dowolna

Mieszkania umeblowane Toruń - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł46,20 m² 9 718,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Wyjątkowa okazja, która nie trafia się często! Mieszkanie nieopodal Starówki i Sądu toruńskiego! 1 piętro w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36,40 m² 11 510,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Urocze dwupokojowe mieszkanko - ulica legionów - trzecie piętro Miło mi zaprezentować bardzo kompaktowe, urocze mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 36,4 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: toruń, jakubskie Przedmieście Powierzchnia: 81 m Liczba pokoi: 3 + salon z aneksem kuchennym Piętro: 1 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,34 m² 9 641,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy uczelni umk, naprzeciwko galerii Plaza. przy ul. Fałata. Świetne również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł36,35 m² 60,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 36,35 m2 w zielonej części Torunia Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w zielonej części Torunia (ulica Strobanda). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł48,17 m² 7 951,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjna cenowo oferta 3 pokojowego mieszkania bloku 3-pokojowe mieszkanie 48,17 m | Osiedle Mokre | ul. Jeśmanowicza | 4 piętro | balkon po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 63,80 m2 znajdującego się na 4 piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

655 000 zł46,83 m² 13 986,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Harmonia, ul. Strobanda na Jarze w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,01 m² 10 511,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie 76,01 m z loggią, piwnicą, garażem i świetną lokalizacją machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł51,05 m² 9 402,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m znajdujące się przy ul. Podgórnej (chełmińskie Przedmieście). Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,45 m² 8 652,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetny, funkcjonalny układ | 3 pokoje | W pełni wyposażone | Na Skarpie Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,45 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł77,48 m² 9 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż przestronne, wyjątkowo zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,48 m , położone w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,70 m² 12 746,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje ul.ZBOŻOWA - TEREN OGRODZONY, MONITOROWANY, DUŻO ZIELENI. Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na ostatnim - trzecim piętrze W bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,21 m² 13 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie, jar, duży balkon z pięknym widokiem tylko W naszym biurze Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,20 m² 11 051,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne Tarasy, winda, i piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! umowa rezerwacyjna Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,61 m² 9 129,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Broniewskiego na drugim piętrze w bloku z cegły. Blok po termomodernizacji - wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł158,55 m² 6 931,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 158,55 m2 z możliwością podziału na dwa lub trzy niezależne, mniejsze mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

542 000 zł74,40 m² 7 284,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Wybickiego w Toruniu opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 74,4 m 2 - Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 34.50 m2. Lokalizacja:ul. Broniewskiego 76. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,80 m² 9 851,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: budynek położony w Toruniu w dzielnicy Rubinkowo. To popularna,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,56 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z widokiem na Wisłę - Winnica, toruń | 56,56 m | Taras | Miejsce w hali garażowej. Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,56.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie (na I piętrze w bloku) składające się z 2 rozkładowych pokoi (23m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,63 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł22 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł44,86 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie klimatyczne wnętrze, które nastraja spokojem i przyjemnością, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przepiękna kawalerka po generalnym remoncie przy umk - os. Uniwersyteckie, ul.Reja blisko Manekina. Wolna od końca czerwca. Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. * dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od końca czerwca. Kawalerka Z balkonem po kapitalnym remoncie! Blisko umk i starówki , Niski blok - ul. Matejki 88. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60,80 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja, proszę o ewentualny kontakt po 1 czerwca. Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone przy ul. Działowskiego na II Rubinkowie. Atuty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł71,58 m² 8 801,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

: dla Kogo? Przestronne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym w spokojnej części Rudaka idealne dla rodziny, która potrzebuje miejsca i funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł69,54 m² 16 105,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

: dla Kogo? Szukasz unikatowego apartamentu pod inwestycję? A może mieszkania premium dla swojej rodziny z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w jednym z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł67 m² 11 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rudak | Strzałowa | 3 Pokoje - Antresola | 67 m2 | Sosnowy Las bez prowizji dla kupujących. Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36,60 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka dla singla lub pary na Rubinkowie, z pięknym, panoramicznym widokiem. Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.