dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo I

Rubinkowo I,Toruń

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na I p. w bloku na Rubinkowie I. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

850 zł55 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone w bloku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu. Posiada oddzielną kuchnię, jeden pokój przechodni. W łazience wanna. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Żwirki i Wigury, na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 350 zł63 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do zaproponowania mamy mieszkanie na ekskluzywnym Osiedlu Słoneczne Tarasy. Teren osiedla ogrodzony z bramą sterowaną pilotem. Teren monitorowany. Lokal o powierzchni 63 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo II,Toruń

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fałata

Fałata,Toruń

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(23m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze. Pokoje po około 22, 18, 16 mkw, w pełni rozkładowe. Kuchnia oddzielna z oknem. Łazienka z toaletą, kabina prysznicowa. Własne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

1 000 zł93 m² 10,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (30/25m/20m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni umeblowanie. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zielonej, cichej i wygodnej okolicy. Blisko Centrum, przystanek autobusowy. Mieszkanie ciche i bardzo przytulne. Właściciele bezproblemowi. Polecam zarówno dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

700 zł73 m² 9,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (22m/16m/16m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, w cenie miejsce parkingowe. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

560 zł20 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, p0łożna na Chełmińskim Przedmieściu pokój z aneksem kuchennym, łazienka. Koszt najmu to 560 zł + koszty eksploatacyjne : prąd, woda, ogrzewanie ok 200 zł Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w bloku przy ul. Strzałowej. Mieszkanie posiada trzy rozkładowe pokoje, osobne wejścia z korytarza do każdego pomieszczenia, balkon. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na nowym Osiedlu Piernikowym. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym z tarasem oraz z bezpośrednim zejściem na ogród, dwóch pokoi i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie posiada dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, z większego wyjście na balkon. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/8m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie (46 m2) z balkonem, na II piętrze w bloku z cegły (2001r.) - umeblowane i wyposażone. Położone w dzielnicy Bielany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Fałata,Toruń

650 zł15 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu studenckim, przy ul. Słowackiego 110. Pokój jest umeblowany. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

850 zł50 m² 17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w bloku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi. kuchni i łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

650 zł15 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w nowym budynku przy ul. Słowackiego. Koszt 650 zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze. Pokoje po około 22, 16 mkw, w pełni rozkładowe. Kuchnia oddzielna z oknem. Łazienka z toaletą, kabina prysznicowa. Własne ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pająkowskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), oddzielnej kuchni (11m), łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

850 zł53 m² 16,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

950 zł64 m² 14,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

650 zł12 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł78 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym Osiedlu Słoneczne Tarasy. Mieszkanie jest nowocześnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd Doskonała, poszukiwana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórz

Podgórz,Toruń

650 zł50 m² 13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z balkonem, na Podgórzu, w bloku z cegły z 2000 roku. pokoje rozkładowe, umeblowane. Kuchnia umeblowana. W przedpokoju zabudowa. Opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi(16m/9m/6m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

850 zł55 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

900 zł110 m² 8,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia bezczynszowe mieszkanie na toruńskiej starówce! Mieszkanie o powierzchni około 110 m.kw. usytuowane na wysokim parterze w bezczynszowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie, na wynajem blisko Starówki. 52m2 na parterze z tarasem. Rozkładowe 2 pokoje z osobną dużą kuchnią, łazienką z wc. Umeblowane - mały pokój - kanapa, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w bloku z cegły przy ul. Legionów. Mieszkanie posiada rozkładowe pokoje, osobne wejścia z korytarza do każdego pomieszczenia, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w bloku z cegły, na Koniuchach. Mieszkanie posiada rozkładowe pokoje, osobne wejścia z korytarza do każdego pomieszczenia, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie na toruńskich wrzosach! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 51 m kw. usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Toruń

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia samodzielny, przestronny dwupokojowy apartament usytuowany W domu na osiedlu brzezina W toruniu! Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na toruńskiej starówce! Wszystkie opłaty w cenie! Mieszkanie o powierzchni około 50 m.kw. usytuowane na I piętrze w bezczynszowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 72 M kw., USYTUOWANE NA III PIĘTRZE W APARTAMENTOWCU NA OSIEDLU SZTUKI PIĘKNE W TORUNIU! Mieszkanie składa się z: trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fałata

Fałata,Toruń

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(16m/15m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki oraz przedpokoju. W lipcu i sierpniu czynsz wynosi 500zł. + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł42 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalna oferta! mieszkanie Z 2 garażami. w apartamentowcu Daglezja Lokal mieszkalny o powierzchni 41,77m2 w apartamentowcu z windą wybudowanym w 2014 roku na Szosie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Fałata,Toruń

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (16m/12m), kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Koniuchy,Toruń

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 41 m2, w bloku z cegły, przy ul. Żwirki i Wigury - w dzielnicy Koniuchy. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje - w tym duży pokój z aneksem.