dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

339 000 zł48 m² 7 037,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca przy ul. Szczanieckiego na osiedlu Mokre; o pow. 48,17 m2 w atrakcyjnej cenie 7 037,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Tłoczka) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/12m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Duże, komfortowe mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu. Przestronne i jasne wnętrze , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane blisko centrum przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowa oferta! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z niskim czynszem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą. Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

360 000 zł38 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Poniżej prezentuję jedno z kilku ostatnich dostępnych mieszkań inwestycyjnych pod wynajem. Skontaktuj się ze mną jeżeli chcesz porozmawiać o pozostałem ofercie. 2 pokoje 38,16 m2 wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Rydygiera na 1 piętrze Na powierzchnię 33 m2 składają się: -pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, piekarnik, płytę elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Donimirskiego

Rubinkowo I,Toruń

320 000 zł48 m² 6 643,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2 usytuowane w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na niewielki balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł49 m² 6 658,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w pobliżu umk. Lokal usytuowany na 3 piętrze 4-kondygnacyjnego bloku przy ul. Fałata. W skład nieruchomości o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje - 36m2 - 1 piętro - rubinkowo II - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania - w Toruniu, na II Rubinkowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Toruń

310 000 zł44 m² 6 975,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na obrzeżach toruńskiej Starówki na ul. Jęczmiennej o powierzchni 44,44m2. Lokal usytuowany jest w bardzo zadbanej kamienicy na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Mokre,Toruń

359 000 zł40 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

*** mieszkanie po generalnym remoncie - 2 pokojowe, 40,10 m2, balkon, 9 piętro - ul. Łyskowskiego gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub jako inwestycja *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

288 000 zł32 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Toruń, bielany, ul. Kasprowicza. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu, wzniesionym w latach 80-tych, przy króciutkiej ulicy Kasprowicza. Dla kogo Jeśli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/7m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

599 000 zł81 m² 7 431,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania na parterze w bloku z lat 80 przy ul. Kaliskiego w Toruniu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

293 000 zł32 m² 9 071,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień Dobry, mam do zaoferowania świetne mieszkanie w centrum Rubinkowa położone na 4 piętrze przy ulicy Rydygiera 9. Stan mieszkania jest bardzo dobry. W cenie mieszkania pozostaje całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

264 000 zł24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na Bydgoskim Przedmieściu 24 m2 z balkonem Idealna dla studenta- blisko Kampusu umk, nowoczesna, komfortowa Zalety mieszkania: - nowoczesny wystrój, wszystkie sprzęty i meble widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *trzypokojowe mieszkanie przy ul. Matejki w Toruniu. *Wyremontowane, funkcjonalnie, w pełni urządzone. *Internet w cenie. *Bardzo atrakcyjna lokalizacja. *W okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

385 000 zł49 m² 7 825,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas, ul.Matejki, blisko centrum i UMK, świetna lokalizacja, pełen rozkład, cegła Szukasz idealnej inwestycji lub własnego mieszkania w jednej z lepszych lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

248 000 zł35 m² 6 993,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2 pokoje, 35,46 m2, mieszkanie na X piętrze w wieżowcu, os. Na Skarpie Cechy mieszkania: - do kapitalnego remontu - 2 niezależne pokoje - salon z wyjściem na duży balkon - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rubinkowo II - 3 pokoje, 48 m2, w pełni umeblowane i wyposażone, wolne od zaraz. Mieszkanie na parterze w bloku: - wyposażone i umeblowane, - dostępne od zaraz, - salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł40 m² 7 192,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwa pokoje blisko 41 M2 - gagarina - poszukiwana lokalizacja Przedstwiam Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,18 m2 znajdujące się w wieżowcu przy ul. Gagarina. Lokal ten znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo II,Toruń

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo II | Dziewulskiego | 2 Pokoje | 36m2 Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na Rubinkowie II, przy ulicy Dziewulskiego 20, na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Na Skarpie,Toruń

397 000 zł61 m² 6 494,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania Na Skarpie, przy ul. Bolta: zalety mieszkania: - osobna kuchnia z oknem po remoncie, nowe meble i sprzęty agd, - 2 sypialnie i przestronny słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

235 000 zł32 m² 7 275,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze wieżowca przy ul. Świętopełka na osiedlu Mokre; o pow. 32,3 m2 w atrakcyjnej cenie 7 275,54 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

180 000 zł79 m² 2 271,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz inwestycji? Chcesz zabezpieczyć swój kapitał? Nieruchomość, z której możesz zrobić nawet 3 mieszkania w cenie kawalerki. 79.25 m2 rozmieszczone na dwóch poziomach. Parter - ponad 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Kwiatowej na Wrzosach. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Centrum nieruchomości Kopernik Z widokiem na aulę umk - 3 osobne pokoje - idealne dla studentów Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jasne i przytulne mieszkanie 3 pokojowe blisko umk oraz centrum miasta. Dzielnica idealna pod wynajem! Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 3 piętrze niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Fałata,Toruń

509 900 zł54 m² 9 442,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (po remoncie) znajdujące się na II piętrze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (22m/20m/10m), aneksu kuchennego połączonego z pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

268 000 zł24 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Krasińskiego) składające się z 1 pokoi (20m) z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 250 zł25 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferta kawalerki na wynajem - 25 m2 - 1250 zł/mc plus czynsz 350 zł i prąd wg zużycia Cechy mieszkania: - mieszkanie jest odświeżone i zadbane, (pomalowane ściany, wycyklinowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 000 zł139 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

308 000 zł37 m² 8 257,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

* oferta dostępna tylko w naszym biurze * Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,30 m2 na 2 piętrze w wieżowcu z windą na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Kochanowskiego. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Rubinkowo II,Toruń

250 000 zł36 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*** mieszkanie rozkładowe na rubinkowie II, 35,70 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, 3 piętro, niski blok 4 piętrowy - szosa lubicka ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Widok na nowy most i Wisłę, bliskość centrum- 15min. pieszo, cegła, parking za szlabanem tylko dla mieszkańców Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 700 zł49 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na 1 piętrze w bloku z cegły, na terenie ogrodzonym na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.Krasińskiego. Kawalerka 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! blok Z cegły- trzy pokoje- jakubskie Przedmieście Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 56 m2 znajdującego się w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 050 zł39 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura. Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Gagarina) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł63 m² 5 875,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem na 3 piętrze w bloku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij