dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

469 000 zł48,20 m² 9 730,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W naszym biurze- 3 pokoje na ulicy matejki. Mieszkanie po remoncie! zapraszam na prezentację idealna propozycja dla inwestora, ale nie tylko. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,40 m² 9 240,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,4 m , idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i wygodę. Lokal położony jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,62 m² 8 675,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko W naszym biurze! 4 niezależne pokoje na os. Mokrym! Idealne dla rodziny, ale także jako inwestycja. Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łąkowej , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48,20 m² 35,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz niestandardowe 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią i jadalnią, położone w czteropiętrowym bloku na I Rubinkowie. Na powierzchnię 48,20 m2 składa się większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokoje przy umk | idealne pod inwestycję | ul. Broniewskiego | osobna kuchnia Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Broniewskiego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stawki 103,46 m | duży garaż pod działalność | niezależne wejście Na sprzedaż klimatyczne piętro domu wraz z niskim parterem, położone na Stawkach. Nieruchomość sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*Świetne dwupokojowe mieszkanie *najbardziej poszukiwany układ, dwustronne rozkładowe, 39 m *3 piętro niski blok * balkon *piwnica *rubinkowo I *pełna własność z kw Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł35,80 m² 10 251,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zadbana i komfortowa kawalerka położona przy ul. Piastowskiej 7a w samym sercu historycznego Torunia, to doskonała propozycja inwestycyjna, choć sprawdzi się też jako własne "m" dla.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,70 m² 8 726,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: toruń, rubinkowo II, ul. Tymona Niesiołowskiego. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tymona Niesiołowskiego w Toruniu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie , warneńczyka! Polecam dwupokojowe mieszkanie na ul. Warneńczyka o powierzchni 33m2. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na dziewiątym piętrze, z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Proponuję Państwu zakup apartamentu położonego w reprezentacyjnej kamienicy w samym środku ulicy Szerokiej. Ulica Szeroka w Toruniu to nie tylko historyczna perła miasta. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł83 m² 9 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Proponuję Państwu zakup wyjątkowego apartamentu położonego w reprezentacyjnej kamienicy w samym środku ulicy Szerokiej. Ulica Szeroka w Toruniu to nie tylko historyczna perła miasta;.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,90 m² 8 128,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 4. piętrze wieżowca z windą na osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Dekerta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nietuzinkowe mieszkanie na sprzedaż - Rubinkowo II, toruń Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego przy ul. Niesiołowskiego w Toruniu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł64,97 m² 8 003,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Stawki, trzy niezależne pokoje, po remoncie! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej , usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 60,44.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,56 m² 8 078,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Koniuchy | 3 pokoje | 2 piętro | balkon | piwnica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Legionów na toruńskich.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,90 m² 7 494,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, stawki, ul. Strzałowa 1C. Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,30 m² 8 170,14 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu na osiedlu Rubinkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży ustawnego, 1-pokojowego mieszkania (plus garderoba przy salonie z lekkiej ścianki kg).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,73 m² 8 618,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie na skarpie! Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,73m2, znajdującego się w wieżowcu na 5 piętrze z windą. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,93 m² 42,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni 37,93m2. Mieszkanie usytuowane jest w bloku na trzecim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł42,94 m² 8 150,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,94 m , położone na 4 piętrze jedenastokondygnacyjnego bloku z windą z 1975 roku. Nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem, położonego na cenionym osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Świętopełka. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,20 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gagarina-3 pokoje blisko umk, gotowiec inwestycyjny! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie, nie wymagające nakładów, zlokalizowane na osiedlu Bielany , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł49 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Na Skarpie w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 150. Lokal o powierzchni 48,69.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,90 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, przestronne i rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 1- piętrze budynku wybudowanego w latach 90, z cegły, położonego w centrum Torunia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł91,30 m² 7 502,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na I piętrze, przy ul. Mickiewicza. Ze względu na lokalizację i piętro idealne dla dużej rodziny lub każdego kto ceni sobie życie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł26,78 m² 9 970,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę położoną na osiedlu Mokrym, przy ul. Przy Kaszowniku w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji miasta. Zielona i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,64 m² 8 773,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: toruń, bielany, ul. Gagarina 136. Mieszkanie przy ul. Gagarina to świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie i mieć wszystko pod ręką. Lokalizacja na toruńskich.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje | 61 m | Rubinkowo II | Balkon | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na Rubinkowie II w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł48,20 m² 8 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 48,2 m , położone przy ul. Łyskowskiego na osiedlu Rubinkowo I w Toruniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m (+ piwnica 6,05 m ), usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku. Gotowe do zamieszkania, łączy funkcjonalny układ z solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Mokre w Toruniu w lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta oraz toruńskiej Starówki. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,50 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem w Toruniu, zlokalizowane na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Dziewulskiego 29, o powierzchni 48,5 m . Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki oknom wychodzącym zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł62,20 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Gagarina w Toruniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rektoratu umk. - informacja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty w sobotę 23.05.2026 w godzinach 13:00-16:00. Okazanie wyłącznie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,67 m² 7 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego i bardzo przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 48 m2, umiejscowiony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na toruńskim rubinkowie! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49,30 m² 5 273,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Udziały na sprzedaż. Tylko gotówka. Mieszkanie o powierzchni 49,3m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i wiatrołapu. Usytuowane w oficynie. KW na.

Szczegóły ogłoszenia

578 426 zł57,86 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na toruńskim Rubinkowie. Idealne dla rodziny lub osób szukających funkcjonalnego układu pomieszczeń. Powierzchnia: 57,86 m Forma.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w dogodnej lokalizacji Torunia, przy ulicy Kochanowskiego. Cena ofertowa wynosi 480 000 pln, co.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij