dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

700 zł39 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię 39m2 składają się 2 pokoje o powierzchni 15 i 8m2, z większego pokoju wyjście na balkon, przedpokój, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U Nas! Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy. Pokoje o powierzchni ok. 16 i 8m2, z większego pokoju wyjście na balkon, widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, ładne, umeblowane mieszkanie dla 2 studentów. Do ceny trzeba doliczyc czynsz (300-400) + prąd, gaz. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe , umeblowane blisko centrum obok cinemacity. Wszędzie blisko , bardzo dobra komunikacja z umk (pieszo,tramwaj,autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie, składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne rozkładowe mieszkanie! Mieszkanie o pow. 69,83m2 położone na I piętrze w bloku z cegły wybudowanym w 1990 roku. Składa się z 3-pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

700 zł49 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe Na Skarpie. Pokoje o powierzchni 25 i 9m2, z większego pokoju wyjście na loggie, widna kuchnia, łazienka oraz wc. Do dyspozycji najemcy także piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Szosa Chełmińska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o powierzchni 17,25m2 oraz 8,5m2, z większego pokoju wyjście na balkon, widnej kuchni 8,5m2 , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji! Na powierzchnię 39m2 składają się salon z przejściem do otwartej kuchni, sypialnia z wyjściem na balkon, przedpokój, łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 2 pokoi (13m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem mieszkania jest jego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum dzielnicy Mokre. W skład mieszkania wchodzi salon połączony z częścią kuchenną, 2 sypialnie, łazienka wraz z wc, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Stawki,Toruń

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze domu jednorodzinnego. W skład mieszkania wchodzą : widna kuchnia, łazienka wraz z wc oraz 2 pokoje, z mniejszego wyjście na taras. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/11), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Mokre,Toruń

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ,położone na wysokim parterze,na cichym strzeżonym i zamkniętym osiedlu lelewela. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania 52m2. 2 pokoje, większy o powierzchni 22m2 z wyjściem na balkon, mniejszy 10m2, kuchnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

450 zł50 m² 9 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń Jakubskie, odnowione dwa pokoje jednoosobowe w mieszkaniu trzypokojowym. Dla niepalących. Super lokalizacja! Każdy jest umeblowany nowymi meblami (wersalka, szafa, komoda, stół, krzesło).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, komfortowe 39m mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Mam do wynajęcia komfortowo wykończone i wyposażone mieszkanie w budynku cegły, położnym w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Rubinkowie. W skład mieszkania wchodzi salon z przejściem do kuchni, sypialnia, przedpokój oraz łazienka wraz z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o powierzchni ok. 22 i 14m2, z większego pokoju wyjście na balkon, łazienka wraz z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł71 m² 14,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wygodne mieszkanie. Dwie łazienki. Możliwość wynajmu pojedynczych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

395 000 zł66 m² 5 984,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na bardzo ładnym osiedlu! Powierzchnia mieszkania wynosi około 66m2. Znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą, na osiedlu ogrodzonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum. W skład lokalu wchodzi salon z wyjściem na balkon oraz przejściem do sypialni, widna kuchnia oraz łazienka wraz z wc. Do dyspozycji najemcy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/9m), aneksu kuchennego, balkonu, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! komfortowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji! W skład wchodzi pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka wraz z wc. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone, istnieje możliwość dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gardzielewskiego

Czerniewice,Toruń

50 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003