dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

148 000 zł37 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis mieszkanie dwupokojowe na VII piętrze osiedle na skarpie powierzchnia -37,1 mkw ( VII piętro- 2 pokoje). Pokoje: ściany - tapeta, podłoga -mozaika parkietowa kuchnia: ściany -glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

700 zł52 m² 13,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe- 52m2 w pełni wyposażone, po remoncie, os Koniuchy- ul. Lotników uwaga nowa cena zaledwie 700zł! (poprzednia cena to 1100zł) Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

:dodatkowy opis Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy wybudowanej w 1935r Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi: 18/12/10mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

267 000 zł63 m² 4 265,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

:dodatkowy opis Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Osiedle Wrzosy II Parter 3 piętrowego bloku z cegły z 1990 roku mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 900 zł50 m² 3 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie na osiedlu na Skarpie Rozkładowe - ciepłe i słoneczne i pięknym widokiem na las i Wisłę Położone na IV piętrze Powierzchnia użytkowa mieszkania 50 mkw: pokój I-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo I,Toruń

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Jest to mieszkanie rozkładowe, ciepłe zimą, zadbane i przytulne; kompletnie umeblowane i wyposażone.Wolne do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Bielany,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 w suterenie 2. piętrowego budynku z cegły przy ul. Wyspiańskiego (bielany). Na mieszkanie składa się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

500 zł27 m² 18,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowaną kawalerkę. Odstępne 500,00 zł. Mieszkanie jest ciche. Idealne dla osoby samotnej lub pary. Mieszkanie jest bezczynszowe. Dodatkowe opłaty eksploatacyjne: woda, śmieci, fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Do wynajęcia od zaraz Mieszkanie częściowo umeblowane Budynek z cegły Cena wynajmu 1100 pln dodatkowo opłaty ok 300 pln Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

379 000 zł96 m² 3 968,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, ładne, jasne i ciche mieszkanie 95,5 m2 w samym Centrum Torunia. 3 piętro - 3 pokoje + kuchnia z salonem, ogrzewanie miejskie, wymieniona instalacja elektryczna. Początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

339 000 zł76 m² 4 460,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

przestrzenne 4-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły; pokoje o powierzchni: 18, 12, 12, 9m2; z salonu wyjście na 9-cio metrowy taras; duża jasna kuchnia o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Storczykowa

Wrzosy,Toruń

290 000 zł77 m² 3 766,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 w bloku z cegły na osiedlu Wrzosy.Nieruchomość w bardzo dobrym stanie; na podłogach parkiet, na ścianach gładź. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe- 52m2 w pełni wyposażone, po remoncie, os Koniuchy- ul. Lotników uwaga nowa cena zaledwie 800zł! Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie. Dogodna lokalizacja: 2,5 km od Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

215 000 zł43 m² 4 979,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,18 mkw usytuowane na III piętrze bloku z cegły Na Przedmieściu Chełmińskim osiedle Koniuchy Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

197 000 zł48 m² 4 129,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 47,7 m2. Usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, 3 min. od umk. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

199 000 zł60 m² 3 294,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Toruń Stawki, ul. Strzałowa - 57. 2m2 Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze 4 kondygnacyjnego, docieplonego i otynkowanego budynku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

348 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe mieszkanie o bardzo dogodnej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w dobrym stanie do lekkiego odświeżenia. W okolicy sporo punktów handlowych oraz węzły komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na V piętrze bloku Osiedle Na Skarpie Składa się z trzech rozkładowych pokoi: 25/13/9mkw W pokojach na podłodze mozaika parkietowa Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest wykończone, zostanie umeblowane zgodnie z życzeniem Najemcy, pokoje: 12 i 10 m2; kuchnia ok. 6,5m2, łazienka z wc 4 m2; z większego pokoju wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł38 m² 4 424,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na X piętrze powierzchnia -38,20 mkw ( X piętro- 2 pokoje). Pokoje: ściany - tapeta, podłoga -mozaika parkietowa kuchnia: ściany -glazura podłoga gres łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze bloku Osiedle Na Skarpie Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych Bardzo dobrze wykończone według własnych aranżacji Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na VIII piętrze osiedle Rubinkowo II powierzchnia -37 mkw ( VIII piętro- 2 pokoje). Pokoje: ściany - gładzie gipsowe, podłoga -wykładzina dywanowa kuchnia:oddzielna na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

