dowolna

Mieszkania w bloku Toruń - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

466 ogłoszeń

405 000 zł44 m² 9 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku. Lokalizacja: toruń, rybaki, ul. Kujota. Mieszkanie Lokal składa się z: -2 pokoje (15,5m2, 12m2), -kuchnia (około 9m2), -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,63 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Targowej 16a ( Osiedle Artystyczne). Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajduje się ono na 4. piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,45 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Chełmińskim Przedmieściu, przy ulicy Bartkiewiczówny 93a. Oferta idealna dla singla lub pary. Dla osób ceniących ciszę. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

465 290 zł40,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jasnej w Toruniu! Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł39,02 m² 8 149,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (39,02 m2) z wyjściem balkonem , znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1970roku w Toruniu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Wyposażenie: mieszkanie składa się z bardzo przytulnego salonu wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,82 m² 7 809,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 60,82 m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 168 zł38,24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł69,10 m² 7 192,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W niskim bloku, czwarte piętro, zlokalizowane na osiedlu mokre! Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,60 m² 7 921,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania jako zakup "pod wynajem" ? gwarantuję Ci, że kupno mieszkania w tym miejscu i o tym rozkładzie pomieszczeń będzie doskonałą inwestycją. To jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł56,70 m² 9 329,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie. Prezentuję Państwu 57 metrowe, dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Wybickiego. Do poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,76 m² 10 993,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Torunia Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 37,5 m | nowe budownictwo | balkon | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Jar - w spokojnej, cichej i zielonej części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37,59 m² 8 645,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich. Mieszkanie do własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje blisko umk | ul. Gagarina | idealne pod wynajem | dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Toruń - przy ul. Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł39,01 m² 8 074,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***rezerwacja do dnia 20.05*** Mieszkanie do remontu DOBRA CENA dogodna lokalizacja **wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości** LOKALIZACJA: Toruń, osiedle Mokre, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 806 zł28,28 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w spokojnej okolicy - Toruń Na sprzedaż przytulna kawalerka w nowym budownictwie, zlokalizowana w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,54 m² 9 296,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,54 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Mokrym w Toruniu. Dzięki doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,69 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament usytuowany na najwyższym piętrze budynku przy ul. Targowej 4. Lokal o pow. 122,69m2 usytuowany na 7 piętrze, składa się z otwartej kuchni wraz pokojem dziennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Przestronne mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Rabiańskiej. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,50 m² 6 262,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa oferta | niski blok | 3 pokoje | możliwa zamiana | rubinkowo II Na sprzedaż przestronne, dwustronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane na Rubinkowie II, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79 m² 8 544,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 79m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m (+ piwnica 6,05 m ), usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku. Gotowe do zamieszkania, łączy funkcjonalny układ z solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy najlepszą miejscówkę dla studentów , osób pracujących , które cenią sobie ciszę i możliwość bliskiego kontaktu z naturą. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,49 m² 10 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie 700 metrów od Toruńskiej Starówki Lokalizacja: budynek położony w Toruniu przy osiedlu Młodych, które należy do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,85 m² 13 365,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na Osiedlu Piernikowym w Toruniu. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2016 roku. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,38 m² 7 733,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sucharskiego -2 pokoje bardzo blisko centrum. Duży potencjał inwestycyjny- na wynajem lub flip. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mokre usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na popularnym osiedlu Bielany. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,50 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem w Toruniu, zlokalizowane na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Dziewulskiego 29, o powierzchni 48,5 m . Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki oknom wychodzącym zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

518 844 zł51,90 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem : Powierzchnia: 51,90m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: do ustaleniastruktura: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 871 zł100,29 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o pow. 100,29 m2 w stanie deweloperskim z ogromnym tarasem o pow. 37,41 m2 i balkonem o pow. 9.02 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 963 zł65,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,91 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Stawki w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł49 m² 10 202,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam na prezentację 3- pokojowego mieszkania na osiedlu mokrym! ulica przy kaszowniku! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka ,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Rubinkowie, przy ulicy Dziewulskiego tuż obok Targowiska Manhattan. Lokal mieści się na siódmym piętrze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

889 980 zł63,57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Super oferta! Tu mieszkania na sprzedaż zdarzają się sporadycznie. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ciekawym budynku zrealizowanym przez dewelopera Kudlińscy, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 836 zł48,49 m² 8 988,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 48,49 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,30 m² 10 990,71 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m , położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym.