dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

162 000 zł39 m² 4 153 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Rozkładowe - środkowe, ciepłe i słoneczne Położone na IX piętrze. Wybudowanym z wielkiej płyty Mieszkanie gotowe do zamieszkania Umeblowanie wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 66m2, 3-pokojowe położone przy ul. Szosa Chełmińska nieopodal Żwirki i Wigury. Usytuowane na I piętrze. Na mieszkanie składają się 3 pokoje - sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł49 m² 24,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w trakcie urządzania. Wszystko nowe. zdjęcia po zakończeniu urządzania, na początku września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

195 000 zł60 m² 3 207 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Rubinkowo I W pełni rozkładowe na dziesiątym piętrze. Wybudowany z wielkiej płyty w latach osiemdziesiątych Mieszkanie wymaga niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł60 m² 16,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

miezszkanie po kapitalnym remoncie łącznie z wymianą całej stolarki kuchnia łazienka umeblowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 zł46 m² 12,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Umeblowany pokój w 2pokojowym mieszkaniu na ul. Krasińskiego. Budynek usytuowany w spokojnej okolicy, umk oraz centrum znajdują się ok. 10-12 min drogi pieszo (można podjechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

160 000 zł36 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 36 mkw- 1 pokojowe na osiedlu Rubinkowo II Do zamieszkania od zaraz Mieszkanie w bardzo dobrym stanie Pokój 25 mkw z wyjściem na balkon Na podłodze w całym mieszkaniu panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł44 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne 2-pokojowe na sprzedaż- na Skarpie V piętro wieżowca mieszkanie składa się z 2 pokoi, przestronnej kuchni i łazienki wc osobno Dwustronnie rozkładowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

169 000 zł48 m² 3 459 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu wrzosy Rozkładowe - środkowe, ciepłe i słoneczne Położone na I piętrze bloku II piętrowego Wybudowanym z wielkiej płyty Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

263 000 zł72 m² 3 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze bloku Osiedle Na Skarpie Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych Bardzo dobrze wykończone według własnych aranżacji Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Wynajmę przytulne mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Torunia - Koniuchy na ul. Bartkiewiczówny. Okolica jest cicha i spokojna. Niedaleko znajdują się sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

350 zł47 m² 7,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowany pokój (9,5 m) dla studentki w nowym (3-osobowym) mieszkaniu studenckim. Mieszkanie czyste, jasne, umeblowane, wyposażone w nową pralkę, lodówkę, oraz kuchenkę, czajnik, odkurzacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

225 000 zł42 m² 5 357 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o pow. 42 m2 usytuowane na parterze w bloku 4-piętrowym, jedno-klatkowym z 2000 r. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy osiedlowy parking samochodowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Zieleniec,Toruń

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

atrakcyjne,tanie mieszkanie dla studentow,umk,centrum handlowe plaza,spokojna i mila okolica,900zl+czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

183 000 zł34 m² 5 462,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pierwsze piętro. Blok z cegły zbudowany w 2004r. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe. Duży taras 24m2. Przedpłatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

209 000 zł49 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja, atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe Toruń, osiedle Koniuchy cena do negocjacji! W pełni rozkładowe - środkowe, do zamieszkania od zaraz. Położone na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

220 000 zł42 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Osiedle Koniuchy Wysoki parter 3 piętrowego bloku z cegły z 2000 roku mieszkanie składa się z 2 pokoi, przestronnej kuchni i łazienki. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

372 400 zł98 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kamienica z przełomu 19 wieku. Przebudowana w latach 2002 / 2005 Przebudowa polegała na wyburzeniu większości ścian , stropów , schodów , dachu i wybudowaniu na nowo. instalacje wodne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 zł32 m² 18,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Nowe meble z Ikea wstawione*** ktorych nie widac na zdjeciach: szfa, komoda, polka na ksiazki, lozko, stolik, dywan. Kawalerka do wynajecia od zaraz. Odswiezona w 10cio letnim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie w poblizu lasu, umeblowane, sprzet agd, do wynajecia od siepnia, mozna zadzwonic i umowic sie na wczesniejsze obejrzenie mieszkanka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

42-metrowe mieszkanie składające się z 2 słonecznych pokoi (większy i mniejszy), kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Nowa cegła. Cała posesja ogrodzona, wewnątrz dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

143 000 zł37 m² 3 864 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na I piętrze osiedle Rubinkowo II. Powierzchnia -37mkw ( IX piętro - 1 pokój). Pokój: ściany - tapeta, podłoga kuchnia: ściany - tapeta podłoga glazura łazienka: podłogi kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Toruń

Bielany,Toruń

98 000 zł23 m² 4 260 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka o powierzchni 23 mkw na piątym pietrze na Bielanach do zamieszkania od zaraz Cena mieszkania 98000 pln W pokoju na podłodze wykładzina, na ścianach tapeta. Kuchnia oddzielna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 40m2 w kamienicy na Starówce, pokój o powierzchni około 28m2,kuchnia ,łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przytulne, idealne dla pary lub bezdzietnego małżeństwa. Położone 15 min od Starówki, niedaleko od umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Toruń,kujawsko-pomorskie

264 000 zł63 m² 4 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Promocja! kupujący nie płaci prowizji, prowizję W całości pokrywa sprzedający!polecamy atrakcyjne mieszkanie na Przedmieściu Chełmińskim ,przy ul.Boboli, w bloku z cegły z 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł37 m² 4 256 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze osiedle dekerta. Powierzchnia -37,59mkw ( i piętro - 2 pokoje). Pokoje: ściany - tapeta, podłoga -mozaika parkietowa kuchnia: ściany - tapeta podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Zapraszma do wynajecia mieszkania dwupokojowego na osiedlu Mokre, na ulicy Kosciuszki, 10 min do starowki, w bardzo spokojnym osiedlu na ulicy Kosciuszki, mieszkanie jest w pelni wyposazone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Gagarina - 1 min. do pętli autobusu nr 15,40,36,28,26, 5 min. do Toruń Plaza, 4 min. do umk. Ciche sąsiedztwo. Wyposażenie: - 2 pokoje: sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

78 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drugie piętro w oficynie (budynek za kamienicą) na Bydgoskim Przedmieściu, brak hałasu z ulicy. Kilkaset metrów do parku, umk i na Starówkę. Budynek trzykondygnacyjny, po jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 1-pokojowe (38mkw) na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku położonej w centrum starówki. Salonik (20mkw) z zabytkowym piecem z dwoma oknami na podłodze panele, ściany.