dowolna

Mieszkania pod klucz Toruń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polna

Koniuchy,Toruń

470 000 zł68 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji, brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! cena promocyjna: 470,850.00 cena katalogowa: 511,784.00 LOKALIZACJA: Przystanek autobusowy w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Jar,Toruń

497 664 zł52 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle, blok 2020 rok, wysoki standard wykończenia mieszkania, nowe i gotowe pod klucz, sprzęt agd w cenie, nowa zabudowa pod wymiar, zamontowana klimatyzacja, przy lesie, prywatne 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubego

Jar,Toruń

549 000 zł56 m² 9 874,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie własnościowe położone na nowo powstałym osiedlu Jar. Mieszkanie o powierzchni 55.6 m2 w skład którego wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rudak

Rudak,Toruń

770 000 zł82 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie z ogrodzonym ogródkiem około 100m2 (wraz z tarasem) i narzędziownią. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe. Zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku na piątym piętrze. Blok z windą. Wykończone, gotowe do zamieszkania. Komórka lokatorska i miejsce parkingowe w cenie. Zostań pierwszym najemcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 450 zł55 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament, wykończony z dużą dbałością o szczegóły i jakość materiałów. Apartament zlokalizowany jest na os. Sztuk Pięknych od ulicy Fałata. Do apartamentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

569 000 zł61 m² 9 303,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, należącego do nowoczesnego kompleksu Osiedle Sztuk Pięknych oddanego do użytku w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Podgórz,Toruń

238 000 zł31 m² 7 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok 31m 2 w zabytkowej kamienicy. Świetna inwestycja, umożliwiająca szerokie wykorzystanie potencjału. Mieszkanie z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jar

Jar,Toruń

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone gotowe do zamieszkania, mieści się na drugim piętrze w bloku z 2020 roku na os. Jar Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

799 000 zł79 m² 10 161,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy z antresolą - wykończony w bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja: toruń, wrzosy, wiśniowa Rezydencja Powierzchnia: 78,63m2 Struktura: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jar

Jar,Toruń

424 388 zł62 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska na zielonym osiedlu jar - nowoczesne osiedle usytuowane w otulinie lasu. Oferta w promocyjnej cenie aktualna tylko do dnia 12.04.2022 roku. Cena promocyjna wynosi 6800 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

31221. Polecam 2 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły z 2007r. Wystawa okien sprawia, że mieszkanie jest jasne i słoneczne. Łączna powierzchnia wynosi 45m2. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

315 000 zł48 m² 6 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Blok; cegła; do wlasnej aranżacji; 2 pokoje; parter Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły z lat 60-tych położone na Jakubskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł57 m² 7 389,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

III pokoje; 2 piętro; blok- budowany w technologii mieszanej! Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie w bloku położone na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

289 900 zł34 m² 8 526,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne o powierzchni 34m2, usytuowane na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stawki,Toruń

420 000 zł38 m² 11 015 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w nowo powstałym bloku położone Na 4 Porach Roku,. Mieszkanie o powierzchni 38,13 m2 w skład którego wchodzą: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękny widok; blok; cegła; III piętro; 3 pokoje; chełmińskie przedmieście Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

III pokoje; III piętro; blok; cegła; bydgoskie przedmieście; blisko umk Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły położone na Bydgoskiem Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

555 000 zł53 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja do 12.04.2022R. Lokalizacja: sosnowe Zacisze, ul. Łukasza Watzenrodego 22. Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Zaletą jest kontakt z naturą (bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu położone na Mokrem. VI piętro, 2 pokoje, do wprowadzenia lub na wynajem Mieszkanie o powierzchn38m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

349 000 zł59 m² 5 936,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Klimatyczne - 3 pokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, 10 minut pieszo do starego miasta, 15 minut do umk. W okolicy są przedszkola, żłobki, punkty handlowe i markety, do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jakubskie Przedmieście,Toruń

649 900 zł66 m² 9 876,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zobacz film: toruń, jakubskie Przedmieście, 65,80m2, 3 pokoje, II piętro, winda, wysoki Standard, awangarda, rok 2021 Szukasz mieszkania w dzielnicy Jakubskie Przedmieście? Dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jar | Watzenrodego | 3 Pokoje | 52m2 Miejsce postojowe w hali garażowej Prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny, zlokalizowany na I piętrze budynku z windą, na osiedlu Jar. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

575 000 zł73 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ZA usługę pośrednictwa! Opis Na sprzedaż proponujemy mieszkanie 4 pokojowe , w 4 piętrowym bloku z cegły na wysokim parterze. Dzielnica Koniuchy. Budynek z roku 1996. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

525 000 zł81 m² 6 469,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Film: słoneczne, stylowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie w cichej lokalizacji. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Stawki,Toruń

495 000 zł56 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55.7 m2, położone na I piętrze w bloku wybudowanego w 2021r. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Stawki,Toruń

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Elegancko i nowocześnie! Gotowe i wykończone mieszkanie z dbałością o każdy szczegół może stać się Twoje! Nie musisz się martwić o projekt - został on już przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Fałata,Toruń

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wyjątkowo wysokim standardzie do wynajęcia Miejsce parkingowe w cenie Lokalizacja: fałata 94 Powierzchnia: 44m2 2 pokoje z aneksem kuchennym 4 piętro z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Jar,Toruń

420 000 zł49 m² 8 585,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 11.04.2022 roku Nowe osiedle, blok 2020 rok, wysoki standard wykończenia mieszkania, nowe i gotowe pod klucz, sprzęt AGD w cenie, nowa zabudowa pod wymiar, zamontowana klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Mokre,Toruń

318 000 zł38 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Link do prezentacji: szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku położone na Mokrem. Mieszkanie o powierzchn38m2 w skład którego wchodzą: kuchnia; salon;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

245 000 zł37 m² 6 675,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego Na Skarpie Na powierzchnię 36,7 m 2 składają się 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

460 000 zł80 m² 5 786,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Rubinkowie 1. Mieszkanie posiada okna z 3 stron, znajduje się na czwartym piętrze cztero piętrowego bloku z 1989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

645 000 zł90 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Koniuchy | Bartkiewiczówny | 4 pokoje | 90 m2 Tylko u nas! W cenie mieszkania miejsce parkingowe w hali garażowej z możliwością dokupienia bądź wynajmu drugiego miejsca. Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Stawki,Toruń

520 174 zł80 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu apartamenty w stanie deweloperskim, znajdujące się w świetnie skomunikowanej części Torunia. Oferujemy dwupoziomowe apartamenty o metrażach od 80m2 do 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

649 850 zł41 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Toruń, stare Miasto, 41m2, 2 pokoje, i piętro, 2020 rok, cegła, szukasz ekskluzywnego apartamentu w dzielnicy Stare Miasto? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1916

III pokoje; i piętro; kamienica;bydgoskie przedmieście; oddzielna kuchnia Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie w Kamienicy położone na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

650 000 zł116 m² 5 584,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie 116m2 z potencjałem na bydgoskim przedmieściu w odnowionej kamienicy! zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie pod wynajem, spacerkiem do Starówki! 116m2, 4 pokoje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Stawki,Toruń

714 000 zł82 m² 8 740,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu nowy apartament znajdujący się w świetnie skomunikowanej części Torunia. Mieszkanie o powierzchni 81,69m2 rozmieszczone zostało na dwóch poziomach. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne tarasy,Toruń

450 000 zł47 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

II pokoje; III piętro; blok; cegła; słoneczne tarasy; szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły położone na Bydgoskiem Przedmieściu. Mieszkanie.