dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Toruń - Oferty wynajmu i sprzedaży

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

385 000 zł50 m² 7 730,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na Skarpie. Mieszkanie jest słoneczne, o dwustronnej ekspozycji, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Zalety: - 49,8 m2, - trzy pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z widokiem na zieleń, położone przy ul. Piskorskiej 5 na II Rubinkowie. Piękne, pachnące, wszystko nowe, sprzęt agd, na gwarancji. W salonie i w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Toruń

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Anna,Toruń

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 pokojowe, ciepłe i słoneczne. Usytuowane blisko Starego Miasta. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia - 2 oddzielnych pokoi - osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Anna,Toruń

549 000 zł46 m² 11 806,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania. Blok wybudowany w 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

335 000 zł62 m² 5 377,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania które chciałbyś urządzić wedle własnego gustu? Może szukasz okazji do inwestycji? Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Rubinkowa na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórz,Toruń

310 000 zł47 m² 6 565,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Toruń, podgórz, 47,22 m2, 2 pokoje, IV piętro, 1984 rok, balkon, garaż Zobacz film: szukasz mieszkania w dzielnicy Podgórz? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Rubinkowo I, ul. Rydygiera to tu znajduje się dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnego mieszkania na toruńskim Rubinkowie Bardzo efektowne mieszkanie o powierzchni ok. 72m2 położone na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy osoby, które przyjechały z Ukrainy, pracujące/ Wkrótce nowe zdjęcia. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jeśmianowicza w niskim bloku na parterze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 747,93 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Po remoncie -rubinkowo - Łyskowskiego 3 pokoje na 1 piętrze w doskonałym funkcjonalnym rozkładzie. Wieżowiec z wielkiej płyty wybudowany w 1980 roku. Powierzchnia mieszkania to 48,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

369 000 zł51 m² 7 286,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta biura na wyłączność Mieszkanie po kapitalnym remoncie dwupokojowe o powierzchni 50,64 m2 znajduje się w niskim bloku z płyty na 3 piętrze przy ul. Kusocińskiego Na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

330 000 zł57 m² 5 810,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 56,70m2 na ul.Wybickiego w Toruniu , dwupokojowe, z b. dużą kuchnią wielkości mniejszego pokoju, położone na 4 piętrze bloku 4 piętrowym z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

356 000 zł42 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania. Położone na osiedlu Bydgoskim. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 w skład którego wchodzą: osobna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Mokre,Toruń

285 000 zł40 m² 7 178,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zalety okolicy: - liczne sklepy spożywcze, supermarkety - blisko linie autobusowe oraz tramwajowe - niedaleko wsb - przychodnia - 1,5 km do Starówki Na metraż 38m2 składa się: - kuchnia - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

418 000 zł70 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Chełmińskie Przedmieście | Ul. Gałczyńskiego | 3 pokoje Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w budynku z windą, znajdujące się na 7 piętrze, o powierzchni 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

339 000 zł51 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 50,9 m kw dwa pokoje kuchnia , łazienka i przedpokój. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

214 000 zł33 m² 6 445,78 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja. Oferta na wyłączność Mieszkanie o powierzchni 33,20 m2 dwupokojowe znajduje się przy ul. Świętopełka na osiedlu Mokre. Lokal jednostronny z balkonem znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

310 000 zł62 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania które chciałbyś urządzić wedle własnego gustu? Może szukasz okazji do inwestycji? Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Rubinkowa na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

339 000 zł50 m² 6 766,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania 50,1 m2 Na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku pośrodku cichego, spokojnego osiedla. Zalety: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

418 000 zł70 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Toruń

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje,przy umk,Gagarina,tanio, idealne dla spokojnej singielki lub pary Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na parterze czystego wieżowca na osiedlu Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokre,Toruń

379 000 zł38 m² 10 095,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania blisko Starówki, świetnie urządzonego, z meblami pod wymiar, nie wymagającego remontu? Może świetnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł62 m² 5 377,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem mieszczące się na 5piętrze przy ul. Łyskowskiego. Nieruchomość dwustronna i w pełni rozkładowa. Powierzchnia mieszkania 62,3m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Młodych,Toruń

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

28 m , kawalerka po remoncie, wolna od zaraz Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu z windą, bardzo ciepłe, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić mieszkanie na osiedlu Mokrym o powierzchni 46m 2 znajduje się na 8 piętrze wieżowca wybudowanego z wielkiej płyty w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

329 000 zł46 m² 7 105,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

278 000 zł44 m² 6 390,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na rubinkowie 2 piętro Z loggia! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na toruńskim Rubinkowie - 2 piętro, loggia! Nieruchomość do własnej adaptacji, dobre pod inwestycje, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

355 000 zł60 m² 5 956,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z loggią położone w czteropiętrowym budynku przy ulicy Wybickiego. Mieszkanie po częściowym remoncie ( na ścianach malowane gładzie, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

375 000 zł73 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc oddzielne. Sprzedam bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Po remoncie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na os. Koniuchy Mieszkanie usytuowane jest na 4-ostatnim piętrze w bloku, jest bardzo ciepłe, ciche oraz dobrze nasłonecznione. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Toruń

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (21m/11), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze. Na powierzchnię lokalu składają się: - dwa pokoje (25m2 + 6,5m2), - kuchnia (7,25m2), - łazienka z wanną, - wc, - przedpokój - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł49 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą najmu mieszkania na ul. Głowackiego na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 składa się z: salonu - 14m2 sypialni - 10m2 sypialni - 7,5 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie dla wymagającego najemcy:) Mieszkanie o powierzchni 33 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój, położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Młodych,Toruń

1 100 zł39 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Matejki 65. Na powierzchnie 39,20 m2 składają się 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Atuty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

355 000 zł48 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie blisko Wyższej Szkoły Bankowej z widokiem na Stare Miasto Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w idealnej lokalizacji zarówno dla rodziny jak i pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 kwietnia - 3 pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na parterze - osiedle Na Skarpie. Na powierzchnię 63 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Koniuchy,Toruń

497 000 zł69 m² 7 198,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Film: mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze. Mieszkania składa się z: - 3 oddzielnych pokoi - łazienki z prysznicem i wanną - kuchni - balkonu * zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł61 m² 6 577,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Chcesz zamieszkać na cichym ,spokojnym, pełnym zieleni osiedlu? Jeżeli tak, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie na najbardziej pożądanym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

299 900 zł61 m² 4 949,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok, rubinkowo, cena do negocjacji! Wejdź do środka! Zobacz film: 60,59 m2, mieszkanie dwustronne, IV piętro, niski blok. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - pokoju, - aneksu.