151 000 zł45 m² 3 355 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 2-pokojowe- 45m2 na sprzedaż okazja cena 151000 pln Na Skarpie II piętro wieżowca- 9 pieter, bez zsypowy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki wc osobno Dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

178 000 zł52 m² 3 429,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe- 51 m2 na sprzedaż Na Skarpie V piętro wieżowca- 10 pieter mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki wc osobno Dwustronnie rozkładowe W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe z cegły z garażem za cenę 298000pln Rozkładowe w bloku z cegły na Przedmieściu Chełmińskim Położone na trzecim piętrze, w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam: mieszkanie/1993 r/cegła, 2 pokoje - 18 m2, 10 m2/południe, kuchnia - 8 m2/północ, przedpokój - 5 m2, łazienka/wc - 4,5 m2, cegła, III p., Krasińskiego, Przed. Bydgoskie, b.dobre mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Podgórz,Toruń

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, bardzo czyste i ciche mieszkanie po remoncie. Rozkładowe, 3 pokojowe + oddzielna kuchnia, ubikacja i łazienka. Okna pcv, balkon, szafa przesuwna, centralne ogrzewanie, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Podgórz,Toruń

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku na II piętrze w otoczeniu terenów rekreacyjnych; pokoje o pow. 25 i 8 m2. -mozaika parkietowa, malowany tynk; kuchnia -6m2- podłoga glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokre

Mokre,Toruń

155 000 zł35 m² 4 311 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Na VIII piętrze. Wybudowany z wielkiej płyty w latach osiemdziesiątych Mieszkanie wymaga niewielkich nakładów finansowych w celu odświeżenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rolnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

139 000 zł33 m² 4 180,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie bardzo ciepłe. Pomiędzy innymi, czyli środkowe. Loggia + piwnica. TV i internet. Meble zrobione ręcznie z drewna sosnowego - bardzo oryginalne - barek jak w barze, antresola. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Toruniu.Urządzone w stylu nowoczesnym : -zabudowa kuchni (warta blisko 20 tyś) -zabudowa przedpokoju oraz sypialni (szafy typu Komandor z przesuwnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, św. Józefa

św. Józefa,Toruń

220 000 zł64 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 64 mkw usytuowane na 8 piętrze Osiedle św. Józefa W okolicy terenów zielonych, poza ścisłym centrum miasta Mieszkanie nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroczyńskiego

Fałata,Toruń

280 000 zł70 m² 3 994 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze Kamienicy z lat czterdziestych na osiedlu Fałata Kamienica po termomodernizacji, nowa elewacja, teren ogrodzony. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł51 m² 4 313 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne dwu-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na ul. Broniewskiego Na I piętrze 3 piętrowego bloku z cegły z 1962 roku mieszkanie składa się z 2 pokoi, przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

127 000 zł32 m² 3 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na III piętrze- osiedle- rubinkowo I powierzchnia -33mkw ( III piętro - 2 pokoje). Pokoje: ściany - tapeta, podłoga -mozaika parkietowa kuchnia: ściany - tapeta podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Okrężna

Miasteczko Uniwersyteckie,Toruń

270 000 zł64 m² 4 251,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokal typu M-4 o pow. 63,5m2 usytuowane w bloku 4 piętrowym na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi o pow.20m2, 17m2, 10m2, dużej ustawnej kuchni (z zabudową),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

780 zł40 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

oddzielny poziom domku , nizszy parter, lazienka -prysznic, pralka, kuchnia-lodowka, kuchenka elektryczna, duuzy pokoj- internet,umeblowane, mozliwosc korzystania z suszarni, przystanek 27,31, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

148 000 zł43 m² 3 441 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Przedmieściu Bydgoskim środkowe, ciepłe i słoneczne Wybudowanym z wielkiej płyty Mieszkanie do własnej aranżacji gotowe do zamieszkania Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł69 m² 3 043 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Okazja 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie Powierzchnia mieszkania 69mkw usytuowane na II piętrze Mieszkanie po generalnym remoncie nie wymaga żadnych nakładów finansowych dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

105 000 zł32 m² 3 281 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja, mieszkanie po generalnym remoncie. Kawalerka o powierzchni 32 mkw na I pietrze z balkonem Wyremontowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu do zamieszkania od zaraz Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

700 zł68 m² 10,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 68 m2 na ulicy Mickiewicza. Lokal składa się z trzech pokoi umeblowanych - jeden pokój przejściowy. Pokaźna kuchnia (15 m2) umeblowana i wyposażona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij