dowolna

Mieszkania w nowym bloku Toruń - Oferty sprzedaży lub najmu

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

639 000 zł63 m² 10 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 270 zł51,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + balkon o powierzchni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,38 m² 16 788,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Grand Bulvar, ul. św. Jakuba, toruń Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję elegancki, w pełni wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Blok o podwyższonym standardzie z windą, teren ogrodzony przy ul. Podgórnej. Lokal wykończony został w klasycznym stylu. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł43,24 m² 10 175,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie os. Stawki Przedstawiamy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 43,24 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 328 zł33,36 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47,16 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie premium w nowej dzielnicy Torunia, parkowy jar szuka pierwszego najemcy! Lubisz otwartą przestrzeń i doceniasz jakość i oryginalne wnętrza? Trafiłeś idealnie! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 542 zł51,37 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 51,37 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł146,14 m² 25 318,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie wyjątkowy apartament - loft wykończony pod klucz z dwupoziomowym ogródkiem w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł44,27 m² 12 988,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie jar Heweliusza budynek A bez podatku pcc Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,47 m² 10 593,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie jar blok z windą oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 59,47 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł61,12 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Oferuje na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na monitorowanym i zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 000 zł28,26 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Mieszkanie o pow. 28,26 m2 w bardzo kompaktowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł49,50 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,34 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą z 2018 roku, na spokojnym i zielonym Osiedlu Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 663 zł38,87 m² 10 590,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 38,87 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce w Toruniu. Zderzają się tu tradycja i nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,65 m² 12 278,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 znajdujące się na urokliwym i funkcjonalnym osiedlu Botanika będącego częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł51,42 m² 14 177,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,42m2 na 3 piętrze 3-piętrowego apartamentowca z windą, na osiedlu jar Naturia. Kompleks budynków od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł64,85 m² 12 027,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Wodociągowej 3 na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł120 m² 15 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jedna z najbardziej unikalnych nieruchomości w Toruniu apartament z największym tarasem w inwestycji i widokiem na Wisłę. Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,56 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 67 Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez szlabany, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,38 m² 11 923,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, osiedle Podgórska. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,03 m² 10 610,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, przy ul. Poznańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł75,47 m² 11 594,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam ofertę sprzedaży przepięknego 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 r. przy ul. Szosa Lubicka, os. Piernikowe. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 380 zł37,82 m² 14 446,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament blisko starego miasta kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł36,60 m² 10 519,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 385 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,54 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. Biuro inlok oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,43 m (powierzchnia po podłodze: 43,54 m ).Lokal mieści się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł42,50 m² 13 976,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie w centrum Torunia, znajdujące się na osiedlu: jakubskie Przedmieście w nowym budynku z windą z 2023 roku. Okolica wyróżnia się znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko dla pracowników! Proponuję Państwu przepiękne mieszkanie w bloku na Wrzosach na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie urządzone ze smakiem. Powierzchnia lokalu to 65m2, co gwarantuje że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

348 900 zł33 m² 10 572,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru. Idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, szczegóły oferty: powierzchnia: 33,17.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł41,45 m² 10 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 41.45 m2 Naziemne miejsce parkingowe wartości 18000 złotych, w cenie mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, w trzypiętrowym budynku nr.

Szczegóły ogłoszenia

609 056 zł54,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54 m? z Tarasem - 5 min od Starówki Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m2 , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 447 zł69,47 m² 10 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

** nowe deweloperskie mieszkanie Z balkonem na nowo budowanym osiedlu jakubskie przedmieście ul. Marii skłodowskiej- curie - 69,47 m2, 4 rozkładowe pokoje, dwustronne, trzecie piętro W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł38 m² 11 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na Stawkach. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 410 zł59,48 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji dla biura! Grand Lubicz Apartments to kameralna inwestycja położona w Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej, tuż obok Torunia. To miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

534 536 zł49,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł85,54 m² 8 989,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

To ogłoszenie to znakomita okazja, aby zakupić nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Bielawy w Toruniu. Nieruchomość położona jest w bardzo zacisznym miejscu, gdzie harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

347 238 zł26,97 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal 1 pokojowy 26,97 m2 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim, położone w nowej inwestycji z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Lokal znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij