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na drugim piętrze w niskim bloku tuż obok umk. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Wrzosy,Toruń

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem w budynku wielorodzinnym na Wrzosach przy ul. Fasolowej. Lokal znajdujące się na 1 piętrze z balkonem. Budynek ogrodzony z dwoma miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koniuchy,Toruń

510 000 zł55 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania 54.57 m2 Osiedle Koniuchy. Słoneczne, rozkładowe, zadbane i funkcjonalne. Nowe budownictwo cegła, 2007 rok, osiedle zamknięte, winda Atuty: * mieszkanie dostępne jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

410 000 zł45 m² 9 141,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Nowe 2-pokojowe mieszkanie os. Jakubskie Przedmieście Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,85 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Blok wybudowany w 1994 roku. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

1 700 zł33 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję wynajem nowego, wykończonego mieszkania na Jarze przy ulicy Watzenrodego. Mieszkanie w nowym bloku z windą, z piwnicą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Wrzosy,Toruń

2 800 zł66 m² 42,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Unikatowa oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania Z ogródkiem na Wrzosach ul. Fieldorfa Nila. Oferta przyjazna dla najemcy ze zwierzętami. Zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Stare Miasto,Toruń

570 000 zł68 m² 8 345,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na sprzedaż * 68,3 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Stylowe mieszkanie położone w zabytkowym centrum, które łamie wszelkie stereotypy. Pomimo centralnej lokalizacji, oferuje miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Dekerta,Toruń

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne , funkcjonalne mieszkanie pod inwestycje lub dla rodziny. Prezentuję Państwu 49 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Stare Miasto,Toruń

255 000 zł17 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Gotowa inwestycja na Starówce. Lokal idealny na booking, w sercu starego miasta Zwrot z inwestycji ok 3000 zł miesięcznie Cechy nieruchomości: - umeblowane (sofa, szafa, łóżko, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

309 900 zł40 m² 7 825,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyłączności sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 36,60 mkw, zlokalizowanego na skarpie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

679 999 zł84 m² 8 095,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowca inwestycyjnego w postaci 2 mieszkań o łącznej pow. 80 mkw.