dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Toruń - Sprzedaż i wynajem

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości "krystian Kosmatka nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na Rubinkowie II (ul. Dziewulskiego). Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo,Toruń

298 000 zł48 m² 6 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy, dostępne od zaraz. Szczególnie przypadnie do gustu młodej parze, bądź rodzinie z dzieckiem jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo,Toruń

309 000 zł48 m² 6 384,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze wieżowca na Rubinkowie. Na 48,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

239 000 zł26 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferta sprzedaży kawalerki w centrum Torunia * Chełmińskie Przedmieście * 26,5 m2 * 1 piętro * do remontu. Zainwestuj w Toruniu! Cechy mieszkania: - pokój z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Toruń

299 000 zł40 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 40,3 m2 na Osiedlu Kochanowskiego w Toruniu. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

323 000 zł48 m² 6 673,55 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwa rozkładowe pokoje z osobną kuchnią przy umk Mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 znajduje się w wieżowcu na 8 piętrze z balkonem wybudowanym z wielkiej płyty w1990 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł58 m² 7 236,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Łyskowskiego na Rubinkowie. Nieruchomość bardzo zadbana, nie wymaga wkładu finansowego! Powierzchnia 57,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

255 000 zł35 m² 7 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania w samym sercu osiedla na Skarpie. Mieszkanie idealne do wynajmu, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

289 000 zł42 m² 6 947,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* oferta dostępna tylko w naszym biurze* Oferta 2 pokojowego mieszkania blisko Wyższej Szkoły Bankowej i Sądu - idealne pod inwestycję na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 41,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Łąkowa

Mokre,Toruń

320 000 zł48 m² 6 643,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w 4 piętrowym bloku na osiedlu Mokre o pow. 48,17 m2 w atrakcyjnej cenie 6 643,14 pln/m2 i poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

180 000 zł23 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą, doskonałe pod inwestycje lub na start. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolankowskiego

Na Skarpie,Toruń

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Kolankowskiego usytuowane na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym na osiedlu Na Skarpie; o pow. 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

355 000 zł45 m² 7 906,46 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa rozkładowe pokoje na skarpie po remoncie - niebanalny układ Mam przyjemność przedstawić pięknie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się w wieżowcu na Skarpie na siódmym pietrze. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

345 000 zł50 m² 6 940,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bydgoskie przedmieście - oferta dwóch pokoi W cegle Z 1992 roku -teren zamknięty Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni blisko 50 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

350 000 zł61 m² 5 749,01 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- ul. Dekerta. Na Toruńskiej Starówce znajdziemy się po 10 minutowym spacerze! W pobliżu wsb, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

360 000 zł62 m² 5 760 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Genialny widok na wisłę - piękne mieszkanie na skarpie! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone na 9 piętrze wieżowca Na Skarpie - lokal ma powierzchnię 63,5 m2 plus zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Na Skarpie,Toruń

259 000 zł30 m² 8 779,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego w Lubiczu Górnym Mieszkanie wyposażone, umeblowane, kompletnie wyremontowane na początku 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

448 000 zł73 m² 6 150,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

4 pokojowe mieszkanie po remoncie w bardzo ładnej, zielonej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 72,84 m2 znajduje się w bloku na 3 piętrze przy ul. Przy Skarpie. Budynek z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

375 000 zł61 m² 6 188,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Od zaraz, 3 pokoje, II piętro, niski blok, rubinkowo Zalety: - dwustronna ekspozycja, - piwnica oraz dodatkowa skrytka pod schodami, - mieszkanie w pełni rozkładowe, - balkon, - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

237 000 zł23 m² 10 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** mieszkanie ul.RUSA, PARTER, 23 m2, 1 POKÓJ, NOWA ZABUDOWA KUCHENNA, ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ, NISKI BLOK 4 PIĘTROWY, GOTOWE DO WPROWADZENIA BEZ PONOSZENIA DODATKOWYCH KOSZTÓW, BLISKO CENTRUM ORAZ UMK ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyłów

Rubinkowo,Toruń

360 000 zł61 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Skorzystaj z programu nowe mieszkanie * bezpieczny kredyt 2%. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Rubinkowie ul.Przybyłów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Dekerta,Toruń

350 000 zł61 m² 5 756,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu dekerta - 60,80 M2 - do remontu - okazja dla inwestora! Przedstawiam mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Dekerta - trzy rozkładowe pokoje - idealne dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

410 000 zł73 m² 5 616,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 73,20m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku na Rubinkowie II. Nieruchomość dostępna od zaraz, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokre,Toruń

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, do kapitalnego remontu, położone na niskim piętrze dziesęciopiętrowego bloku na os. Mokre. Zalety mieszkania: - niski czynsz, - 2 pokoje z osobną kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jamontta

Rubinkowo,Toruń

325 000 zł49 m² 6 673,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pragnę przedstawić Państwu zadbane mieszkanie w interesującej lokalizacji, jaką jest ulica Jamontta na Rubinkowie I. Mieszkanie jest trzypokojowe z oddzielną kuchnią i swym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

409 999 zł73 m² 5 616,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na sprzedaż! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 73 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze w bloku. Chociaż budynek nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę przestronnego i słonecznego mieszkania w kameralnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły z 1991 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

419 000 zł65 m² 6 456,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, parter 64,9 m2, gotowe do zamieszkania, na skarpie Zalety mieszkania: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - jasne, czyste i zadbane wnętrze, - duży salon i przedpokój, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

350 000 zł48 m² 7 261,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytułowane na 7 piętrze w środkowej części budynku z windą. Budynek powstał w 1973 roku ostatnio został ocieplony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

233 000 zł24 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** mieszkanie rubinkowo II ul. Piskorskiej, 1 piętro, 24 m2, 1 pokój, mały aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, niski blok 4 piętrowy, gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Rubinkowo II,Toruń

172 000 zł23 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena - kawalerka do odświeżenia na rubinkowie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o niecodziennym układzie ścian o powierzchni 22,80 m2 na Rubinkowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

297 000 zł48 m² 6 161,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie przy ul. Łyskowskiego, 48,2 m2, 3 pokoje z balkonem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

318 000 zł38 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainwestuj W toruniu już dziś I kup to pięknie wykończone mieszkanie I zarabiaj! ***wszystkie elementy wyposażenia mieszkania pozostają W cenie *** Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dekerta

Dekerta,Toruń

317 000 zł49 m² 6 495,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie pod inwestycje lub dla rodziny. Prezentuję Państwu 48 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo,Toruń

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: toruń, rubinkowo, ul. Piskorskiej 12 Powierzchnia: 61m2 Struktura: 3 pokoje i oddzielna kuchnia Piętro: 9 Cena: 420.000,00zł Szukasz 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł59 m² 7 283,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w budynku położonym w doskonałej lokalizacji przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo II,Toruń

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuje państwu 3-pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Filomatów Pomorskich. Mieszkanie składa się z : dużego 15 metrowego salonu z którego przechodzi się do drugiego mniejszego 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

379 000 zł61 m² 6 254,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje, II piętro, niski blok, rubinkowo Zalety: - dwustronna ekspozycja, - piwnica oraz dodatkowa skrytka pod schodami, - mieszkanie w pełni rozkładowe, - balkon, - jasna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Toruń

309 000 zł39 m² 7 882,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w spokojnej i cichej lokalizacji na os. Młodych z możliwością zrobienia 2 pokoi. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wyjściem na balkon - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

299 000 zł40 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, położonego na parterze jedenastopiętrowego budynku, na Osiedlu Bydgoskim. Mieszkanie o metrażu 40,3m2 składa się z widnej kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Słowackiego. Znajduje się ono w sercu Bydgoskiego Przedmieścia skąd jest blisko na Kampus umk, C.H. Plaza, a także do Parku Miejskiego czy takich.