dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

1 600 zł35,56 m² 44,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna, zadbana kawalerka świetnie położona Polecam najem przestronnego mieszkania w znakomitej lokalizacji. Pełne zieleni, spokojne Osiedle Kołłątaja , położone na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m . Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,60 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu mieszkania na ulicy kilińskiego! 2 pokoje , kuchnia , łazienka, przedpokój, wysoki parter W 3 piętrowym bloku! wolne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,50 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na ul. Morcinka. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m2, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

507 784 zł49,18 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń nieruchomość inwestycyjna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia 40-metrowe mieszkanie w centrum Torunia, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Końcowej. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku z cegły ,na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,10 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe z zachodnia kompozycją - gotowe do zamieszkania. Układ i powierzchnia 2 rozkładowe pokoje - funkcjonalny rozkład idealny dla pary - 50,15 m2 balkon z salonu, 4 m aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3 pokojowe mieszkanie położone na Przedmieściu Chełmińskim, przy ul. Kołłątaja. Mieszkanie: na powierzchnię 56 mkw składają się 3 pokoje (19/ 12,5 / 7,5 mkw), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,20 m² 9 816,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczny lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Osiedlu Młodych, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu jednej z najbardziej pożądanych części miasta. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,53 m² 8 687,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i w pełni rozkładowego mieszkania na Osiedlu Mokre, ul. Przy Rynku Wełnianym. Słoneczne, wygodne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Dobry rozkład pomieszczeń idealny do zamieszkania (rodzina z dziećmi) lub na wynajem (w całości lub na pokoje). Trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

385 000 zł48 m² 7 939,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokoje, nieumeblowane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

889 000 zł84 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe | 83,78 m | 2021 r. | wysoki standard W naszej ofercie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,78 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

610 000 zł68 m² 8 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Blisko umk | 3-pokojowe mieszkanie | cegła - 1 piętro | ul. Wąska - Bielany. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 68,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ścieżka Szkolna

Jakubskie Przedmieście,Toruń

4 000 zł86 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam nietypowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę o powierzchni 86,40m2. Lokal znajduje się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Stawki,Toruń

470 000 zł61 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 61,40 m 2 , składa się z: - otwartej przestrzeni z kuchnią i jadalnią -w kształcie litery L, - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokre,Toruń

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,85 m2, położone na I piętrze, w centrum Torunia. Stanowi ono świetną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Mokre,Toruń

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł40 m² 8 287,15 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w wieżowcu z windą przy ul. Pck.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

569 000 zł67 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Toruń

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Bielany,Toruń

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od kwietnia przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, osiedle Uniwersyteckie, ul. Fałata 65 - blisko umk, plaza. Atuty: - nowoczesny dizajn - lokal umeblowany, - funkcjonalne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Batorego - osiedle Mokre. Na powierzchnię 80 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Na Skarpie,Toruń

625 000 zł64 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m | balkon | 2 windy | Osiedle Na Skarpie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 6 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stawki,Toruń

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Osiedle Sosnowy Las na lewobrzeżu. Oferujemy stylowe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na nowoczesnym, spokojnym i cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Sztuk Pięknych,Toruń

495 000 zł37 m² 13 270,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu sztuk pięknych - gotowe do wynajęcia lub wprowadzenia Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na trzecim pietrze w bloku na osiedlu Sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bielawy,Toruń

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 nowe pokoje os. Bielawy! W pełni wyposażone, wysoki standard, zostań pierwszym Najemcą! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę wynajmu nowego mieszkania na os. Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stawki,Toruń

499 000 zł48 m² 10 391,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na Sprzedaż mieszkanie dwupokojowe gotowe do zamieszkania lokalizacja: toruń, osiedle Stawki, ul. Trzcinowa powierzchnia: 48,02 m własność: pełna własność z księgą wieczystą układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

1 500 zł32 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Kozacka Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i nowocześnie urządzoną kuchnią. Dla kogo Idealne dla singla lub pary; studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta mieszkania na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Podgórz Idealne mieszkanie dla pary, lub małej rodziny, dla której istotna jest bliskość Starego Miasta wraz z jego atrakcjami, jak i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Jar,Toruń

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | idealne na start lub inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

689 000 zł91 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na I piętrze, przy ul. Mickiewicza. Ze względu na lokalizację i piętro idealne dla dużej rodziny lub każdego kto ceni sobie życie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

435 000 zł45 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę biura - sprzedaż przytulnego 2 pokojowego mieszkania na moim ulubionym toruńskim osiedlu. Skarpa to jedno z najbardziej cenionych osiedli w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubicka

Na Skarpie,Toruń

483 000 zł49 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Na Skarpie w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 150. Lokal o powierzchni 48,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Podgórz,Toruń

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł48 m² 10 439,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje, po kapitalnym remoncie, bema! Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Bema o powierzchni 47,8m2. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na szóstym piętrze. Składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij