dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, na II piętrze przy ul. Słowackiego. Ze względu na lokalizację i możliwości aranżacyjne idealne zarówno pod wynajem, jak i dla rodziny. Na 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzy - pokojowego, rozkładowego mieszkania. Lokal mieszkalny składa się z salonu z wyjściem na balkon - typu loggia; sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

142 000 zł23 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta z klauzulą wyłączności tylko w Property Nieruchomości Preferowany głównie klient gotówkowy Całkiem możliwe, że to jedno z najtańszych ofert na rynku więc nie zwlekaj!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

219 000 zł24 m² 9 279,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży, przytulnej kawalerki w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

339 000 zł49 m² 6 904,28 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze wieżowca przy ul. Warneńczyka na osiedlu Mokre; o pow. 49,10 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 6 904,28 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Rubinkowo,Toruń

212 000 zł23 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na os. Rubinkowo usytuowanego na 4 piętrze wieżowca. Zalety mieszkania: - jasne, słoneczne - nie wymaga nakładów finansowych - dobra lokalizacja - niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! piekny widok Z okna; II pokoje; ogród; blisko umk; spacerem na starówke;kamienica Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

360 000 zł73 m² 4 958,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Toruń, rubinkowo II, ul. Dziewulskiego 30, 4 pokoje. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wygodnym 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku, przy ulicy Dziwulskiego, na Rubinkowie II. : okolica :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

429 000 zł73 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz 4 pokojowego mieszkania na najlepszym 1 piętrze w niskim bloku? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Zobacz film Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

1 060 000 zł209 m² 5 071,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkanie składające się z 7 rozkładowych pokoi (30m/25m/20m/20m/18m/16m/7m), oddzielnej kuchni (30m),2 łazienek, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł49 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią - do każdego pomieszczenia osobne wejście. Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

340 000 zł58 m² 5 872,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 (ostatnim) piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana kawalerka w Toruniu Powierzchnia: 25m2 Lokalizacja: ul. Wojska Polskiego Koszt najmu: 1.500zł + 260zł opłaty eksploatacyjne Kaucja: 1.500zł Najem okazjonalny Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł53 m² 26,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz w niskim 4 piętrowym bloku na Bydgoskim Przedmieściu. Idealna lokalizacja, blisko umk, dobry dojazd do centrum miasta. Zalety mieszkania: - 2 oddzielne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł31 m² 9 967,64 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie z widokiem na umk, gotowe do zamieszkania lub na wynajem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w centrum! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Tylko U nas! 2 pokoje przy umk Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone niedaleko umk znajdujące się w bloku na 4 piętrze z balkonem , budynek ogrodzony przy ul. Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość prezentacji od 7 września Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina - osiedle Umiwersyteckie. Na powierzchnię 40 m2 składaja się: - dwa pokoje z osobnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł49 m² 7 399,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie 2 - pokojowe 49 m2 z widokiem na piękny ogród. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

310 000 zł51 m² 6 134,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Idealne mieszkanie pod inwestycję , najem zarówno krótko jak i długoterminowy 1 piętro- 2 rozkładowe duże pokoje- osobna kuchnia - blisko Starówki Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

245 000 zł35 m² 7 072,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stwórz własną przestrzeń! Przedstawiam ofertę mieszkania 34,64 m2 na wysokim parterze w niskim bloku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu przy ul.Popiela. Zalety lokalizacji: -Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta. Gotowe mieszkanie , umeblowane. Można przejąc najemcę. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój, położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł39 m² 6 687,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie do remontu idealny dla osób, które chcą według swoich pomysłów zaaranżować mieszkane. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Fałata,Toruń

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie przy umk w pełni rozkładowe przy ul. Fałata. Ta oferta może spełnić oczekiwania inwestora poszukującego lokalu idealnego pod wynajem dla studentów. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo,Toruń

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia o powierzchni 48,70m2 na 4 piętrze w bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł59 m² 7 337,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania nieopodal Centrum Miasta, na osiedlu Chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie 3 - pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł50 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Fałata - osiedle Uniwersyteckie. Atuty: - mieszkanie umeblowane - 3 oddzielne pokoje z osobną kuchnią - ogrzewanie miejskie - balkon - drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

1 300 zł36 m² 36,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z l oggią , położone na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Szarych Szeregów - osiedle "na Skarpie". Na powierzchnię 35,99 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Na Skarpie,Toruń

379 000 zł62 m² 6 112,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam Państwu dwustronne jasne i ciepłe mieszkanie 62 m2, 3 pokojowe z balkonem. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Na Skarpie ul.Raszei Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Koniuchy,Toruń

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowa oferta mieszkania przy ul. Harcerskiej - Koniuchy - świeżo po remoncie. Doskonała oferta: * dla młodej osoby na początek * również świetnie się sprawdzi na czas studiów dla twojego dziecka *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł26 m² 11 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! umeblowana kawalerka po kapitalnym remoncie przy wsb ul. Głowackiego. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 - salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój. Atuty : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

299 000 zł48 m² 6 177,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja lokalizacja: toruń, rubinkowo II, ul. Dziewulskiego 33. Bardzo dobra lokalizacja i szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się: szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie położone niedaleko umk , ul. Krasińskiego - znajdujące się w bloku na 4 piętrze, budynek ogrodzony. Mieszkanie gotowe do zamieszkania: atuty: - mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł72 m² 5 518,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie w kamienicy - II piętro, 3 pokoje, 72,3 m2 Zalety mieszkania: - przestronne, duże pokoje, - w pełni rozkładowe, - jasna kuchnia, - drewniana podłoga i drzwi, - jasne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokre,Toruń

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania blisko centrum Torunia. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Ogrodowej w dzielnicy Mokre. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Toruń

1 300 zł28 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem na Osiedlu Młodych. Dostępna od początku września. Standard mieszkania: - mieszkanie jednostronne, - okna pcv, - ogrzewanie miejskie, - wieżowiec, - wielka płyta. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Toruń

540 000 zł94 m² 5 734,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz dużego, dwupoziomowego mieszkania w kamienicy blisko wszelkich atrakcji Starego Miasta? Szukasz mieszkania dla siebie lub inwestycję pod wynajem? Istnieje opcja utworzenia 2 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł39 m² 34,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37m2 przy ulicy Fałata , blisko umk- na wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.