dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Toruń - Oferty wynajmu i sprzedaży

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł32 m² 9 969,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 32,3m oraz doskonałym rozkładzie, położone jest na 3. piętrze niskiego bloku w spokojnej i cichej części osiedla. -Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł49 m² 7 376,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48,67 m2, usytuowane na drugim piętrze 4 piętrowego bloku położonego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

309 900 zł40 m² 7 825,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyłączności sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 36,60 mkw, zlokalizowanego na skarpie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

350 000 zł38 m² 9 293,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w toruniu osiedle koniuchy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

339 000 zł41 m² 8 184,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 41 m , położone w niezwykle urokliwym miejscu na Skarpie z widokiem na panoramę miasta i Wisłę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

315 000 zł33 m² 9 487,95 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 33,2m na parterze w wieżowcu, składające się z dwóch osobnych pokoi. Stan bardzo dobry, w pełni umeblowane, po wymianie wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

355 000 zł48 m² 7 464,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzy pokojowe mieszkanie do remontu w centrum, znajdujące się na osiedlu: mokre. Cechy oferty: - budynek wyposażony w dwie windy - Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica - Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z garderobą, położoną przy ul. Sczanieckiego 22, osiedle Mokre. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z otwartą kuchnią, garderoba, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

392 000 zł39 m² 10 051,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Blisko umk, hali sportowej, starówki, ul. Bema, świetna lokalizacja, nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 5 piętrze wieżowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koniuchy,Toruń

384 000 zł48 m² 7 971,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemnosc przedstawić Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48 m , z jednym z najlepszych rozkładów, jakie można znaleźć w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyłów

Rubinkowo II,Toruń

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

*** po umowie przedwstępnej*** wyłącznie W copernicus nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży kawalerki (z sypialnią) w centrum Rubinkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

313 000 zł39 m² 8 108,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- tanie mieszkanie D wupokojowe mieszkanie, dwustronnie rokładowe Z balkonem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2 znajdującego się w wieżowcu z windą na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

385 000 zł36 m² 10 757,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Najładniejsze mieszkanie na mokrym - ślicznie urządzone - Z dbałością O każdy detal Miło mi zaprezentować Państwu przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Chrobrego,Toruń

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze przy ul. Chrobrego 7 w Toruniu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal dwustronny o korzystnej orientacji północ-południe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

519 000 zł58 m² 8 969,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, 3 pokojowe, w pełnym rozkładzie, balkon, do wprowadzenia, idealne dla rodziny. po remoncie słoneczne przestronne rozkładowe świetna lokalizacja Szukasz, przestronnego 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo,Toruń

320 000 zł37 m² 8 747,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania na toruńskim Rubinkowie! Przedstawiamy idealną propozycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Rubinkowo,Toruń

225 000 zł23 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 23m2 na toruńskim Rubinkowie. Zalety: - gotowe do zamieszkania, - loggia (5m2), - piękny widok z okien, - blisko komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Rubinkowo I,Toruń

290 000 zł40 m² 7 213,93 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjne mieszkanie na rubinkowie I- dwa pokoje! Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 40,2 m2 składające się z dwóch pokoi( przechodni układ), kuchni z jadalnią, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł49 m² 30,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od kwietnia 3-pokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie z l oggią , położone przy ul. Ligi Polskiej 3 - osiedle "na Skarpie". Uwaga, w pokojach odmalowane ściany na biały kolor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Rubinkowo,Toruń

587 000 zł62 m² 9 437,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Rubinkowie. Przeszło generalny remont i zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie zbliżonym do nowych budynków. Cechy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnego

Maciej,Toruń

545 000 zł73 m² 7 486,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży, przestronnego mieszkania o powierzchni 72,8 m , położonego na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Dekerta,Toruń

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Proponuję zakup mieszkania przy ulicy pck. Na wyróżnienie zasługuje proponowana przeze mnie oferta sprzedaży mieszkania ze względu na wysoki standard wykończenia, interesujący metraż, usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

*****mieszkanie sprzedane ****** tylko U naszym biurze! doskonale zlokalizowane, loggia, winda, szkoła, tereny rekreacyjne, obok piękny park okazja dla osób szukających mieszkania, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł60 m² 33,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu 59,94 m + piwnica 4,48 m Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 59,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone przy ul. Słowackiego 111 - blisko umk. . Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - w wyposażeniu m. in. pralka, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Podgórz,Toruń

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie podlega negocjacji! Chciałabym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.47, 43 m 2, położone w bardzo spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Podgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

1 300 zł69 m² 18,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku - ul. Kaliskiego, osiedle Koniuchy. Na powierzchnie 68,86 m2 składa się - salon - dwa oddzielne pokoje - osobna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

345 000 zł37 m² 9 436,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko W marchlewicz nieruchomości! lokalizacja: toruń, jakubskie Przedmieście, ul. Prądzyńskiego doskonała komunikacja z każdym punktem Torunia. W pobliżu: liczne punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Rubinkowo,Toruń

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie na Rubinkowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch rozkładowych sypialni - przestronnego salonu z balkonem typu loggia - osobnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

399 000 zł49 m² 8 198,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje z wyposażeniem, osiedle Na Skarpie! Dostępne od: zaraz! Typ ogłoszeniodawcy: prywatny Informacje dodatkowe: loggia, piwnica, okna plastikowe, nowe drzwi antywłamaniowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prejsa

Na Skarpie,Toruń

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Prejsa na Skarpie. Na powierzchnię 64 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - 2 niezależne pokoje - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

295 000 zł37 m² 8 060,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mieszkanie usytuowane jest w dogodnej lokalizacji na Rubinkowie, obok targowiska Manhattan. W pobliżu znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń

345 000 zł40 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Rubinkowie l. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, jadalni, łazienki z wc i ustawnego korytarza. Zalety nieruchomości: - dobry stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

399 000 zł48 m² 8 326,38 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Przy Kaszowniku 39 w dzielnicy Mokre. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wieżowca z przełomu lat 60/70, blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do nabycia mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - Toruń, łyskowskiego. To przestronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Rubinkowo,Toruń

315 000 zł36 m² 8 701,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,2m2 zlokalizowane w bloku na ul. Dziewulskiego - Rubinkowo 2 - gotowe do zamieszkania - sprzedawane wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Chrobrego,Toruń

349 000 zł44 m² 7 991,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Idealne dla osoby pragnącej życia w centrum. Mieszkanie z panoramicznym widokiem na Starówkę. Cechy oferty: - 2 balkony z osobnych pokoi - Świetna lokalizacja - zaledwie 4 minuty autem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

379 000 zł37 m² 10 265,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: mokre, ul. Przy Kaszowniku Osiedle Mokre to jedno z najbardziej lubianych miejsc do życia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Fałata,Toruń

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/15m/9m), aneksu kuchennego, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ciekawie trzypokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ulicy Przy Kaszowniku. Mieszkanie ma balkon z pięknym widokiem. Mieszkanie.