dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Toruń - Oferty wynajmu i sprzedaży

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Fałata,Toruń

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 pokoi (16m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Fałata,Toruń

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 3 pokoi (16m/8m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pająkowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż o pow 49 mkw na osiedlu Jakubskim w bloku na iiip ul. Pająkowskiego Bardzo dobra lokalizacja niedaleko: centrum handlowe, tereny zielone, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

wynajem 2 pokoje ,okna pcv, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Fałata,Toruń

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(14m/11m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

155 000 zł37 m² 4 234,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pok. 38 m2, po remoncie, ul. Fałata Ul. Falata , 2pokoje, 38m kwadratowych, po remoncie, umeblowane. Dobre położenie: 5min do umk, 1min do przystanku tramwajowego, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

165 000 zł46 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo I,Toruń

650 zł39 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzy pokojowego rozkładowego mieszkanie w bloku na II piętrze na osiedlu Na Skarpie Powierzchnie mieszkania 73 m2 Trzy pokoje o powierzchni: 20m2, 18m2 i 10m2 Kuchnia 13m2 Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

162 000 zł49 m² 3 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Super oferta cenowa. Przytulne, w bardzo dobrym stanie technicznym mieszkanie położone w niewielkim bloku wśród zielonych terenów osiedla "na Skarpie". Blok położony wśród trawników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 000 zł67 m² 14,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Na Skarpie. Pokoje o powierzchni ok. 25, 15 i 9m2, z największego pokoju wyjście na loggie, łazienka wraz z wc, widna kuchnia oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

197 000 zł61 m² 3 229,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Na Skarpie. Mieszkanie środkowe, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Pokoje o powierzchni ok. 25,12 i 9m2, z największego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (15m/13m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

239 000 zł74 m² 3 229,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w bloku na II piętrze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (22m/18m/12m), oddzielnej kuchni (14m), łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow 39,9 mkw usytuowane w bloku czteropiętrowym na trzecim piętrze. Na osiedlu Mokrym Ściany budynku ocieplone styropianem 12 cm. tynk mineralny W 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Rubinkowo II Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi: 25/12/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

205 000 zł48 m² 4 253,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie, w którym wymieniono wszystkie instalacje, usytuowane w centrum osiedla Rubinkowo. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajdują się: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Mokre,Toruń

167 000 zł40 m² 4 175 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 40m2, rozkładowe, 10p, przy ul. Pck, dwa pokoje, kuchnia (zabudowa), łazienka/wc (kabina prysznicowa), przedpokój(zabudowa), balkon, piwnica. Jasna kuchnia od strony wschodniej, balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Fałata

Fałata,Toruń

129 000 zł28 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju (18m), kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Rubinkowie. W skład mieszkania wchodzą : pokój 15m2 z wyjściem na balkon, pokój 9m2, widna kuchnia, samodzielna łazienka oraz wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

186 000 zł58 m² 3 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie W cenie 3200zł/m2 W centrum miasta! Mieszkanie idealnie na wynajem! Super inwestycja! Znajduje się na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie posiada cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Mokre,Toruń

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w niskiej cenie! Mieszkanie składa się z salonu 15m2, z przejściem do pokoju 10m2 oraz wyjściem na balkon, pokoi 10 i 9m2, widnej kuchni 7m2.