dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, wynajmę mieszkanie dwupokojowe w bloku na trzecim piętrze przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie wolne od zaraz. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 700-lecia Torunia

Młodych,Toruń

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry nowa cena! Mieszkanie znajduje się przy samym centrum Torunia w pobliżu Cinema city. 7 lat temu przeszło generalny remont: zostały wymienione instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

623 000 zł57 m² 10 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jar świetna lokalizacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 57,20 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze przy ul. Strobanda w Toruniu. Atuty mieszkania: - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

629 000 zł49 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

***tylko U nas*** Mieszkanie 2 pokoje chełmińskie przedmieście * wysoki standard * smart* Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46,51m2 zlokalizowanego przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, pięknie wykończone pod klucz z bardzo dużym balkonem Mieszkanie w dwupiętrowym bloku z windą oddane do użytku w 2024 roku. Znajduje się w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

309 000 zł40 m² 7 761,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Mokre przy ulicy Sczanieckiego 18. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 11- sto piętrowego z płyty, do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu przy ulicy Kraszewskiego. Do dyspozycji najemców pozostaje w pełni umeblowana kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rubinkowo II,Toruń

305 000 zł37 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas mieszkanie - kawalerka Z możliwością utworzenia dodatkowej sypialni - wyremontowane Przedstawiam ofertę sprzedaży dwustronnej kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Na Skarpie,Toruń

360 000 zł52 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie dwupoziomowe na Skarpie Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 52,50 m2 zlokalizowanego na 6 piętrze w bloku z cegły przy ul. Konstytucji 3-go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Młodych,Toruń

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka pyrzy ulicy Bema, koło Tortoru. Lokal położony jest na 5 piętrze we wieżowcu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

399 000 zł61 m² 6 584,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam szczególnej uwadze to mieszkanie oraz jego poniższy I wyczerpujący opis, który pomoże podjąć decyzje O dalszym zainteresowaniu! Ogłoszenie sprzedaży bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

3 900 zł92 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem Powierzchnia: 92,13m2 Struktura: 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, 2 balkony Lokalizacja: ul. Targowa, osiedle Artystyczne Kondygnacja: piętro 6 Wyposażenie i umeblowanie: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórz,Toruń

466 000 zł53 m² 8 792,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie os. Podgórz Przedstawiamy mieszkanie o pow. 49 m2 znajdujące się na 1 piętrze. Atuty mieszkania: - komórka lokatorska o pow. 4 m2 - balkon 7,20 m2 - bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Wrzosy,Toruń

490 000 zł55 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (27m/15m), aneksu kuchennego połączonego z salonem, łazienki, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jar,Toruń

571 000 zł48 m² 11 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie os. Jar Przedstawiamy mieszkanie o pow. 48 m2 znajdujące się na 3 piętrze. Atuty mieszkania: - wykończone z materiałów wysokiej jakości; w kuchni meble pod wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

309 000 zł40 m² 7 761,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej cenie, 39,81m2, 309tys.zł Osiedle mokre To idealna oferta dla osób szukających taniego mieszkania pod inwestycję. Gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

353 000 zł35 m² 10 164,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie os. Podgórz Przedstawiamy mieszkanie o pow. 34,73 m2 znajdujące się 1 piętrze. Atuty mieszkania: - wykończone z materiałów wysokiej jakości; w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wolne od zaraza! Bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku na Przedmieściu Bydgoskim ul. Krasińskiego - pierwsze piętro Nieruchomość o pow. 58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętopełka

Kościuszki,Toruń

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/8m), kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Atutem lokalu jest jego bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

410 000 zł41 m² 9 896,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta sprzedaży mieszkania * 2 pokoje * 2 piętro * 41m2 Cechy oferty: - 2 piętro w 4 piętrowym budynku, - zamknięty parking, - mieszkanie odświeżone i umeblowane wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Czapli

Stawki,Toruń

359 000 zł30 m² 11 848,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezprośrednio od właściciela kawalerka o powierzchni 30,30 m2, składająca się z dużego pokoju wraz z aneksem kuchennym (25,39m2) , łazienki z wc (4,91m2) oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bananowa

Wrzosy,Toruń

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację nowo wyremontowanego i oddanego w 2023 roku mieszkania. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc kuchni oraz przedpokoju. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Koniuchy,Toruń

397 332 zł48 m² 8 234,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania pod wynajem? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie! Apartamenty w sercu Torunia, świetna inwestycja pod wynajem. Inwestycja Murapol Aviator to: apartament inwestycyjny (lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piernikowe,Toruń

699 000 zł61 m² 11 406,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu , ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania premium znajdującego się na jednym z najbardziej porządanych osiedli jakim jest Piernikowe Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Letnie,Toruń

380 000 zł55 m² 6 935,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na trzecim piętrze w bloku z cegły na os. Letnia. Mieszkanie składa się z : przestronnego salonu połączonego z pokojem (możliwość wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego w Toruniu. Okna z mieszkanie wychodzą z dala od ulic , także nie dobiega tutaj żaden zgiełk uliczny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

1 800 zł39 m² 46,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Bądź pierwszym mieszkańcem tego lokalu mieszkalnego, korzystaj ze wszelkich dogodności i wyposażenia tego mieszkania - wszystkie meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórz,Toruń

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje 47m2, podgórz, szybki dojazd do Centrum Rozkład mieszkania: salon 16,76 m2 Sypialnia 10,26 m2 Przedpokój 6,81m2 Łazienka 4,33m2 Kuchnia 8,84m2 Balkon Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 000 zł41 m² 49,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym budynku z windą na osiedlu Jar! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł66 m² 6 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w pobliżu hotelu "filmar") składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/17m/14m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł66 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Copernicus Nieruchomości! Oferta skierowana dla osób nieposiadających zwierząt. Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie - blok usytuowany w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Stawki,Toruń

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 36m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Dekerta,Toruń

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Rejtana. Proponuję wynajem przestronnego mieszkania z dużym balkonem i miejscem postojowym na terenu ogrodzonego osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (blok) składające się z 3 pokoi (15m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

269 000 zł34 m² 7 958,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jar,Toruń

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle jar - 2 pokoje, 39 m2, ogródek Mieszkanie na parterze z ogródkiem: - salon z aneksem kuchennym i jadalnią, - sypialnia, - przedpokój, - łazienka z prysznicem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (30m/13m/8m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta sprzedaży * mieszkanie 2 pokojowe * 33m2 Cechy oferty: - 2 osobne pokoje ( w tym 1 z balkonem) - kuchnia z kuchenką gazową i piekarnikiem - mieszkanie jednostronne - wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Stawki,Toruń

719 000 zł63 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sosnowy las - to wyjątkowe, nowoczesne osiedle na miarę XXI wieku. Usytuowane w otoczeniu lasu. Zostało zaprojektowane tak, aby zapewniać swoim mieszkańcom komfortowy styl życia, wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

470 000 zł42 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Blok; cegła; III piętro; jar. Gotowe do zamieszkania. Widok na las. Osiedle zamknięte! Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku Z cegły wybudowanym w 2023r. położone na.