dowolna

Mieszkania pod klucz Toruń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, stare Miasto, plac Teatralny. Do wynajęcia mieszkanie usytuowane w samym centrum toruńskiej Starówki, z widokiem na Teatr im. Wilama Horzycy. Dwupokojowe, klasycznie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń

333 000 zł46 m² 7 302,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec na inwestycję - kup i zarabiaj na wynajmie :) Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze wieżowca zlokalizowanego na Rubinkowie. Mieszkanie 45,6m2 składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

4 000 zł79 m² 50,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament 4 pokojowy w nowym budynku z windą w rewelacyjnej lokalizacji na Jakubskim Przedmieściu, blisko Starego Miasta. Na ogólną powierzchnię równą 79,35m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł51 m² 33,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli cenisz sobie przestrzeń i nowoczesne wnętrze, zapoznaj się z ofertą:) najładniejsze dwa rozkładowe pokoje na bydgoskim przedmieściu - osobna kuchnia Miło mi zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł49 m² 8 209,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2, położone na 8 piętrze wieżowca w centrum Torunia, idealne dla rodziny, blisko Starówki! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Toruń

410 000 zł50 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! bielany ; 3 pokoje; blok; cegła; i piętro; idealne pod wynajem! umk! Na sprzedaż ofertujemy trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł59 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Stawki,Toruń

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie na Stawkach spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Jar,Toruń

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar, pachnące świeżością , dopiero wykończone, funkcjonalne mieszkanie marzenie każdego najemcy! Tak krótko mógłbym określić to mieszkanie. Bo chyba każdy najemca chciałby mieć czyściutkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

444 000 zł37 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Blok; cegła; II piętro; jar. Bez pcc! Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku Z cegły wybudowanym w 2022r. położone na Jarze Osiedle Smart. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Rubinkowo II,Toruń

1 400 zł49 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie na Osiedlu Rubinkowo spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bananowa

Wrzosy,Toruń

622 000 zł49 m² 12 596,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2023 roku z windą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

729 000 zł85 m² 8 611,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Piękne mieszkanie 84,65 m2 w kameralnym bloku na Chełmińskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Jar,Toruń

555 000 zł47 m² 11 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję kupno komfortowego mieszkania na Jarze. Mieszkanie nowocześnie wykończone w pełni wyposażone z meblami. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Mokre,Toruń

469 000 zł50 m² 9 472,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu przestronne mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na Bielanach, na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie: - powierzchnia 49,5m2, - salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Stawki,Toruń

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń Stawki * 3 pokoje * 52,5 m2 * wysoki parter * niski czynsz 540 zł * 2014 r. Cechy oferty: - funkcjonalny układ pomieszczeń salon z aneksem kuchennym i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 38m2 na ulicy Krasińskiego. To idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania pod wynajem jak i dla rodzin. Wnętrze składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

379 000 zł45 m² 8 370,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem na Jarze do własnej aranżacji. Świetna oferta dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,28 m2 w stanie deweloperskim. Lokal jednostronny. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Jar,Toruń

581 783 zł67 m² 8 722,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 66,70 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,92 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

488 000 zł62 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia- idealne dla rodziny, usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym z cegły w 1994 roku, w dzielnicy Stawki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Strugą

Grębocin nad Strugą,Toruń

2 300 zł80 m² 28,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o wysokim standardzie zlokalizowanego przy ul. Nad Strugą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 73m 2 , składa się z: - salonu aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na balkon, - sypialni z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicka

Winnica,Toruń

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone mieszkanie z ogromnym tarasem, z którego rozpościera się widok na Wisłę. Do mieszkania przynależy garaż w podziemiach budynku! Klimatyzacja! Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

334 000 zł41 m² 8 176,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-Oferta dostępna w tylko w naszym biurze- przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 nowe 2-pokojowe mieszkania zlokalizowane w południowej części Toruniu każde o powierzchni 40,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

669 000 zł84 m² 7 921,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Marzy Ci się apartament blisko centrum/toruńskiej Starówki, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 300 000 zł92 m² 14 110,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Powierzchnia: 92,13m2 Struktura: 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, 2 balkony Lokalizacja: ul. Targowa, osiedle Artystyczne Kondygnacja: piętro 6 Wyposażenie i umeblowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł46 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Toruń, słoneczne Tarasy, ul. Sobieskiego. Jeśli szukasz fajnego miejsca do zamieszkania, skąd spacerem dojdziesz do Starego Miasta, gdzie będzie otaczała Cię nowoczesna infrastruktura i gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Na Skarpie,Toruń

1 800 zł63 m² 28,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla rodziny z dziećmi. W pobliżu szkoły, sklepy i doskonała komunikacja. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

497 000 zł59 m² 8 466,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Lelewela. Szukasz nowocześnie urządzonego, doskonale zlokalizowanego mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do wyposażonej i umeblowanej przestrzeni, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Stawki,Toruń

488 000 zł62 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

** mieszkanie stawki ul. Okólna, II piętro, 62,30 m2, 3 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, komórka lokatorska, niski blok Z cegły Z 1994 roku **

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

599 000 zł59 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe idealne dla osób które chcą się od razu wprowadzić i nie tracić czasu na remont. Nieruchomość będzie też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Winnica,Toruń

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko miasta, 5 min do centrum. Rezerwacja Oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 oddanego do użytku w 2011 roku. Blok z windą, wybudowany z cegły w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

460 000 zł40 m² 11 630,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Lubicka, wyjątkowa oferta czeka na Ciebie! Chcesz podziwiać zachody słońca ? Mamy dla Ciebie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m2 oddanego do użytku w 2023 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jakubskie Przedmieście,Toruń

899 000 zł84 m² 10 730,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe cztery pokoje czekają na ciebie! ****rezerwacja**** Chcesz zamieszkać blisko centrum w nowoczesnym apartamentowcu. Zapoznaj się z naszą nową ofertą, 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie 38m2, wojska Polskiego , 1 piętro , balkon Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Rudak,Toruń

2 600 zł87 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne trzy pokojowe mieszkanie, widok na las, 2 M. Postojowe przed budynkiem Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania na osiedlu rudak. Mieszkanie o powierzchni 87m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Letnie,Toruń

480 000 zł55 m² 8 730,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą interesującego mieszkania położonego na wysokim parterze w bloku z cegły na Osiedlu Letnia. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62 m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon(6m.kw)- 20m .kw - jasnej kuchni- 8m .kw - sypialni nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Przy Lesie,Toruń

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 35 m2 na osiedlu Leśnym ul.Polna 8 w Toruniu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jar,Toruń

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Jar. Mieszkanie położone jest w bloku z windą na 2 piętrze i liczy 42,19 mkw. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

292 900 zł31 m² 9 581,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa kawalerka Wrzosy od inwestora 25/75% w 2023 roku! 25% po podpisaniu umowy pozostałe 75% przed odbiorem własnego "M" 2023 Miejsca postojowe za dodatkową opłatą. Kupujący nie płaci! 0% prowizji.