dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł64 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Toruń, chełmińskie Przedmieście, 63.50m2, 3 POKOJE, III PIĘTRO, 1989 rok, Cegła Zobacz film: Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji w dzielnicy Chełmińskie? Dobrze trafiłeś! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freytaga

Jar,Toruń

1 350 zł30 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z miejscem postojowy i tarasem na os. Jar. Prezentuję Państwu,komfortowe, przytulne mieszkanie przygotowane dla najemcy w niskim 2-piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jar,Toruń

320 717 zł47 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 46,68 m 2 nowe mieszkania | II etap - zielony zakątek - jar | maj 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jar

Jar,Toruń

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na Jarze. Proponuję wynajem nowej kawalerki (dla pierwszego najemcy) na wysokim parterze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z obszernego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

1 200 zł48 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, 48.17m2, 3 POKOJE, III PIĘTRO, NISKO BLOK Link do filmu: Szukasz mieszkania do wynajęcia w dzielnicy Mokre? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

387 315 zł51 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, centrum, 51.30m2, 3 POKOJE, I PIĘTRO, CEGŁA, WINDA, 2019 Szukasz mieszkania w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

331 118 zł43 m² 7 705,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! Hot oferta promocyjna zaoszczędzisz 14 823 zł, oferta ważna do 28.06.2019 roku! TORUŃ, CHEŁMIŃSKIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na loggie (22m2), 2 pokoi ( 10 i 8m2 ), widnej kuchni ( 9m2 ), przedpokoju ( 7,5 m2 ), samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (21m/11m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przy Lesie

Przy Lesie,Toruń

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Stylowe mieszkanie na I piętrze w poszukiwanej lokalizacji Osiedla Przy Lesie. W skład mieszkania wchodzi obszerny salon połączony z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji na Rubinkowie. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon oraz przejściem do sypialni, pokój, widna kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokre

Mokre,Toruń

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Torunia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchni ok. 15, 12 i 9m2, z największego pokoju wyjście na balkon, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

187 000 zł61 m² 3 065,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Słonecznych Tarasach o podwyższonym standardzie. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon oraz aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w pobliżu centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy w niewielkiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Mieszkanie 3 pokoje słoneczne tarasy! W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym! Polecam słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2 położone na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego połączonego z większym pokojem, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Koniuchach. W skład mieszkania wchodzą pokoje o powierzchni 18 i 9m2, widna kuchnia, przedpokój, łazienka wraz z wc i przestronna garderoba. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

148 000 zł33 m² 4 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z 1 pokoju (15m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół stadion sportowy oraz wiele punktów handlowych. Blok z cegły wybudowany w 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł54 m² 5 596,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujecie Państwo mieszkania w lokalizacji skąd w 10min można dojść spacerem na Starówką to jest to oferta skierowana do Was. W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (21m/12m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(16m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

152 000 zł33 m² 4 564,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Bardzo dobra lokalizacja - niski czynsz Jednopokojowe mieszkanie na Koniuchach w bloku z cegły,drugie piętro,ciche,spokojne osiedle,dużo zieleni,plac zabaw,blisko sklepy.środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

195 000 zł35 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/8), aneksu kuchennego, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia z garażem zlokalizowane na osiedlu Sztuk Pięknych. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, blisko starówki oraz wielu punktów usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie, składające się z 2 pokoi (14m/9m), aneksu kuchennego oraz ładnej łazienki. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

151 000 zł39 m² 3 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w bloku administrowanym przez wspólnotę mieszkaniową z niskim czynszem. Blok jest ocieplony i pomalowany, klatki schodowe wyremontowane, a windy wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne mieszkanie w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z 3-pokojowe z aneksem kuchennym. Na podłogach w pokojach panele, na ścianach gładź. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 000 zł62 m² 2 864 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do prezentacji mieszkania położonego na bardzo spokojnym osiedlu Na Skarpie,w pobliżu las,szpital dziecięcy i dobrze rozwinięta infrastruktura - sklepy, szkoły, przedszkole. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi (18m/9m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niesiołowskiego

Rubinkowo II,Toruń

195 000 zł49 m² 3 995,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednikom dziękujemy. Mieszkanie rozkładowe sprzedam lub zamienię na większe (za dopłatą). Atrakcyjne, zadbane, do odświeżenia, w cichej okolicy. 2 pokoje, w mniejszym panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi (15m/10m/10m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam serdecznie, przedstawiam ofertę sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania znajdującego się na kameralnym osiedlu przy ul. Kurpiowskiej. Jest to lokal o łącznej powierzchni 84,80 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

950 zł46 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia ładne mieszkanie na nowym osiedlu w dobrej lokalizacji - blisko do centrum i na umk.W pobliżu sklepy,las i przystanek MZK. Mieszkanie składa się z sypialni+pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Toruniu ul. Rydygiera. Mieszkanie o pow. 39 m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz widnej, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal składa się z 2 przechodnich pokoi, przedpokoju, widnej kuchni oraz łazienki wraz z wc. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone ( oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 200 zł66 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U Nas! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Na Skarpie, z dala od zgiełku i hałasu. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju, 3 pokoi o powierzchni ok. 22, 12 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fałata

Fałata,Toruń

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji! 3 min pieszo do ch Plaza, 4 min pieszo do umk. Pokoje o powierzchni 14 i 9m2, z większego wyjście na balkon, kuchnia oraz łazienka wraz.