dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szuwarów

Stawki,Toruń

695 000 zł51 m² 13 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 51m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki z wc, - przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo II,Toruń

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 50m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniuchy

Koniuchy,Toruń

469 000 zł56 m² 8 442,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (27m/14m), kuchni (10m), łazienki oraz balkonu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym (okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/7m), oddzielnej kuchni, łazienki,wc,przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m - Stawki, toruń Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w bloku z cegły z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Jar,Toruń

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/11m/11m), aneksu kuchennego (10m), garderoby łazienki, przedpokoju, tarasu (14m) oraz balkonu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Toruń

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (21m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Jar,Toruń

760 000 zł55 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras, - otwartej na salon kuchni, - sypialni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

315 000 zł40 m² 7 974,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowana na 9 piętrze wieżowca w dzielnicy Mokre. Na 39,5m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon, - osobna sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

2 450 zł59 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania , położonego na niezwykle cenionym i zielonym osiedlu Toruńskie Wrzosy, przy ul. Owsianej. Opis mieszkania: stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu - ul. Sczanieckiego - dzielnica Mokre. Atuty: - mieszkanie umeblowane - w wyposażeniu tv - sypialnia z dużym łóżkiem, pakowna szafa - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

425 000 zł46 m² 9 199,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 46,20 m - Koniuchy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

388 500 zł48 m² 8 097,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Wojska Polskiego, toruń Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,98 m , zlokalizowane w wieżowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Stawki,Toruń

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 50m2 - Stawki, miejsce postojowe, klimatyzacja, taras Mam na sprzedaż nowoczesne i bardzo jasne mieszkanie położone na parterze niskiego bloku z 2013 roku j w dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

579 000 zł71 m² 8 128,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły z 2000 roku, o powierzchni 71,23 m , położone na dzielnicy Mokre. Mieszkanie składa się z: dużego, przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

580 000 zł66 m² 8 828,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 65,70 m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego budynku na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z aneksem, balkonem i garażem Toruń, wrzosy, ul. Brzoskwiniowa Najważniejsze informacje: lokalizacja: toruń, wrzosy, ul. Brzoskwiniowa Powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

509 000 zł63 m² 8 060,17 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,15 m - Skarpa, ul. Konstytucji 3 Maja idealne dla rodziny Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w zielonej, spokojnej, a jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

429 000 zł51 m² 8 403,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na sprzedaż * 51.05 m2 * 3 pokoje * Chełmińskie Przedmieście Cechy oferty: - mieszkanie dwustronne, rozkładowe - wystawa okien w kierunku wschód-zachód - niski blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

609 000 zł58 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu pełne światła i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,1 m , położone przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża w Toruniu, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Sztuk Pięknych,Toruń

2 000 zł33 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sztuk Pięknych, przy ul. Fałata. Mieszkanie mierzy powierzchnię 33 m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Mokre,Toruń

650 000 zł71 m² 9 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne, blisko 71-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły przy ul. Wybickieg o w Toruniu. Zadbane i zielone wnętrze osiedla zarządzane przez Młodzieżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 58m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przestronnej kuchni z jadalnią, - sypialni, - gabinetu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Glinki,Toruń

469 000 zł47 m² 9 972,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, przy ul. Poznańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Koniuchy,Toruń

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania w bardzo przyjemnym i cichym miejscu lokalizacja: osiedle Koniuchy zalety lokalizacji: w pobliżu znajdują się sklep Żabka, market Torimpex i piekarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu. Układ mieszkania: - przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na balkon (ok. 6m2) - dwie niezależne sypialnie - oddzielna, funkcjonalna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Na Skarpie,Toruń

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Na Skarpie ul. Suleckiego w Toruniu Mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 znajduje się w wieżowcu na 3 piętrze wybudowanym z wielkiej płyty w 1984.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł38 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Toruniu, przy ul. Słowackiego 99a. Lokalizacja w pobliżu Kampusu umk oraz innych wydziałów sprawia, że mieszkanie jest świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Toruń

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Bema. Na powierzchnię 48 m2 składają się dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

330 000 zł49 m² 6 780,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie 48 M2 idealne dla flipera Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,67 m2 znajduje się w bloku na 4 piętrze przy ul. Witosa Na Skarpie. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 500 zł38 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajęcia kawalerki o metrażu 37,8m2 zlokalizowanej na wysokim parterze bloku z cegły 2000r., przy ul. Bartkiewiczówny (dzielnica koniuchy/chełmińskie Przedmieście). Teren bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 63. Pułku Piechoty

Podgórz,Toruń

608 000 zł64 m² 9 485,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Toruń, podgórz Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 64,10 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku przy ul. 63. Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

św. Józefa,Toruń

564 000 zł53 m² 10 728,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, słoneczne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w malowniczym Toruniu. Usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku na zamkniętym osiedlu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybaki

Rybaki,Toruń

2 200 zł52 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Rybaki. Jeśli szukasz przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Torunia - Bydgoskim Przedmieściu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Młodych,Toruń

282 000 zł27 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Ta przytulna kawalerka o powierzchni 27 m na 9. piętrze wieżowca z windą. Z balkonu rozpościera się widok na Wisłę, stare Miasto i panoramę Torunia. Wnętrze: ustawny pokój.