dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małe Garbary

Stare Miasto,Toruń

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 40 m2, położone na iip. w kamienicy w samym centrum starego gotyckiego miasta Torunia. Umeblowane, doskonałe dla pary jak również dla czterech osób. Mieszkanie jest 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 33m2, położone na pierwszej kondygnacji, w składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z w.c. Spokojna okolica z dobrym dojazdem do Centrum i umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bez pośredników, 2-pokojowe, kompletnie umeblowane w wysokim standardzie mieszkanie w nowym, ogrodzonym bloku z windą. Możliwość najmu z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Wrzosy,Toruń

278 000 zł48 m² 5 754,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Polnej. Budynek 2 piętrowy z windą na terenie zamkniętym oraz monitorowanym. Winda oraz kolektory słoneczne na dachu pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta

Dekerta,Toruń

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie składa się z trzech pokoi: ok. 25m2, 12m2 i 7m2. Mieszkanie dobrze nasłonecznione, największy i średni pokój wychodzą na zachodnią stronę. Kuchnia i najmniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne poszczególne pokoje lub ewentualnie całe mieszkanie do wynajęcia! 64m2 w spokojnym i atrakcyjnym miejscu przy ulicy Szosa Okrężna! Bardzo blisko do umk. Oferta idealna dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

169 000 zł37 m² 4 617,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o powierzchni 36,6m2, położone na parterze w bloku Dwu pokojowe mieszkanie na Osiedlu na Skarpie Pokoje o pow. 16m2, i 10m2 na podłodze panele, ściany gładzie Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Toruń,kujawsko-pomorskie

890 zł65 m² 13,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe w nowej cegle, po remoncie, parter, 65 m, ul.Pogodna. Pokoje są jasne, ustawne, kuchnia i łazienka umeblowane, przestronny przedpokój i duży, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okrężna

Bielany,Toruń

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

155 000 zł37 m² 4 177,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe wysoki parter osiedle na skarpie powierzchnia -37,1 mkw pokoje: ściany - gładzie, podłoga- panele podłogowe kuchnia: ściany -glazura podłoga gres łazienka: podłoga glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł80 m² 4 276,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie ul ogrodowa powierzchnia - 79,5 mkw (III piętro - 4 pokoje). Pokoje: 20 /15/12/9 mkw, podłogi parkiet, ściany gładzie. Kuchnia:8 mkw, podłogi kafle, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

275 000 zł50 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze na osiedlu Wrzosy. Teren ogrodzony z parkingiem i placem zabaw. Standard wykończenia: podłogi - w pokojach panele pcv; kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w centrum.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.Bardzo blisko starówki,przystanki komunikacji miejskiej,dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Toruń

2 001 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkania Toruń Stare Miasto 140. 0m2 wynajem, ul. Poniatowskiego przestronne, jasne, wygodne mieszkanie do wynajęcia przy Starówce, w stylowej kamienicy, 4 pokoje, osobna kuchnia, 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

211 000 zł49 m² 4 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie przy ulicy Krasińskiego. Spokojna i cicha okolica. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, przychodni, szkoły, sklepów. 2 km do Starówki. 1,5 km do Auli umk. Czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

235 000 zł46 m² 5 117,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękne mieszkanie, bardzo zaciszne, ciepłe, bez potrzeby dodatkowych nakładów finansowych - do zamieszkania natychmiast! Zlokalizowane w pobliżu głównych instytucji użyteczności publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeśmanowicza

Mokre,Toruń

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie (trzy pomieszczenia), o wyjątkowym rozkładzie, bardzo dogodnej lokalizacji i spokojnym sąsiedztwie. W przedpokoju zabudowa typu komandor, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł63 m² 12,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie w Toruniu przy ul. Wybickiego 63 m. 3 pokojowe + kuchnia, ubikacja osobno. ciche. strona wsch. zach. podłoga parkiet. loggia 8 m. niedaleko bumaru. dogodne połączenie komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

210 000 zł47 m² 4 449,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. 47,2 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w 2002 r. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy osiedlowy parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

212 000 zł43 m² 4 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o pow. 43 m2 usytuowane na III pietrze w bloku 4-piętrowym Wybudowanym w 1997 r. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy osiedlowy parking samochodowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Rubinkowo,Toruń

