dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prosta

Stare Miasto,Toruń

260 000 zł24 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania w centrum Torunia z dużym potencjałem na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Prostej. * atrakcyjna lokalizacja - Stare Miasto *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 10 piętrze czystego wieżowca, blisko centrum w dzielnicy Mokre. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 61m2 w pełni rozkładowego składającego się z 3 pokoi rozkładowych, łazienki, wc, oddzielnej kuchni, przedpokoju i dużego balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórz

Podgórz,Toruń

259 000 zł74 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie czteropokojowe po remoncie na Podgórzu. Wymieniono instalację elektryczną, wodną i gazową. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku z cegły. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

187 000 zł61 m² 3 065,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Brzezina,Toruń

579 000 zł131 m² 4 419,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Wszystko jest tu wyjątkowe, niepowtarzalne i ponadczasowe. Tego miejsca nie można porównać z żadnym innym w Toruniu. Bez wątpienia jest to prestiżowe osiedle położone na skraju lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w pobliżu centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy w niewielkiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego połączonego z większym pokojem, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zieleniec

Zieleniec,Toruń

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w bloku położonym w niewielkiej odległości (5 minut pieszo) od Rektoratu umk. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

148 000 zł33 m² 4 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z 1 pokoju (15m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

159 000 zł40 m² 3 975 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł79 m² 3 405,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (19m/17m/16m/12m), oddzielnej kuchni, spiżarni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

287 000 zł66 m² 4 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/11m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(16m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

152 000 zł33 m² 4 564,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Bardzo dobra lokalizacja - niski czynsz Jednopokojowe mieszkanie na Koniuchach w bloku z cegły,drugie piętro,ciche,spokojne osiedle,dużo zieleni,plac zabaw,blisko sklepy.środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

195 000 zł35 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/8), aneksu kuchennego, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopackich

Jakubskie Przedmieście,Toruń

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

151 000 zł39 m² 3 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w bloku administrowanym przez wspólnotę mieszkaniową z niskim czynszem. Blok jest ocieplony i pomalowany, klatki schodowe wyremontowane, a windy wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne mieszkanie w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z 3-pokojowe z aneksem kuchennym. Na podłogach w pokojach panele, na ścianach gładź. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

179 000 zł62 m² 2 864 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do prezentacji mieszkania położonego na bardzo spokojnym osiedlu Na Skarpie,w pobliżu las,szpital dziecięcy i dobrze rozwinięta infrastruktura - sklepy, szkoły, przedszkole. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (20m/15m/13m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam serdecznie, przedstawiam ofertę sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania znajdującego się na kameralnym osiedlu przy ul. Kurpiowskiej. Jest to lokal o łącznej powierzchni 84,80 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

298 000 zł77 m² 3 870,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

**** bydgoskie przedmieście **** mieszkanie Z ekspozycją okien na cztery strony świata! Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 77,39 m2, położone na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niesiołowskiego

Rubinkowo II,Toruń

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w bloku, składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie - 48m- 2 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica i balkon, w przedpokoju duża szafa typu Komandor. Ze względu na rozkład istnieje możliwość nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/11m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie dwupokojowe,bez czynszowe na przedmieściu chełmińskim w budynku 6-rodzinnym.Budynek docieplony,ogrodzony i zadbany.Mieszkanie po remoncie,okna plastikowe.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

165 000 zł36 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam dla Państwa przytulne mieszkania w 5minut spacerem na toruńską starówkę,składa się ono z pokoju9mkw,salonu17mkw,ciemnej kuchni która dużo zyskuje na połączeniu z salonem ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

167 000 zł40 m² 4 175 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - pck,rozkładowe z małym balkonem. Dwa pokoje 18mkw,8mkw,kuchnia-8mkw. Wszędzie blisko,sklepy,szkoła,przedszkole,kościół,na starówkę 10minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

385 000 zł88 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Super lokalizacja i piękne, przestronne mieszkanie. Dzięki otwarciu i połączeniu powierzchni przedpokoju i salonu zyskujemy niepowtarzalną przestrzeń około 50m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

150 000 zł38 m² 3 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Chciałbym zaoferować dwupokojowe mieszkanie w okazyjnej cenie. Na lokal składają się dwa rozkładowe pokoje przy czym z jednego wchodzimy do kuchni, co daje możliwość zrobienia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 zł12 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielny pokój dla studenta (studentki) w domu położonym w odległości ok. 1 kilometra od Rektoratu umk. W odległości ok. 100 metrów od budynku znajdują się przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji!ulica Krasińskiego. Teren ogrodzony,zamknięty. Na mieszkanie składają się dwa pokoje 18mkw i 10mkw.Na podłogach mozaika parkietowa.kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2-pokojowe umeblowane z oddzielną wyposażoną kuchnią, balkonem i piwnicą oraz miejscem parkingowym na monitorowanym osiedlu. Blisko do centrum i uczelni toruńskich Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Toruń

385 000 zł106 m² 3 632,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Super okazja! nowa cena! Świetna alternatywa dla mieszkania-dom w zabudowie szeregowej! Znajduje sie na działce o powierzchni około 300m2. Działka ogrodzona, granicząca z pasem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na Koniuchach w nowym bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane składa się z 2 pokoi (sypialnia i pokój dzienny połączony z kuchnią). Mieszkanie słoneczne wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja! cena 900 zł! pow> 45,5 M2 Przestronne, słoneczne mieszkanie z cegły w pobliżu toruńskiej Starówki. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuje Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "na Skarpie". W okolicy znajduje się wiele sklepów, dużo zieleni i plac zabaw, punkty usługowo-handlowe (tuż obok targowisko Maciej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł64 m² 14,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcia 1 pokój z balkonem dla 2 osób w dużym mieszkaniu, w którym mieszkają 2 osoby(kobiety). 900 zł miesięcznie z rachunkami, bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia całkowita 48m2. Na mieszkanie składają się: 3 pokoje - 15m2, 10m2, 8m2, kuchnia 7m2, łazienka i osobno wc, piwnica 4m2, balkon. Czynsz przy zameldowanych 3 osobach 329 zł. Blok.