dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowica

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 400 zł104 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English scroll down. Trzypokojowy apartament o powierzchni 104 m2, na drugim piętrze, przy ul. Klonowica. Składa się z dużego salonu, sypialni z łóżkiem 200x200 cm, mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rybaki,Toruń

1 250 zł44 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Popiełuszki. Duża, nowoczesna kuchnia w aneksie, pokój z balkonem, przedpokój, łazienka z toaletą oraz sypialnia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierchni ok 48m 2 składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małe Garbary

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki na toruńskiej Starówce. Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Toruń

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (20m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł69 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.69 m2 przy ulicy Mickiewicza. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chełmińskie przedmieście I szosa chełmińska I 36 M 2 nowe mieszkanie! doskonała lokalizacja! do wprowadzenia od zaraz! Proponuje na wynajem mieszkanie położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36m2, usytuowanej na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: * kuchni, * 2 pokoi * łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jak długo szukasz przytulnego, funkcjonalnego mieszkania? dłużej nie musisz szukać! 2 pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój z zabudową typu komandor. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla Studentów, 2 pokoje, 45m2 Studencie! Jeśli szukasz mieszkania niedaleko Kampusu umk, lepiej trafić nie mogłeś! Koniecznie zapoznaj się z ofertą wynajmu tego mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki mieszkania o powierzchni 28m2, usytuowanej na pierwszym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie składa się z: * kuchni, * pokoju * łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na 1 piętrze Apartamentowca w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście, 150m od umk, blisko również do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Toruń

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m/8m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które położone jest blisko zarówno umk, jak i Starego Miasta? Trafiłeś właściwie! Na wynajem nieruchomość przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku. Powierzchnia mieszkania to 38m2. Składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Toruń

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla Studentów, 3 pokoje, 48m2 Studencie! Jeśli szukasz mieszkania blisko umk, lepiej trafić nie mogłeś! Koniecznie zapoznaj się z ofertą wynajmu tego mieszkania. Trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, 40m2, kawalerka, parter, blok Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki mieszkania o powierzchni 40m2 usytuowanej na parterze w bloku w dzielnicy Koniuchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.57 m2 na ulicy Matejki. Pokoje rozkładowe, duże, jasne. Mieszkanie wyposażone w niezbędne sprzęty rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winnica

Winnica,Toruń

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 2 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.47 m2 na osiedlu Koniuchy. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stawki, 52M2, 3 pokoje, 2 piętro, cegła Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52m2 usytuowanego na 2 piętrze w bloku z cegły z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

2 000 zł73 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje,Rakowicza,73 m2 Mam przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia,położone w atrakcyjnym miejscu na Rubinkowie. Na powierzchnię 73 m2 składają się cztery osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście, 150m od umk, blisko również do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.80 m2 na ulicy Legionów. Wydział Fizyki, astronomii i Informatyki Stosowanej znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sztuk Pięknych,Toruń

1 990 zł55 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Na wynajem wyjątkowe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. Mieszkanie wyposażone w niezbędne sprzęty rtv i agd oraz klimatyzację. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drodzy Studenci, jeśli nie macie jeszcze gdzie zamieszkać w Toruniu, ta oferta jest właśnie dla Was. Mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe, do każdego wchodzi się odrębnym wejściem z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

850 zł32 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 2 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow. 32 m2 przy ulicy Mohna. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.46 m2 przy ulicy Matejki. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe, na wysokim parterze, do każdego pokoju wchodzi się odrębnym wejściem z przedpokoju, do tego kuchnia i łazienka połączona z wc. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w mieszkaniu na nowym osiedlu w Toruniu? Trafiłeś na dobre ogłoszenie! 2-pokojowa nieruchomość na parterze, budynki lem-budu. * mieszkanie w pełni wyposażone * Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,0 m2 w Toruniu przy ul. Hubego , na Jarze. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu, oddanym do użytku w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne tarasy

Słoneczne tarasy,Toruń

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na pięknym, monitorowanym osiedlu o powierzchni 47 m2. Nieruchomość składa się z dwóch osobnych pokoi, aneksu kuchennego,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na os. Koniuchy, położona na II p. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu wynosi 750,00 zł + czynsz do spółdz. ok. 400,00 zł + prąd + gaz. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 2 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.48 m2 na osiedlu Koniuchy. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.64 m2 przy ulicy Krasińskiego. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 2 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.48 m2 na Głowackiego. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w podstawowy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry! Na wynajem 3 pokojowe, wyjątkowe i słoneczne mieszkanie o pow.53 m2 na ulicy Kasprowicza. Pokoje rozkładowe, jasne. Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie dla studentów składające się z 1 pokoju (20m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Toruń

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje,Gagarina,48 m2 Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia,położone w atrakcyjnym miejscu na osiedlu umk. Na powierzchnię 48 m2 składają się trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł46 m² 21,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję Państwu ładne mieszkanie w bloku z cegły z windą przy ulicy Słowackiego. Mieszkanie dwupokojowe , z umeblowaną i wyposażoną w sprzęt agd kuchnią oraz salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Mokre,Toruń

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, komfortowe,energooszczędne, przytulne, 38m2, dwa pokoje, mokre Brak zgody od właściciela na zwierzęta i rodziny z dziećmi. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Toruń, 2 pokoje, 38m2 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania to.