162 000 zł35 m² 4 569,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie 36 m2. 3 piętro (wieżowiec rok bud. 1984) 2 pokoje, kuchnia,łazienka,balkon,piwnica. W kuchni i przedpokoju nowa zabudowa.Nowe panele i kafelki. Mieszkanie remontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

750 zł37 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie rozkladowe,kuchnia umeblowana,internet,telewizja kablowa,parkiet,tapety

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Reja,Toruń

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Falata 85, 2pokoje, 38m kwadratowych, po remoncie, umeblowane. Dobre położenie: 5min do umk, 1min do przystanku tramwajowego, 5 minut do przystanku autobusowego, 2 minuty do centrum handlowego Plaza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

~~~~bez prowizji dla biura nieruchomości~~~~ - Pragnę zaprezentować Państwu nowe, umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z loggią; pokój dzienny o pow. ok. 15m2 z wyjściem na duży balkon, sypialnia ok. 9m2; mieszkanie po remoncie; podłogi: nowe panele podłogowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

212 000 zł43 m² 4 976,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

:dodatkowy opis Mieszkanie o pow. 42,60 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w 2000 r. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

172 000 zł39 m² 4 410,26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie na ósmym piętrze we wieżowcu na I Rubinkowie; pokoje o pow. 15 i 9m2 -gładzie, na podłogach mozaika parkietowa; samodzielna kuchnia -6m2; łazienka niezależna, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

:dodatkowy opis Mieszkanie o pow. 63 m2 usytuowane na parterze w bloku 4-piętrowym. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy osiedlowy parking samochodowy , za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł79 m² 4 164,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

:dodatkowy opis Przestronne 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze W bloku z cegły z 2004 roku Na Przedmieściu Jakubskim Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bielany,Toruń

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 w suterenie 2. piętrowego budynku z cegły przy ul. Wyspiańskiego (bielany) w Toruniu. Na mieszkanie składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

254 000 zł59 m² 4 305,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

:dodatkowy opis Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z cegły z garażem za cenę 255000pln Rozkładowe w bloku z cegły na Przedmieściu Chełmińskim Położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze bloku Na skarpie. Budynek z lat 80-tych, ocieplony Składa się z trzech rozkładowych pokoi: 25/12/8mkw W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

129 000 zł28 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum Torunia. Położone na parterze w wieżowcu w poblizu szpitala miejskiego. Mieszkanie jednostronne z oknami od wschodu, bez balkonu, na rzecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

153 774 zł31 m² 5 022,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis p> Mieszkanie w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja , 10 minut pieszo do centrum , blisko szkoła podstawowa i gimnazjum ,sklepy ,targowisko miejskie , stadion ,lodowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Toruń

Na Skarpie,Toruń

110 000 zł24 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

:dodatkowy opis Kawalerka o powierzchni 24 mkw na XI pietrze Osiedle Na Skarpie Cena mieszkania 110000 pln do negocjanci W pokoju na podłodze panele, na ścianach gładzie. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reja

Reja,Toruń

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

:dodatkowy opis Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw usytuowane na 3,5 piętrze bloku Na Przedmieściu Bydgoskim osiedle Reja Mieszkanie w pełni umeblowane nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ładne mieszkanie o powierzchni 60,78m2 W ocieplonym oraz odmalowanym bloku wybudowanym z wielkiej płyty na toruńskiej Skarpie. Spokojna i bezpieczna okolica. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

280 000 zł59 m² 4 754,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

:dodatkowy opis Mieszkanie o pow. 58,89m2- 3 pokoje Usytuowane na I pietrze w bloku 3-piętrowym wybudowanym z 1999 r. położonym na osiedlu Koniuchy. Teren ogrodzony z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

199 000 zł49 m² 4 081,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis Na sprzedaż przeznaczone jest mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w korzystnej lokalizacji w dzielnicy Na Skarpie w Toruniu, w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

900 zł41 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulne mieszkanie dla bezdzietnego małżeństwa lub pary. Mieszkanie połośone w urokliwej ulicy, ok 20 min od Starówki. Cena 900 zł czynsz , około 240 opłaty. kaucja 900 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij