dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Na Skarpie,Toruń

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 60,8 m | 3 pokoje | balkon | gotowe do wprowadzenia Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji autobusowej, co zapewnia wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł46 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu jasnego, słonecznego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego w spokojnej części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł49 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko w prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka! Odkryj potencjał Rubinkowa. Oto mieszkanie, które wniesie świeżość i nową energię do Twojej codzienności. To nie jest zwykłe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

2 000 zł47 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, wyposażone dwa pokoje na jarze na ul. Hubego W otoczeniu lasu! miejsce postojowe! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Hubego o powierzchni 47,26 m2 w niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

459 000 zł61 m² 7 551,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie U nas - trzypokojowe mieszkanie na skarpie - świetna cena - wysoki parter - 61 M2 Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 60,78 m2 znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

379 000 zł38 m² 9 921,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczny lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Osiedlu Młodych, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł32 m² 37,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z dużym balkonem na wynajem ul. Mohna 50h Układ mieszkania: przedpokój łazienka z prysznicem osobna, funkcjonalna kuchnia jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon Największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

595 000 zł61 m² 9 725,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą naszego biura. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalny układ i bliskość toruńskiej Starówki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) W najbliższej okolicy znajdziemy punkty gastronomiczno- handlowe ( restauracja, pizzernia, cukiernia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

525 000 zł58 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doskonale położone mieszkanie Z pięknym układem pomieszczeń, idealne jako inwestycja pod wynajem jak również dla siebie Wyjątkowa Lokalizacja Absolutna perełka dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

585 000 zł67 m² 9 159,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealne mieszkanie po remoncie - 3 pokoje, duża kuchnia, piwnica 8m! Lokalizacja: ul. Długosza, toruń Typ: mieszkanie na sprzedaż Cena: 610 000 zł (do negocjacji) Opis Nieruchomości: zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bielany,Toruń

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie idealne pod inwestycję - 2 pokoje, świetna lokalizacja przy umk. W naszej ofercie na sprzedaż funkcjonalne w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Bielany,Toruń

497 000 zł50 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja, blok Z cegły , winda, teren ogrodzony Jeśli szukasz dobrej oferty pod inwestycję lub chciałbyś sam zamieszkać w wygodnej, ponadczasowej lokalizacji, to w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne tarasy,Toruń

569 000 zł51 m² 11 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na osiedlu Słoneczne Tarasy w Toruniu, przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

398 000 zł49 m² 8 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch rozkładowych pokoi( 25m/7,5m),oddzielnej jasnej kuchni (6,5m), łazienka z osobnym wc i przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo I,Toruń

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładnie zlokalizowane, zadbane, w pełni rozkładowe mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie usytuowane w doskonałym punkcie na Rubinkowie I. Blok położony z dala od głównej ulicy, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

545 000 zł55 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane W idealnym układzie pomieszczeń, wyremontowane doskonała lokalizacja Koniuchy - bo w tej dzielnicy znajduje się mieszkanie- to od lat, jedna z najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2 pok. Parter 45 m2 po remoncie Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku położonym przy ul. Ogrodowej w Toruniu. Blok czteropiętrowy z cegły, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koniuchy,Toruń

875 000 zł127 m² 6 903,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 126,75 m z dużym tarasem i garażem | ul. Koniuchy Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Jar,Toruń

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Rubinkowo I,Toruń

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 068 000 zł76 m² 13 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe | 4 pokoje | jar - osiedle maureska | 76,31 m | standard premium | 2 balkony | windą | nowe budownictwo Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

359 000 zł42 m² 8 507,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Bema,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | V piętro | balkon | osiedle bema | ul. Bema | 47,8 m | po remoncie | 455 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

1 200 zł50 m² 23,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Przy Kaszowniku na osiedlu Mokre. Na powierzchnię 50 m2 składa się: - kuchnia umeblowana z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokre,Toruń

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Mokre, przy ul. Sczanieckiego. Mieszkanie składa się z: - sypialni - przestronnego salonu - łazienki z prysznicem - kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

385 000 zł49 m² 7 873,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Proponuję Państwu ciekawą ofertę mieszkania składającego się z trzech odrębnych pokoi , łazienki z wc, kuchni i balkonu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

** bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie, 47,80 M2, ul. Bema, 3 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, balkon, 5 piętro W wysokim bloku Z 2 windami, piwnica, idealne pod inwestycję **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

2 500 zł53 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w bloku z 2024 roku na pierwszym piętrze o powierzchni 53,25m2. Do dyspozycji najemcy miejsce postojowe w hali garażowej i dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Sztuk Pięknych,Toruń

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i komfortowe mieszkanie na os. Sztuk Pięknych w Toruniu. Lokal mieszkalny w apartamentowcu z windą. Na powierzchnię lokalu składają się : pokój połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie z windą, składające się z 3 pokoi (20m/14m/10m), kuchni, łazienki, wc, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

559 000 zł62 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ładne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny Na Skarpie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Karolina,Toruń

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w samym centrum Torunia, gotowego do wprowadzenia! Koniecznie obejrzyj film! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

456 000 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.8 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Skarpa, przy ulicy Juliana Prejsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m bez pośredników. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, ma funkcjonalny rozkład, oddzielną kuchnię i balkon. Dużym atutem jest fakt, iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Wrzosy I,Toruń

440 000 zł57 m² 7 695 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu wrzosy II Marzy Ci się lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Na Skarpie,Toruń

819 000 zł70 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie z garażem, widokiem na Wisłę i pełną infrastrukturą Osiedle Panorama przy Skarpie Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 63. Pułku Piechoty

Podgórz,Toruń

589 000 zł64 m² 9 188,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie o powierzchni 64,10 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły przy ul. 63. Pułku Piechoty w Toruniu. Budynek z 1993 roku, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

420 000 zł35 m² 12 117,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja: toruń, koniuchy, ul. Lotników Mieszkanie przy ul. Lotników w Toruniu to propozycja dla osób, które szukają wygodnego życia w sprawdzonej, dobrze zorganizowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

498 000 zł57 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokoje lelewela przy Bumarze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 56,60 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Lelewela. Atuty mieszkania:.