dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

530 000 zł44 m² 12 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z dużym balkonem na Wrzosach Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Brzoskwiniowej na toruńskich Wrzosach miejscu, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż. Stan deweloperski, położone gładzie, przygotowane wyprowadzenie do klimatyzacji. Bez podatku pcc. Blok oddany w styczniu 2026. Powierzchnia mieszkania ok. 40m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł35 m² 10 671,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł38 m² 52,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania * 2 pokoje * 38 m2 * Toruń centrum *ul. Waryńskiego * bez zwierząt * dla niepalących * Cechy oferty: - 2 niezależne pokoje - osobna kuchnia - wyposażone ( zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na 1 piętrze w ogrodzonym apartamentowcu na Jakubskim Przedmieściu. Na ogólną powierzchnię równą 30m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stawki,Toruń

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Osiedle Sosnowy Las na lewobrzeżu. Oferujemy stylowe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na nowoczesnym, spokojnym i cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

689 000 zł91 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na I piętrze, przy ul. Mickiewicza. Ze względu na lokalizację i piętro idealne dla dużej rodziny lub każdego kto ceni sobie życie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Podgórz,Toruń

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Jar,Toruń

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie prywatne Funkcjonalne 3 pokoje z oddzielną kuchnią z dwoma balkonami w świetnej lokalizacji idealne dla rodziny lub inwestora. Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 000 zł39 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Szukasz komfortowego mieszkania w pełni umeblowanego, z miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowoczesnym osiedlu ? Koniecznie zainteresuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

2 000 zł61 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3 pokoje na ul. Stawisińskiego - Komfort i Doskonała Lokalizacja Biuro Blue Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Toruń

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gagarina - 4 pokojowe z osobną kuchnią na 1 piętrze - od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 62 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Lubicka

Winnica,Toruń

1 700 zł31 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle winnica - komfortowe, umeblowane mieszkanie Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,30 m2 w bloku z windą i bardzo dużym balkonem od wnętrza osiedla. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) W najbliższej okolicy znajdziemy punkty gastronomiczno- handlowe ( restauracja, pizzernia, cukiernia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

398 000 zł49 m² 8 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch rozkładowych pokoi( 25m/7,5m),oddzielnej jasnej kuchni (6,5m), łazienka z osobnym wc i przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Jar,Toruń

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 270 000 zł156 m² 8 143,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości zlokalizowanej w Toruniu na ulicy Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

385 000 zł49 m² 7 873,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Proponuję Państwu ciekawą ofertę mieszkania składającego się z trzech odrębnych pokoi , łazienki z wc, kuchni i balkonu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

499 000 zł64 m² 7 744,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się w odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie z windą, składające się z 3 pokoi (20m/14m/10m), kuchni, łazienki, wc, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

498 000 zł57 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokoje lelewela przy Bumarze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 56,60 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Lelewela. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowe mieszkanie 69 m po kapitalnym remoncie 3 pokoje, centrum Torunia Na wynajem oferowane jest przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Rudak,Toruń

349 000 zł35 m² 9 923,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentuję ładne dwu-pokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły na Osiedlu Stawki. Do mieszkania wchodzimy przestronną, jasną klatką schodową. Z przedpokoju przechodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koniuchy,Toruń

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokoje koniuchy Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Barkiewiczówny 81. Atuty mieszkania: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

399 000 zł36 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Już gotowe! Nowa rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania tylko w Centrum nieruchomości Kopernik Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,99 m2 znajduje się w bloku na 4 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórz,Toruń

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż * 51 m2 * 2 pokoje * Podgórz Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - wygodny układ, garderoba y wysoki standard codziennego życia. Gotowe do wprowadzenia. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galona

Podgórz,Toruń

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, podgórz, ul. Rajmunda Galona. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na toruńskim Podgórzu - 5 minut autem od Starego Miasta. Mieszkanie mieści się w bloku z 2008, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

462 000 zł53 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze w budynku przy ulicy Bydgoskiej 88 Opis nieruchomości: oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z całodobowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórz,Toruń

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 34 m w nowym budownictwie, w pełni wyposażone z balkonem. Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokre,Toruń

440 000 zł58 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Obecne mieszkania na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań? Jeśli już któreś Ci się podoba to ostatecznie cena jest zbyt wysoka, a takie na które Cię stać nie idą w parze z twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 200 zł39 m² 57,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł48 m² 7 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Filomatów Pomorskich. -korzystny układ pomieszczeń -świetne piętro w niskim bloku -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

398 000 zł49 m² 8 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 48,67 m Struktura: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój Powierzchnie dodatkowe: balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

590 000 zł53 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.