dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

1 550 zł38 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Lotników. : gdzie : Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze, w bloku z cegły. Klatka schodowa zadbana. Obok bloku miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnia

Podgórz,Toruń

1 200 zł38 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od zaraz kawalerka z dużym balkonem. Wyłącznie najem okazjonalny. Oferuję na wynajem mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Letnia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Donimirskiego

Rubinkowo I,Toruń

2 200 zł34 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Rubinova to prestiżowa inwestycja, która wpisuje się w architektoniczny pejzaż toruńskiego Rubinkowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Piernikowe,Toruń

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Piernikowym Osiedlu, umeblowana i wyposażona. II piętro blok z windą. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 750 zł56 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję jasne i ciche mieszkanie położone na pierwszym piętrze XIX wiecznej kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie (2023). Pokój dzienny i sypialnia jeszcze w trakcie meblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł37 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane mieszkanie w bloku z cegły na Przedmieściu Bydgoskim - blisko parku bydgoskiego! Zadbany lokal mieszkalny w bloku przy ulicy Krasińskiego - tuż przy ul. Reja. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Grudziądzka 31 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje), znajdujące się w samym sercu miasta, w apartamentowcu przy ul. Grudziądzkiej 31. : gdzie : Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

2 800 zł58 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego apartamentu w sercu toruńskiej starówki, na ulicy Szerokiej. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Stawki,Toruń

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego , mieszkania z pięknym widokiem na Starówkę, położonego przy ul. Przy Kaszowniku na osiedlu Mokre. Na powierzchnię 37 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Kozackiej na Koniuchach. Na powierzchnię 74 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 500 zł36 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Toruniu przy ul. Dziewulskiego 24. Nieruchomość znajduje się na parterze w niskim bloku. Na 36m2, składa się: - osobna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

św. Józefa,Toruń

1 950 zł70 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach (osiedle Universitas ) - przy ul. Św. Józefa - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Stawki,Toruń

2 000 zł36 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, stawki, ul. Łódzka 91. Pragniesz zamieszkać w cichym, komfortowym i nowym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji między starym a nowym mostem, na lewobrzeżu? Cenisz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 800 zł59 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko: mieszkanie w samym sercu dzielnicy Bydgoskie Przedmieście zaledwie 5-8 minut na Starówkę w prestiżowej inwestycji "mickiewicza Apartamenty". Mieszkanie przekona nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodociągowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, po remoncie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, duży balkon i piwnicę. W okolicy dużo zieleni, punktów usługowych i sympatycznych ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dwoma parkingami ze szlabanem blisko budynku. Lokal o powierzchni 56 m2 usytuowany jest na 3 piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 950 zł57 m² 51,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Tylko u nas* Mieszkanie na wynajem (dodatkowo miejsce postojowe w hali garażowej płatne 200 zł za miesiąc) Cechy oferty: - mieszkanie jest w pełni wyposażone (pralka, całe agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybaki

Rybaki,Toruń

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

1 400 zł23 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie usytuowane na 7. piętrze bloku z windą, w spokojnej okolicy przy ul. Dziewulskiego w Toruniu. Budynek wyposażony jest w domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, osiedle Młodych - dwa oddzielne pokoje, po remoncie! Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z cegły blisko Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Jar,Toruń

1 650 zł26 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25,80 m2, parter, duży ogródek, po remoncie. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od terenów zielonych, lasu i tras spacerowych? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym mieszkaniu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł80 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze! Szukasz do wynajęcia przestronnego mieszkania? Chcesz mieć blisko do Starówki, a zarazem mieszkać w cichym i spokojnym miejscu nieopodal parku? Zależy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***rezerwacja*** 0ferta najmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m2, usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Świętopełka. Po generalnym remoncie, wymiana okien, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla studenta wsb lub osoby pracującej! Lokal po odmalowaniu ścian na jasno szary kolor. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pck w wieżowcu na 1 piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od stycznia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie z przynależnym ogródkiem. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł31 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament 31,32 m2 blisko centrum miasta Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w centrum Torunia (targowa 16a). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrakowa

Wrzosy,Toruń

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2-pokojowego na Toruńskich Wrzosach. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym z ogrodem. Mieszkanie posiada kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

2 200 zł35 m² 62,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Jar, ul. Strobanda 10. Do wynajęcia nowe dotąd niezamieszkałe, dobrze doświetlone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane jest ono w nowym bloku z windą, na 3 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł63 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 62,9m2 w bloku z windą z 2012 roku na ulicy Krasińskiego. Budynek ogrodzony z monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Strzałowej na nowoczesnym osiedlu "sosonowy Las" - z własną siłownią, wydzielonym miejscem do grilowania i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy! Zalety mieszkania: * klimatyzacja * balkon * internet * miejsce parkingowe w garażu podziemnym * wysoki standard * winda Zalety lokalizacji: * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie na wynajem 45m2 Nieruchomość składa się z: * dwóch pokoi * łazienki z wc * przedpokoju * salonu z aneksem kuchennym miejsce garażowe W cenie! Zalety lokalizacji: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, - łazienki, - wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grasera

Jar,Toruń

2 400 zł68 m² 35,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń ul. Konrada grasera W najbliższej okolicy nie brakuje najważniejszych punktów handlowo-usługowych: intermarche, piekuś, rossmann, biedronka, klub fitness/siłownia i kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rubinkowo,Toruń

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem , 2 pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze bloku, dla osób bezdzietnych, ceniących sobie ciszę i spokój w skomunikowanej lokalizacji. Cechy oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kusocińskiego 12 w Toruniu *spokojna lokalizacja, bliskość lasu oraz miejsc rekreacji i wypoczynku *bardzo korzystna komunikacja.