dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 39 m2 na Bydgoskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piernikowe,Toruń

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki na Jakubskim Przedmieściu, osiedle Piernikowe. Mieszkanie o metrażu 27 mkw na 2 piętrze w bloku. Lokal mieszkalny jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania w ścisłym Centrum na Toruńskiej Starówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 320 zł37 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 37m2 Lokalizacja: ul.Strobanda - JAR Czynsz: 2.320zł (razem z parkingiem pod budynkiem) Eksploatacja: 490zł (razem z internetem i TV) Kaucja: 2.320zł Forma umowy: najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/14m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Toruń

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Tadeusza Kościuszki 36 (mokre) *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

1 400 zł37 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 36,6 m Na Skarpie - po remoncie, wolne od zaraz Mieszkanie na parterze w wieżowcu, jasne, ciche, składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jar

Jar,Toruń

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzone mieszkanie na jarze - wolne od 1 maja! Przedstawiam Państwu pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się w najładniejszym bloku na osiedlu. Lokal ma powierzchnię 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kordeckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia pokój w mieszkaniu trzy pokojowym, dla jednej osoby. Blok znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu przy ulicy Kordeckiego. Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 750 zł44 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas piękny apartament na wynajem. Budynek oddany w 2020r. Willa deweloper. 5 min. do Starówki, apartament z klimatyzacją, teren ogrodzony, miejsce postojowe, urządzony i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Chełmińskie Przedmieście ( blisko Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokre

Mokre,Toruń

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne wnętrza, gustowne I eleganckie mieszkanie na mokrym! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego w pełni urządzonego mieszkania w dzielnicy Mokre. Apartament mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winnica,Toruń

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania gustownie umeblowanego na Winnicy w malowniczej okolicy obok lasu oraz parku. Znajduje się ono na 2 piętrze w budynku z windą przy ulicy Winnica 45 c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w optymalnej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na parterze w bloku położonym przy ulicy Sobieskiego 5-7 - dzielnica Jakubskie Przedmieście. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m2 zlokalizowanego na skarpie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W nowo wybudowanym bloku Z windą - do wynajęcia - 36 m2 - 2 pokoje - Z obszernym balkonem - toruń - chełmińskie przedmieście - nowe torpo Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

św. Józefa,Toruń

2 400 zł75 m² 32,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokojowe mieszkanie 75 m2 na pierwszym piętrze z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu! Nieruchomość złożona z: pokój 25 m.kw pokój 8 m.kw pokój 12,43 m.kw kuchnia zamykana z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możesz być pierwszy. Nowa oferta wynajmu mieszkania na osiedlu Jakubskie Przedmieście, 5 min do centrum miasta, zapraszam. Cechy mieszkania: - 3 odświeżone pokoje, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się w apartamentowcu na zamkniętym Osiedlu Sztuk Pięknych przy ulicy Broniewskiego 6. *Składa się ze słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kordeckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia pokój, dla jednej osoby. Blok znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu przy ulicy Kordeckiego. Najemca nie płaci za usługę pośrednictwa. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przy Lesie,Toruń

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi (25m/12m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Młodych

Młodych,Toruń

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

28 m , kawalerka po remoncie, widok na stare miasto Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu z windą, bardzo ciepłe, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł38 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 38,3 m2, z balkonem na osiedlu zamkniętym w centrum dostępne od zaraz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 300 zł53 m² 43,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz. Zapraszam do zapoznania z oferta wynajmu mieszkania na Osiedlu Strefa Czasu w Toruniu. Nowe budownictwo, winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Na Skarpie,Toruń

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie położone w bloku na wysokim parterze o powierzchni 55 mkw. W jego skład wchodzi: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: powierzchnia : 48,5m2 Struktura: 2 pokoje i oddzielna kuchnia Lokalizacja: wyszyńskiego 13 Piętro : trzecie Dodatkowe powierzchnie : balkon i piwnica Czynsz: 1.500zł Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Podgórz,Toruń

1 300 zł48 m² 27,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania na wynajem znajdujące się na Toruńskich Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na parterze przy ul. Michała Drzymały w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fieldorfa Nila

Wrzosy,Toruń

1 670 zł47 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem w bloku, które jest wybudowane na Wrzosach II w 2 piętrowych kameralnych blokach z windą. Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stawki,Toruń

2 100 zł48 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania na toruńskim lewobrzeżu. Mieszkanie znajduje się na 1-wszym piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł50 m² 37,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas Link do filmu: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo po remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku z cegły, z windą i obszerną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł38 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem w apartamentowcu z 2022 roku. Jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Dostępny od zaraz. Budynek zbudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań Pierwszym Najemcą Przedstawiamy Państwu ofertę apartamentu premium z miejscem w hali garażowej do wynajęcia od zaraz. W pełni wyposażone, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 zł32 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz przy tym, aby Twoje auto korzystało z podziemnego garażu? Dobrze trafiłeś/aś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Stawki,Toruń

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 54 m 2 pokoje + garderoba + miejsce parkingowe w hali garażowej 2500 plus opłaty ( czynsz + prąd)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na V piętrze w apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2022/23 roku na osiedlu Artystycznym ( osiedle zamknięte, muzyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzcinowa

Stawki,Toruń

1 900 zł49 m² 38,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu komfortowego i bardzo funkcjonalnego mieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok; cegła; blisko umk; 2 pokoje; blisko centrum; bydgoskie przedmieście Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskiem Przedmieściu, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Mokre,Toruń

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje - 49 m2 - Mokre - Toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego, częściowo umeblowanego i wyposażonego mieszkania w Toruniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na IV piętrze w bloku położone przy ulicy Gałczyńskiego 40 na osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 42 m2, jar, wolne od zaraz, miejsce postojowe w cenie. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na balkon, * sypialni, * łazienki z wanną i wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij