dowolna

Mieszkania przy lesie Toruń - Anonse sprzedaży i wynajmu

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe trzypokojowe na 9 piętrze budynku z wielkiej płyty wybudowanego w 1988 roku na ulicy Gałczyńskiego. Czyste i zadbane. Do Starówki 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

330 000 zł40 m² 8 291,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje w pełni rozkładowe, po remoncie. Zalety mieszkania: - świeżo po remoncie, - gotowe do wprowadzenia, - jasne i zadbane wnętrze, - sprzęt agd w cenie, wolne od zaraz. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Rubinkowo,Toruń

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 38, m2 w wieżowcu na 5 piętrze przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Na ścianie gładzie- oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Toruń, polna, 64m2, 3 pokoje, 2006 rok, cegła Zalety : - las w pobliżu - osiedle monitorowane - na osiedlu przedszkole, lokale usługowe - zadbana okolica - balkon - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

279 000 zł48 m² 5 788,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetne pod inwestycję i nie tylko, 3 pokoje, 48,2 m2 Rubinkowo I Zalety mieszkania: - w pełni rozkładowe, - jasne, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Zalety lokalizacji: - spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

1 000 zł49 m² 20,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na parterze czystego wieżowca na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie 48,6m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

310 000 zł51 m² 6 121,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży mieszkanie z przepięknym, nieograniczonym widokiem. - 50,64m2 - 2 pokoje + kuchnia - możliwość 3 pokoi z aneksem - osiedle Na Skarpie - ul. Tłoczka - cena 310.000,00zł Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

430 000 zł54 m² 7 918,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Toruń, na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja 11a Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w unikatowym miejscu. : gdzie : Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w niskim 5-piętrowym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 marca, kompletnie umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, telewizor, lodówka, piekarnik elektryczny). Balkon i piwnica. Ogrodzone osiedle. Doskonała lokalizacja. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

1 200 zł30 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam wynajem dwu-pokojowego mieszkania położonego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Wrzosach. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku z cegły wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł103 m² 5 427,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Przestronne mieszkanie w sercu Bydgoskiego przedmieścia przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na I piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1907 roku. Składa się z 3 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne Tarasy - 2 pokoje, 49m, w pełni umeblowane i wyposażone, duży balkon, strzeżone osiedle, wolne od zaraz. Mieszkanie na 2 piętrze w bloku z windą, jasne, ciche, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jar

Jar,Toruń

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro porzuc nieruchomości przedstawia Państwu nową ofertę 2 - pokojowego mieszkania do wynajęcia na nowoczesnym i przyjaznym osiedlu Jar w Toruniu. Mieszkanie o powierzchni 41,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Przy Lesie,Toruń

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Polnej na 3 piętrze Na powierzchnię 49m2 składają się: -salon -pokój -łazienka -kuchnia -przedpokój Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Toruń

360 000 zł57 m² 6 282,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Toruń, bielany, 57.30m2, 3 POKOJE, IV piętro, UMK Zobacz film: Szukasz mieszkania do remontu w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

515 000 zł78 m² 6 578,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe (możliwy 4 pokój), po remoncie, gotowe do zamieszkania. Zalety mieszkania: - duża przestrzeń, - świeżo po remoncie, - jasne, zadbane wnętrze, - częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone i umeblowane 53 m , 2 pokoje, blisko Centrum i umk, wolne od zaraz mieszkanie w trybie najmu okazjonalnego. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

315 000 zł61 m² 5 198,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem w świetnej cenie! Wejdź do środka! Zobacz film: mieszkanie dwustronne znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hurynowicz

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

348 000 zł38 m² 9 133,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Idealne na start. W niedalekiej odległości od szpitala na Bielanach, tuż obok kortu tenisowego i lodowiska Mentor. :Gdzie: toruń, chełmińskie Przedmieście, ulica Hurynowicz 9. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

315 000 zł48 m² 6 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo, parter, 2 pokoje - 48,5 m2 Zalety mieszkania: - przestronny salon, - jasne, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Zalety lokalizacji: - mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane, - cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokre,Toruń

548 000 zł56 m² 9 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy apartamentowiec, wysoki standard, 56 m , 3 pokoje, 7 piętro, winda, komórka lokatorska. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bardzo ciche, jasne wnętrze, sprzęt wraz z zabudową w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

389 000 zł46 m² 8 493,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 45,8 m2, gotowe do wprowadzenia, wolne od zaraz. Zalety mieszkania: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - świeżo po remoncie, - jasne, zadbane wnętrze, - częściowo umeblowne, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

499 000 zł72 m² 6 920,94 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, 4 pokoje po remoncie umeblowane, oryginalny funkcjonalny rozkład! Mieszkanie na sprzedaż na Skarpie na 3 piętrze o powierzchni w księdze wieczystej 72,10 m2 , ale właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł61 m² 7 222,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 4 pokoje po kapitalnym remoncie na Skarpie! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,78 m2 na którą składają się 4 pokoje, łazienka połączona z wc, oddzielna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Chcesz zamieszkać blisko Starego Miasta, ale cenisz sobie ciszę i spokój? Jeżeli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie własnościowe położone na nowo powstałym osiedlu Botanika. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 w skład którego wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz kawalerki do zamieszkania lub pod wynajem? Jeżeli tak, ta oferta Cię zainteresuje! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, o metrażu 28m2, mieszczącego się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stawki,Toruń

279 000 zł37 m² 7 467,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W stanie deweloperskim toruń, stawki, 37,36m2, 2 pokoje, i Piętro, balkon, rok 2023 oferta na wyłączność Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy Stawki? Dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Poszukujesz mieszkania o nowoczesnym, stylowym wnętrzu, w którym poczujesz się jak w domu? Nie lubisz remontów, aranżowania wnętrz? Jeżeli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

31039. Kameralne miejsce - 4 piętrowy blok z widokiem na zieleń. Świetna lokalizacja - blisko las, sklepy , szkoły. Ogromny balkon typu loggia. Okna plastikowe, solidne drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jar,Toruń

436 134 zł63 m² 6 889,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nie czekaj z zakupem mieszkania! Zarezerwuj już teraz! 0% prowizji! Nowa inwestycja na Osiedlu Jar. Mieszkania do odbioru już w przyszłym roku. Duży wybór mieszkań dwu, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Toruń

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje Gagarina! 5 min od umk, spacerem! Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie w sąsiedztwie umk. Na powierzchnię 49 m2 składa się: * jasna kuchnia * słoneczny salon, * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 100 zł40 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania w kamienicy? Doceniasz uroki wysokich pomieszczeń i oryginalne ściany z cegieł? Interesuje Cię najem długoterminowy od przyjaznego właściciela?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

649 000 zł114 m² 5 713,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

*** tylko U nas *** Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży niepowtarzalnego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu Wejdź do środka! Zobacz film: mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

323 334 zł47 m² 6 901,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 46,86 m 2 nowe mieszkania | II etap - zielony zakątek - jar | maj 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

428 976 zł60 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - Osiedle Zielony Zakątek na Jarze Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na premierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na Jarze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podgórz,Toruń

515 000 zł79 m² 6 518,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kameralna | 3 pokoje | dwupoziomowe Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania. Mieszkanie jest dwupoziomowe z antresolą. Posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku z cegły z 2000r. Powierzchnia 44,9 m2 podzielona jest między: - słoneczny salon z dużym balkonem - 16,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jar,Toruń

323 058 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jar,Toruń

284 212 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 34,66 m 2 nowe mieszkania | II etap - zielony zakątek - jar | czerwiec 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania Na Skarpie z dużym potencjałem w świetnej cenie! Zobacz film! Mieszkanie dwustronne znajduje się na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij