dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł38 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,37 m2, położone w 3-piętrowym bloku z cegły przy ul. Słowackiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o metrażu 34m 2 w centrum Torunia. Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły, ocieplony, widok na tereny zielone. Cechy mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Krystian Kosmatka ma przyjemność zaprezentować stylowe 2 pokojowe mieszkanie (53 m2) blisko centrum. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Na Skarpie,Toruń

309 000 zł37 m² 8 328,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż Lokalizacja - Toruń, oś. Na Skarpie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich Powierzchnia - 37,1m2 Struktura - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój Powierzchnie dodatkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Młodych,Toruń

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji, 34m2, 320tys.zł To idealna oferta dla osób szukających mieszkania w centralnej lokalizacji Torunia, z łatwym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

499 000 zł88 m² 5 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 88 m2, znajdującego się na 3 piętrze kamienicy na Toruńskiej Starówce. Ze względu na lokalizację mieszkanie idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Świetna oferta! Wykończone mieszkanie z 4 niezależnymi pokojami! Już od wejścia mieszkanie zachwyca wysokim standardem wykończenia. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że możesz cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W samym sercu starego miasta! Niepowtarzalny klimat! Wokół zabytki ,teatr, baj pomorski, kawiarenki, restauracje oraz cudownie odnowiony Bulwar Filadelfijski nad Wisłą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność przedstawić to urokliwe mieszkanie o powierzchni 47m2 w kamienicy z 1905 roku, położone na pierwszym piętrze w Toruniu. Ta nieruchomość skrywa w sobie ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Ładna kawalerka blisko centrum. Kawalerka na 10- piętrze w wieżowcu przy ulicy Gałczyńskiego z pięknym widokiem na Centrum. i okoliczną zieleń. Atuty mieszkania: dobry stan techniczny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Stare Miasto,Toruń

1 200 zł25 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka o powierzchni 25,33 mkw, pokój z aneksem kuchennym i łazienką w centrum miasta Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Reja,Toruń

375 900 zł49 m² 7 655,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 49,1 m2, trzy pokoje, na ulicy Fałata w Toruniu, w okolicy umk. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

430 000 zł105 m² 4 103,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie 104,8m2 z balkonem na 3 piętrze w kamienicy do remontu na Bydgoskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł68 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Studio z Widokiem na Park - Idealne miejsce dla Miłośników Przyrody,Komfortu i zwierząt! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

610 000 zł131 m² 4 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Nietuzinkowe mieszkanie 102 m2, 3 pokoje na pierwszym piętrze w kamiennicy na Bydgoskim Przedmieściu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Reja,Toruń

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, 38m2 w pobliżu umk z przestronnym balkonem/loggią. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Stare Miasto,Toruń

1 500 zł37 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 36,85 m2, 2 pokoje po remoncie w okolicach Starego Miasta Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/14m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Atutem lokalu jest jego bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

359 000 zł42 m² 8 555,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Możesz wynajmować lokal, a jednocześnie patrzeć jak rośnie cena twojego mieszkania w tej okolicy! Nieruchomość złożona z: pomieszczenie 22,3 m.kw gabinet 12 m.kw wc 1,7 m.kw piwnica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Młodych,Toruń

330 000 zł37 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjna kawalerka 36,7 m2 blisko centrum Torunia po remoncie z miejscem parkingowym Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Toruń

1 550 000 zł197 m² 7 868,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ten wyjątkowy apartament o powierzchni prawie 200m to niepowtarzalna oferta! Nieruchomość złożona z: sypialnia 20 m.kw łazienka główna 15 m.kw łazienka 8 m.kw garderoba 25 m.kw aneks kuchenny 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jakiego szukasz. 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym. W salonie wyjście na balkon i widok na panoramę miasta. Winda rusza z niskiego parteru pod same drzwi, żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

448 000 zł61 m² 7 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Jakubskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnego wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Młodych,Toruń

419 000 zł48 m² 8 765,69 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego? Zatrzymaj się, ta oferta może być dla Ciebie Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowica

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

765 000 zł116 m² 6 574,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie trzy pokoje w kamienicy 116,35 m2 na pierwszym piętrze na bydgoskim przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

358 000 zł46 m² 7 725,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Idealna oferta, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,34 m2, usytuowanego na pięknym, zielonym osiedlu Na Skarpie. Nieruchomość usytuowana jest na 4 pietrze w niskim bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Reja,Toruń

469 000 zł50 m² 9 449,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, świetnie zaaranżowanej kuchni oraz łazienki. Nieruchomość złożona z: salon 14,25 m.kw sypialnia 8,75 m.kw sypialnia 11,95 m.kw korytarz 4,85 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowicza

Rubinkowo,Toruń

477 000 zł57 m² 8 397,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

485 000 zł56 m² 8 614,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, po generalnym remoncie przy ul. Gagarina Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

370 000 zł51 m² 7 226,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje 48 m2 z loggią na 1 piętrze w atrakcyjnej cenie na Skarpie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Stare Miasto,Toruń

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka o powierzchni 25 mkw, pokój z aneksem kuchennym i łazienką w centrum miasta! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

520 000 zł105 m² 4 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko u nas! Mieszkanie na 1 piętrze kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Mokre,Toruń

375 000 zł63 m² 5 961,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe mieszkanie, trzy pokoje 62,9 m2 z dużym balkonem do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na 1 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Na Skarpie,Toruń

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 51m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialni, - jasnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

299 900 zł40 m² 7 460,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Chcesz dostosować przestrzeń do życia według własnych potrzeb? To idealna oferta dla Ciebie! Nieruchomość złożona z: salon 16,4 m.kw sypialnia 7,8 m.kw kuchnia zamykana z oknem 8,8 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

330 000 zł50 m² 6 573,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

*** klimatyczne mieszkanie W kamienicy ul. Mickiewicza gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie - 51 m2, 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, 3 piętro, blisko umk, idealne dla rodziny, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Plac Pokoju Toruńskiego

Stare Miasto,Toruń

699 000 zł127 m² 5 512,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro ( 127 m2) w kamienicy z 1910 roku w centrum Torunia. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

469 000 zł48 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Świetnie zlokalizowane i skomunikowane mieszkanie w sąsiedztwie umk i parku miejskiego! Nieruchomość złożona z: salon 14,4 m.kw sypialnia 12,2 m.kw sypialnia 8,5 m.kw łazienka 4,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje rubinkowo Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 37m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku przy ul. Dziewulskiego. Atuty mieszkania: - pełne.