dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Koniuchy przy ul. Kozackiej o powierzchni 42m2. Dwa pokoje (salon i sypialnia) z kuchnią. Do dyspozycji nowa pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

325 000 zł67 m² 4 850,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wysokiej jakości mieszkanie za rozsądną cenę. Doskonała propozycja dla każdego, kto szuka przestronnego mieszkania z ciekawym rozkładem, użytecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł54 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

239 000 zł63 m² 3 769,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/11m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, garderoby oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Witam, oferuję na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Torunia, 5 minut pieszo od Starego Miasta, w bardzo dobrej części Bydgoskiego Przedmieścia. Mieszkanie jest przestronne, rozkładowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

700 zł56 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prz1dstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

265 000 zł69 m² 3 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji trzypokojowego mieszkania usytuowanego w cichej i spokojnej części Chełmińskiego Przedmieścia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Duży balkon na jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokre

Mokre,Toruń

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowocześnie wykończonego mieszkania pow. 102m2 w bloku z cegły (2007r.). Lokal składający się z 4 pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł63 m² 6 656,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam atrakcyjne mieszkanie urządzone w nowoczesny sposób z materiałów wysokiej jakości. Doskonale położone na osiedlu Sztuk Pięknych. Bardzo dobra komunikacja na Starówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

440 000 zł91 m² 4 810,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna oferta sprzedaży dwupoziomowego, czteropokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Koniuchy. W pobliżu sklepy, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

195 000 zł51 m² 3 831,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam! Mieszkanie w zacisznej okolicy Torunia i terenów zielonych osiedla Na Skarpie.Na mieszkanie składają się dwa pokoje o wielkości 22, 12,4 , kuchnia, w 2009r. remontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Gorąco polecam! Przestronne mieszkanie 90m2.Do dyspozycji mamy cztery pokoje o pow.20m2+8m2 aneks kuchenny,12m2,11m2,10m2,kuchnia9,5m2 posiada jeszcze spiżarkę,łazienka7m2 znajduje się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

263 000 zł60 m² 4 420,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji przy kupnie tej nieruchomości! Mieszkanie w pełni rozkładowe 3-pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Na uwagę zasługuje balkon, na który wejście jest z 2 pokoi. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Polecam 80-metrowe mieszkanie położone na osiedlu Koniuchy. Przestronne, rozkładowe mieszkanie na parterze, składa się z salonu (22m2), trzech sypialni (16,14,10 m2), kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z bardzo dużym balkonem, idealny na popołudnia przy kawie. Jeśli szukacie Państwo przestronnego, klimatycznego mieszkania w centrum to jest to oferta dla Was! Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja bardzo dobra, przystanek komunikacji miejskiej ok. 50 m, w okolicy kilka sklepów spożywczych, apteki, fryzjerzy, Mc Donalds, fitness. Mieszkanie po remoncie używane ok. 2 lat. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

151 000 zł32 m² 4 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się w bloku na I piętrze, składające się z 2 pokoi (12m/9m), kuchni (w cenie pozostaje zabudowa kuchenna), przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/7m), oddzielnej kuchni (z nowoczesną zabudową kuchenną), łazienki, wc, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł56 m² 17,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku z 2001r., z bramą na pilota. Na terenie bloku znajduje się kameralny plac zabaw, parking i garaże. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto - mieszkanie w nowym budownictwie, z salonu wyjście na sporej wielkości balkon, z widokiem na Wisłę - m ieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe. Powierzchnia lokalu 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Rubinkowo II,Toruń

105 000 zł24 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka położona w spokojnym miejscu z dala od ulicznego zgiełku. Przed blokiem znajduje się skwer oraz parking. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku: szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Rubinkowo I,Toruń

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/9m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament O bardzo wysokim standardzie na osiedlu słoneczne tarasy! Polecam mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 48m2 położone na 4 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

368 000 zł81 m² 4 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe o powierzchni 80,7 m w bloku z cegły. Rozkład mieszkania jest bardzo wygodny i praktyczny. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie na osiedlu słoneczne tarasy! W cenie miejsce garażowe w podziemiach budynku. Polecam słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

268 000 zł93 m² 2 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/25m/18m), oddzielnej kuchni ze spiżarką, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Rubinkowo I,Toruń

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (15m/10m/9m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe z umeblowaną kuchnią i przedpokojem, w cichej części miasta. Cena do negocjacji. Mieszkanie dostępne od 1 maja 2014 roku. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

107 000 zł24 m² 4 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

395 000 zł66 m² 5 984,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu "słoneczne Tarasy", 66m2, piwnica, osiedle ogrodzone i monitorowane, mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki z wc, osobnego wc, garderoby, oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

230 000 zł73 m² 3 168,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*****0 % prowizji od Kupującego. Prowizję pokrywa Sprzedający***** Skarpa - mieszkanie o powierzchni 72,6 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku. Cztery pomieszczenia rozkładowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Grębocin nad Strugą,Toruń

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu nowych bloków i domków. Lokal położony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Torunia! W skład mieszkania wchodzą : salon z wyjściem na duży balkon, 2 mniejsze pokoje, samodzielna łazienka oraz wc, widna kuchnia wraz ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), kuchni, jadalni, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 70m2 - Bydgoskie Przedmieście - świeżo po remoncie Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone w nowe i funkcjonalne meble. Standard wykończenia: k uchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rubinkowo II - mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 61m2, usytuowane na parterze w bloku IV piętorwym, w pełni rozkładowe, składające się z pokoi o powierzchni: 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Toruń

2 200 zł119 m² 18,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bielany - nowoczesne mieszkanie na wynajem 120m2. Mieszkanie dwupoziomowe w stanie bardzo dobrym składa się z 3 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym ,2 łazienek, 2 balkonów i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

590 000 zł81 m² 7 253,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna lokalizacja, zamknięte osiedle Na Skarpie w sąsiedztwie Szpitala Dziecięcego. Blok usytuowany na skraju lasu co sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe. Na terenie osiedla plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (14m/10), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie.