dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. Dwa osobne umeblowane pokoje z jasną kuchnią i dużą łazienką. Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd (nowa pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe umeblowane i zadbane. Kuchnia wpełni wyposażona. Gotowe do wprowadzenia. Dobry punkt komunikacyjny. Do podanej ceny należy doliczyć czynsz i media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Toruń

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze składa się z trzech pokoi kuchni i łazienki oraz przedpokoju.Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Grębocin nad Strugą,Toruń

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Super mieszkanie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, 3-pokojowe (20,12,8m2), bardzo dobrze wykończone w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi (w dwóch z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Na Skarpie,Toruń

359 000 zł79 m² 4 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

mieszkanie w bloku z cegły, wysoki parter, kuchnia wraz z zabudową i sprzetem agd, łazienka-wanna z hydromasażem i kabina prysznicowa, na scianach-gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lubicka

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe, ciekawie zaaranżowane i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie w budynku z wielkiej płyty na Skarpie. Zlikwidowano w mieszkaniu jedną ścianę w wyniku czego powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

800 zł40 m² 19,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój od zaraz. Blisko centrum. Dla pary (800 zł z opłatami) dla jednej osoby (600 zł z opłatami). Mieszkanie w pełni wyposażone w bardzo dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe B atrakcyjne mieszkanie! + miejsce postojowe w garażu w cenie Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w Toruniu. Częściowo umeblowane (duże łóżko małżeńskie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

800 zł61 m² 13,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz 348 zł miesięcznie w tym opłata za gaz, mieszkanie zadbane,rozkładowe,lodówka z zamrażarką, pralka, kablówka, internet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

300 zł46 m² 6,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme ładnie umeblowany duzy pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie jest wykończone jest w wysokim standarcie, w pelni umeblowane, duża kuchnia. niski czynsz 150zl na pokój. Najm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Wrzosy,Toruń

260 000 zł69 m² 3 760,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, 69m2 Lokalizacja: wrzosy II, ul. Rolnicza Opis mieszkania: mieszkanie składa się z trzech słonecznych pokoi dziennego (15,4m2) z balkonem i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

189 000 zł51 m² 3 731,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W bloku są 3 klatki.Mieszkanie znajduje się w środkowej klatce.Parkiet świeżo cyklinowany.Pozostawienie mebli według życzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Koszt najmu do uzgodnienia Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe na prestiżowym osiedlu Słoneczne Tarasy. Kompletnie nowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w bloku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińska

Koniuchy,Toruń

330 000 zł74 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Blok ogrodzony. Przestrzeń wokół zagospodarowana zielenią. Ciche i spokojne osiedle. W pobliżu plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, szpital, punkty usługowe, supermarkety. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Rubinkowo II,Toruń

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja mieszkania bardzo dobra, przystanek komunikacji miejskiej około 50 m, w pobliżu kilka sklepów spożywczych, apteki, fryzjer, Mc.Donalds. Stałe opłaty miesięczne: czynsz około 300 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

379 000 zł81 m² 4 679,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe o powierzchni 81 m położone przy ul. Szosa Chełmińska wjazd od ul. Długiej. Mieszkanie rozkładowe, jasne, przestronne, ciepłe. na pierwszym poziomie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

190 000 zł56 m² 3 362,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w świetnej lokalizacji, 4-te piętro, okna pcv, nowe drzwi antywłamaniowe.Podłogi-terakota, panele, płytki PCV. Przedpokój 8,1m2, łazienka 2,7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Młodych,Toruń

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe rozkladowe po remoncie,wymienione okna drzwi wewnetrzne I zewnetrzne,nowe rolety,piekna lazienka,balkon,szafy komandora 2 na przedpokoju,1min do sklepu spozywczego,5min. NA pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

209 999 zł49 m² 4 311,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta bezpośrednia. Mieszkanie o powierzchni 48,71 m2 (45,93m2 powierzchnia użytkowa, 2,78m2 piwnica) w bardzo dobrym stanie przy ulicy Bartkiewiczówny w Toruniu. Przytulne, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej, cichej i spokojnej okolicy(ul. Szosa Okrężna). W pobliżu galeria handlowa plaza, umk, dobra komunikacja miejska. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w Toruniu, osiedle Na Skarpie, 2 pokojowe, 37m2, umeblowane, sprzet agd, kuchnia, lazienka, gotowe do zamieszkania od 1 kwietnia biezacego roku. Mieszkanie usytuowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Torunia - Koniuchy na ul. Bartkiewiczówny. Okolica jest cicha i spokojna. Niedaleko znajdują się sklepy oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Karolina,Toruń

139 000 zł33 m² 4 199,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Skarpa,sektor Karolina,Wyszyńskiego,w cichej okolicy, w bloku z płyty z 1982 roku. Mieszkanie 1-pokojowe,33-metroww,duża kawalerka, na 4 piętrze/4. Mieszkanie z dużym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fałata

Fałata,Toruń

650 zł15 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój 15m2 w całkowicie nowym mieszkaniu 3 pokojowym na ul. Fałata. Mieszkanie całkowicie wyposażone, nowoczesne i wygodne. Pokój urządzony i gotowy do zamieszkania. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje umeblowane, lodówka, pralka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

130 000 zł27 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy kawalerkę na os.Mokre,przy ul .Bażyńskich ,1-pokojowe,28m2,na 3 piętrze./10.Wieżowiec z w.płyty z lat 70-tych.Loggia zabudowana ( 1m2). Mieszkanie o metrażu 26,60m2okna 5-letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia przytulne, zadbane, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Rubinkowo II. W pobliżu znajduje sie stacja bp, sklep, bazarek, sklep 24h, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Toruń

1 150 zł57 m² 20,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe,na I piętrze budynku z roku 2006, kuchnia w pełni wyposażona (kuchenka elektryczna, zmywarka zabudowane, lodówka wolnostojąca, okap, sztućce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Rubinkowo,Toruń

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń - wynajmę od zaraz, na dłuższy okres czasu umeblowane M3 - 50m2. Mieszkanie mieści sie na Rubinkowie, dogodny dojazd do Centrum, ładna i spokojna okolica. Mieszkanie znajduje się na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze z osobną kuchnią i jadalnią. W wieżowcu. Szybki dojazd do centrum (15 minut autobusem). Naprzeciwko rektoratu. Blisko do sklepów oraz barów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 632,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie rozkładowe bardzo jasne ciepłe ze stolarką pcv 2006 R czynsz ok 400zł W czynszu woda co blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

129 000 zł24 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony w 2011 W 2010 roku malowane korytarze wewnątrz budynku Nowy domofon 2011 W tym roku planowana wymiana wind Spółdzielnia nie pobiera żadnych dopłat za przeprowadzane remonty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiązowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

niski czynsz-350zl., 3p.+kuchnia, łazienka, piękny duży balkon z widokiem na ogród, 1p. w cegle,atrakcyjna i poszukiwana dzielnica przy cichej ulicy, blisko centrum i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu słoneczne tarasy. Mieszkanie jest umeblowane zdjęcia są robione praktycznie po remoncie więc jeszcze wszystkie meble nie zostały zwiezione. Dodatkowo będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

56 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Słoneczne i bardzo ciepłe. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Toruniu na ul. Kościuszki, 15 min od starówki, mieszkanie jest w nowym budownictwie z cegły, na spokojnym osiedlu, odgrodzonym od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

330 000 zł74 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1995

Zadbane mieszkanie na Przedmieściu Chełmińskim w bloku wybudowanym z cegły w 1995 roku. Mieszkanie jest usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji - w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł46 m² 21,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia i przedpokój - zabudowa stała, pokoje do umeblowania przez lokatorów. Preferowany długi okres wynajmu, najchętniej dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

550 zł12 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój około 12m2, w mieszkaniu 3 pokojowym w którym mieszka jedna osoba, czyli jeszcze jeden pokój do wynajęcia. Pytania proszę kierować na tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przytulne, kuchnia umeblowana, do wynajęcia od zaraz, zapraszam do obejrzenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij