dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Przy Lesie,Toruń

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Przy Lesie. Mieszkanie kompletnie wyposażone. Na terenie osiedla całodobowa ochrona, liczne miejsca parkingowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Winnica

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu winnica z widokiem na Wisłę! Nowoczesny apartament o powierzchni 34m2 znajdujące się na osiedlu Winnica. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W apartamentowcu! Komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Teren ogrodzony, przed blokiem znajduje się zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie na osiedlu słoneczne tarasy! Mieszkanie o pow. 62m2, składa się z przestronnego salonu, dwóch pokoi, przedpokoju z zabudowanymi szafami oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 690 zł50 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W pobliżu starówki! W cenie garaż! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o podwyższonym standardzie, w cenie miejsce postojowe w hali garażowej, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu wrzosy! W pełni umeblowane I wyposażone! Polecam urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48m2 położone na 2 piętrze w bloku z cegły na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament blisko starówki! garaż! winda! Do wynajęcia komfortowy apartament położony na Bydgoskim Przedmieściu. Blok z windą!na całkowitą powierzchnię składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal o wysokim standardzie wykończenia z garażem na osiedlu Sztuk Pięknych. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, blisko starówki oraz wielu punktów usługowo handlowych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe,w pełni wyposażone mieszkanie 40 m2 (salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka,balkon loggia ) w nowo wybudowanym osiedlu piernikowym. Do dyspozycji garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Winnica

Winnica,Toruń

1 290 zł41 m² 31,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle winnica! 2 pokoje! komfortowe! Pragnę przedstawić Państwu jedyny taki apartament, położony na osiedlu Winnica W apartamentowcu zamontowana jest nowoczesna winda. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na osiedlu Sztuk Pięknych. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, mieszczące się na 3 piętrze w bloku z cichobieżną windą. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), kuchni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, stare Miasto, taras 20m! Komfortowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Toruńskiej Starówki. Mieszkanie dwupoziomowe 90m, salon z aneksem kuchennym, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cegła! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na Bydgoskim Przedmieściu. Na całkowitą powierzchnię 50 m składa się przestronny salon, sypialnia, łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stawki

Stawki,Toruń

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na osiedlu Stawki. Mieszkanie usytuowane jest na podwyższonym parterze w nowym bloku z 2013 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

2 600 zł111 m² 23,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, toruń Stare Miasto, komfortowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Toruńskiej Starówki. Mieszkanie 3 pokojowe, salon narożny przejściowy, aneks kuchenny z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na osiedlu Przy lesie. Na całkowitą powierzchnię składają się 3 przestronne pokoje, w tym jeden połączony z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fałata

Fałata,Toruń

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na osiedlu sztuk pięknych! taras 32M! Przedstawiam Państwu bardzo dogodnie zlokalizowane mieszkanie. Mieszkanie komfortowe, nowocześnie wykończone! Blok z windą! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie z garażem, składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/9m/7m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 690 zł65 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu sztuk pięknych! Teren osiedla zamknięty, parking dla mieszkańców, budynek z windą! Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Słoneczne Tarasy. Teren osiedla ogrodzony i monitorowany, z placami zabaw, sklepikami. Na 52m2 składa się słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic miasta. Budynek położony jest w niewielkiej odległości od centrum miasta. W niewielkiej odległości od budynku znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle sztuk pięknych! 2 pokoje! garaż! Mieszkanie o powierzchni 39 m2,w apartamentowcu z cichobieżną windą. Na całkowitą powierzchnię składa się salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

850 zł44 m² 19,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Koniuchy. Mieszkanie jest umebowqane, wyposażone w pralkę i lodówkę. Studenci nie płacą kaucji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na osiedlu sztuk pięknych! możliwość wynajęcia miejsca postojowego W garażu podziemnym! Na całkowitą powierzchnię 67m składa się salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie przy lesie! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na osiedlu Przy lesie. Na całkowitą powierzchnię 48m, składają się 2 przestronne pokoje, kuchnia, przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Toruń

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W centrum miasta! Powierzchnia mieszkania wynosi około 52m2, w skład której wchodzą dwa rozkładowe pokoje po około 18m2 każdy ( z jednego z nich wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 44m, położone w bloku z windą, na osiedlu Jakubskim. Na całkowitą powierzchnię składa się salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Koniuchy,Toruń

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe na Koniuchach! Na całkowitą powierzchnię 80m, składają się 4 pokoje, łazienka, wc i przedpokój. Mieszkanie umeblowane, przestronne z loggia. Całkowity koszt najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Skarpie

Na Skarpie,Toruń

3 600 zł151 m² 23,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Skarpa! komfortowe! widok na wisłę! 151m! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w domu dwurodzinnym na dużej działce o pow. 2000m² na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na osiedlu sztuk pięknych Z tarasem! Przedstawiam Państwu bardzo dogodnie zlokalizowane mieszkanie. Mieszkanie zupełnie nowe, oddane do użytku w 2014 roku.Super duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórz

Podgórz,Toruń

1 300 zł95 m² 13,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje 95M2 podgórz 1300zł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 95m2 na Podgórzu. Mieszkanie po generalnym remoncie składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na osiedlu słoneczne tarasy! W cenie garaż! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na strzeżonym i monitorowanym osiedlu "Słoneczne Tarasy". Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 60m, osiedle sztuk pięknych! garaż W cenie! Blok z windą, lokal położony na 7 piętrze składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 650 zł68 m² 24,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bartkiewiczówny, 3 pokoje, garaż! Zapraszam do obejrzenia mieszkanie położonego na I piętrze na Osiedlu Koniuchy. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Na całkowitej powierzchni 68 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

37m2, 2 pokoje, po remoncie! Przedstawiam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Piskorskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowane, mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W pobliżu starówki! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Grudziądzkiej, o powierzchni 75m, składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na osiedlu Sztuk Pięknych. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, mieszczące się na 3 piętrze w bloku z cichobieżną windą. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy lesie! Teren zamknięty, monitoring, ochrona 24h, przed blokiem parking. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje Z 100 metrowym tarasem! Atrakcyjne mieszkanie w Toruniu na osiedlu Słoneczne Tarasy. Mieszkanie w pełni umeblowane. Największym atutem mieszkania jest taras przynależny do.