dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Toruń - Sprzedaż i wynajem

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Toruń

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękna kamienica z XIX wieku. Trzypokojowe, ciche mieszkanie 54mkw na drugim piętrze przy ul. Szewskiej na Starówce w Toruniu - 100m od Rynku w samym centrum Starówki. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rabiańska

Stare Miasto,Toruń

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę sympatyczne,przestronne,wygodne i słoneczne mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,robi bardzo miłe wrażenie.Mimo,że to starówka jest już ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 46 m2, spółdzielcze własnościowe, nowy blok (2011r.), cegła, dwupokojowe (pok. z aneksem kuchennym 26 m2, oraz 9,5 m2) + balkon, parter, bardzo dobra lokalizacja (15min. do starówki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Koniuchy,Toruń

299 999 zł53 m² 5 681,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie W spokojnej I wspaniałej dzielnicy torunia. Bliko centrum, szkoły, apteki, sklepów I komunikacji miejskiej. Blok zbudowany W 2000 roku Z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

400 zł49 m² 8,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjmę na pokój spokojną, schludną dziewczynę. Pokój z używalnością kuchni i łazienki. Pełne umeblowanie. Rubinkowo II toruń Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Bielany,Toruń

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe w bloku z 2009 roku w idealnym stanie umeblowane lub nie umeblowane wg zyczenia do wynajecia od 1 wrzesnia 2011 r.Cena odstepnego 1200 zl miesiecznie + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Rubinkowo II,Toruń

350 zł9 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukamy sympatycznego współlokatora/współlokatorkę do mieszkania studenckiego :) Mieszkanie jest umeblowane, przytulne i w bardzo dobrym stanie. Oferujemy również sympatyczną atmosferę :)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam mam na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, rok budowy bloku to 2010r. w cenie mieszkania jest zabudowana kuchania, łazienka z akcesoriami oraz 3 szafy komandora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 zł62 m² 7,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój dwuosobowy! super! duży! okazja! blisko starówki! Do Wynajęcia Bardzo Atrakcyjny pokój dwuosobowy! blisko starówki! Mieszkanie duże, świeżo po remoncie! Balkon. Internet jest. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciepłe mieszkanie, 2 pok - ul. Grunwaldzka, toruń. W pobliżu starówka, umk, przystanek, sklep. Do dyspozycji duży balkon a także piwnica. W pełni umeblowane pokoje, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Danielewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy mieszkanie! Wyremontowane, umeblowane dwa duże pokoje, ładna, przestronna kuchnia i zadbana łazienka. Na ul. Danielewskiego w kamienicy, koło ul. Rybaki. Bardzo blisko do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

750 zł44 m² 17,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokoj 2-osobowy 2 studentkom, mieszkanie 44m2-z aneksem kuchennym, wyposazony w nowe meble, lodówka pralka, ul.Bartkiewiczówny kontakt   wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w cenie jest również czynsz do spółdzielni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

128 400 zł24 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie, od właściciela, wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Wrzosach. Stan idealny, umeblowane, widna kuchnia, balkon, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Panorama w Toruniu. Posesja ogrodzona 2 ha, monitorowana, strzeżona, parking, kort tenisowy, boisko do koszykówki, place zabaw, staw, grill. W budynku siłownie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Do zasiedlenia od zaraz. Cena do delikatnej negocjacji. Tel.   , lub   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Mokre,Toruń

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

1 piętro, 64 m2: pokój 1 - 19 m2 + 2 łóżka, szafki, stół, (tv) pokój 2 - 9,5 m2 + regał 2x2,5 m, łóżko, biurko pokój 3 - 12,5 m2 + wbudowana szafa 3.5x2.5m, 2 łóżka, biurko kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przestronne i wygodne mieszkanie dla min 3 osób, bardzo dobra lokalizacja - spacerem na Gagarnia 15min, na Starówkę 5min, bardzo duża i wyposażona kuchnia, komfortowy rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

420 000 zł98 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w najlepszej dzielnicy Torunia, zatopione w zieleni, swietna komunikacja i blisko do centrum na pieszo. Bezczynszowe. Kamienica w bardzo dobrym stanie. Idealne na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

400 zł28 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukuje współlokatorki do mieszkania tzw. kawalerki czyli mieszkania jednopokojowego. Opłaty to jedynie 200zł od osoby wynajmu plus opłaty bieżące oraz czynsz ok. 250zł/2. W sumie ok. 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piskorskiej

Rubinkowo,Toruń

115 000 zł24 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników kawalerkę na trzecim piętrze w bloku usytuowanym w cichej, pełnej zieleni okolicy na Rubinkowie. Jednocześnie w bliskim sąsiedztwie komunikacji miejskiej,.