dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Toruń - Oferty wynajmu i sprzedaży

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

blisko sklep całodobowy,kościól,szkoły,przedszkola

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, pow. 49,7m2, rozkładowe, usytuowane na parterze, świeżo wyremontowane, na ścianach gładzie gipsowe, parkiet po cyklinowaniu i lakierowaniu, okna pcv. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Interesujące mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, znajdujące się na 1 piętrze bloku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz z 2 przedpokoi. Pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo słoneczne, jasne, w pobliżu szkoła, przedszkole, korty tenisowe, centrum handlowe ,przychodnia lecznicza, apteka, doskonały dojazd do każdej częsci miasta, w pobliżu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

690 zł38 m² 18,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie położone na 2 piętrze bloku na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, ubikacji i przedpokoju. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w mieszkaniu znajduje się lodówka, pralka, telewizor, kuchnia i łazienka w pełni umeblowana, możliwość podłączenia internetu i tv za dodatkową opłatą około 80 zł .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

500 zł26 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zachęcam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okrężna

Bielany,Toruń

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w bloku z płyty (4pietrowy) bliko umk (ul. Szosa Okręzna). Lokal zadbany, przytulny i jasny. Nowe okna pcv, drzwi antywłamaniowe gerda, po remoncie (gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

245 000 zł73 m² 3 356,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam przestronne mieszkanie na skarpie przy ulicy Ślaskiego, o nietypowym, atrakcyjnym układzie pomieszczeń, powierzchnia całkowita 73m2, 3 piętro w 4-piętrowym bloku, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Donimirskiego

Rubinkowo I,Toruń

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z lokatorem do sprzedania od zaraz, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jamontta

Rubinkowo II,Toruń

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie częściowo umeblowane ,zabudowa kuchenna, szafa komandor przedpokój, balkon - klinkier, kuchnia i łazienka glazura, w pokojach parkiet sprzedam bezpośrednio - bez pośrednictwa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

środkowe jednostronne mieszkanie południowe. Ciche i przytulne. Zabudowa kuchni, przedpokoju, szafa komandor w pokoju. oddzielne wc. glazura i terakota w łazience wc i kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł71 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie widne, przestronne, w przypadku studentów/uczniów możliwość zamieszkania 7 osób - po 2 w większych pokojach i jedna w małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

250 050 zł75 m² 3 334 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Wszelkie informacje pod numerami telefonów   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

500 zł26 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie zadbane czyste wyposażone - meble agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo,Toruń

61 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe, łazienka po remoncie, okna pcv. Spokojna okolica, blisko szkoły, sklepy i przychodnia lekarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Józefa

Bielany,Toruń

255 000 zł23 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka ul. Św. Józefa, 22,8 m2 , wieżowiec 7 piętro, 2 windy, loggia, cechy mieszkania: - po remoncie - jednostronne - na ścianach gładzie, na podłodze panele - wymienione piony wodno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

274 000 zł38 m² 7 306,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje, 37,5 m2 , 4 piętro w niskim bloku, balkon! - stawki Podstawowe informacje: - 2 pokoje - balkon - dwustronne - rozkładowe - mieszkanie wymaga remontu - czynsz 503,10 zł / 2 osoby - piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bema

Bema,Toruń

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle młodych - ul. Bema - po generalnym remoncie mieszkanie 3 rozkładowe pokoje - pięknie wykończone Mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Bema -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Donimirskiego

Rubinkowo,Toruń

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty z 1977 roku na 3 piętrze na Rubinkowie przy ul. Donimirskiego. Na powierzchnię 32,30 m2 składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rubinkowo mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia - ładne I tanie W utrzymaniu Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m2 składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

269 000 zł37 m² 7 349,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwsze piętro - mieszkanie idealne - dwa pokoje - kup już teraz żeby skorzystać Z programu rządowego Mam dla Państwa świetne mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku Na Skarpie. lokal ma.