dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

850 zł56 m² 15,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku z 2001r., z bramą na pilota. Na terenie bloku znajduje się kameralny plac zabaw, parking i garaże. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staszica

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/12m/10m), aneksu kuchennego, balkonu, przedpokoju oraz łazienki i wc. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/10m/10/), aneksu kuchennego, balkonu, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

750 zł51 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/17m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie,nowa łazienka (kabina),oddzielnie wc, umeblowane, wyposażone (lodówka, pralka,mikrofala), w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy sieciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Broniewskiego

Zieleniec,Toruń

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 1 pokoju (20m), aneksu kuchennego, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nową kawalerkę, blok, ogrodzony, rok budowy 2014, pierwsze piętro, winda, możliwość dodatkowego wynajmu indywidualnego miejsca postojowego w garażu. Mieszkanie nowe, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie, składające się z 2 rozkładowych pokoi(15m/8m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 pokoi(15m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! W cenie garaż! komfortowe mieszkanie W nowym budownictwie nieopodal lasu! Komfortowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na min. 1 rok. 750zł. 2 pokoje (większy 25m z balkonem loggia, mniejszy 8m ), osobna kuchnia, łazienka , ubikacja. Mieszkanie w bloku 4 piętrowym. Budynek ocieplony. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Koniuchach. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 mniejszych pokoi, łazienki wraz z wc, przedpokoju z zabudową typu komandor oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Rubinkowie. Pokoje o powierzchni 14 i 8 m2, z większego pokoju wyjście na loggie, widna kuchnia oraz łazienka wraz z wc. Mieszkanie komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie, 55 m2, dwa pokoje + salon z aneksem kuchennym, w nowym budownictwie, na strzeżonym osiedlu, w spokojnej, miłej okolicy. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nenufarów

Stawki,Toruń

1 050 zł50 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze na Osiedlu Stawki. Na 50 m2 znajdziecie Państwo przestronny salon o powierzchni 16,75 m2, sypialnię 12,95 m2, przedpokój 8,75m2 łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi (25m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(15m/12m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 2 pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

750 zł84 m² 8,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (25m/20m/16m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Koniuchy przy ul. Kozackiej o powierzchni 42m2. Dwa pokoje (salon i sypialnia) z kuchnią. Do dyspozycji nowa pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu nowoczesne, zadbane mieszkanie na ul. Strzałowej (osiedle Stawki). Mieszkanie jest dwupokojowe , aneks kuchenny plus łazienka. do dyspozycji lokatora piwnica oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(16m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne umeblowane 2 pokojowe mieszkanie 52 m kw cegła, duża kuchnia z jadalnią, duży balkon, parkiet, piwnica, całkowicie wyposażone. Doskonała lokalizacja: ul. Dekerta 5 min pieszo na Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(18m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

700 zł56 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prz1dstawić Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja bardzo dobra, przystanek komunikacji miejskiej ok. 50 m, w okolicy kilka sklepów spożywczych, apteki, fryzjerzy, Mc Donalds, fitness. Mieszkanie po remoncie używane ok. 2 lat. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł56 m² 17,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto - mieszkanie w nowym budownictwie, z salonu wyjście na sporej wielkości balkon, z widokiem na Wisłę - m ieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe. Powierzchnia lokalu 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament O bardzo wysokim standardzie na osiedlu słoneczne tarasy! Polecam mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 48m2 położone na 4 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowy apartament! Położony blisko starówki, bo zaledwie 200m pieszo, w ogrodzonym apartamentowcu. Mieszkanie o wysokim standardzie zarówno wykończenia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe a atrakcyjnej lokalizacji na os. Koniuchy przy ul.Bartkiewiczówny. Teren ogrodzony, monitorowany, wjazd na osiedle bramą na pilota. Przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Słoneczne Tarasy. Budynek o podwyższonym standardzie z windą. Osiedle jest zadbane, teren ogrodzony. Na całkowitą powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie na osiedlu słoneczne tarasy! W cenie miejsce garażowe w podziemiach budynku. Polecam słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 51 m2 dwupokojowe w ogrodzonym, strzeżonym apartamentowcu nieopodal Starówki na ul Grudziądzkiej. Na całkowitą powierzchnię składa się salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

750 zł27 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe z umeblowaną kuchnią i przedpokojem, w cichej części miasta. Cena do negocjacji. Mieszkanie dostępne od 1 maja 2014 roku. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

850 zł37 m² 22,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie w nowym budownictwie, składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym:na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł70 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 10min spacerem od Centrum - Grudziądzka Komfortowo wykończone mieszkanie w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze o powierzchni 70m2 - 2 duże, jasne pokoje, łazienka, kuchnia, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

850 zł37 m² 22,97 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rubinkowo II, szosa Lubicka, XI piętro, 2 pokoje 37 m2, umeblowane. Mieszkanie przerobione z pralni i suszarni, składające się z indywidualnego pokoju o powierzchni 19 m2, oddzielonego.