dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

310 000 zł51 m² 6 102,36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Marzy Ci się mieszkanie na osiedlu Na Skarpie, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo te mieszkanie jest wyróżniające nie tylko ze względu na cenę, lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

425 068 zł53 m² 8 047,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Inwestycja oddana do użytku W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

308 000 zł44 m² 6 990,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku na Chełmińskim Przedmieściu. Zalety lokalizacji: - w pobliżu przedszkole oraz szkoła podstawowa, - liczne linie mzk, - dookoła zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

342 640 zł37 m² 9 371,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Toruń

309 000 zł37 m² 8 275,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku w Toruniu, przy ul. Fałata, blisko umk: zalety lokalizacji: - 500 m na Uniwersytet, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

496 785 zł66 m² 7 522,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Mokre,Toruń

497 000 zł73 m² 6 843,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne jasne I ciepłe mieszkanie na mokrym - blisko 73 M2 Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w bloku niskim na osiedlu Mokre. Lokal posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

329 000 zł49 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***dwa rozkładowe pokoje na skarpie - winda - blisko szpital dziecięcy! idealne na wynajem *** Serdecznie zapraszam do obejrzenia dwupokojowego mieszkania znajdującego się w wieżowcu "na Skarpie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

469 000 zł69 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Teren ogrodzony - trzy pokoje - piękne jasne - duże mieszkanie! skorzystaj Z programu 2%! Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku wybudowanym w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup ładnie wykończone mieszkanie W kredycie 2% - to jest ta chwila dla ciebie - korzystaj Mam przyjemność przedstawi c Państwu mieszkanie trzypokojowe - o powierzchni 61 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

351 993 zł43 m² 8 227,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fałata

Fałata,Toruń

669 000 zł71 m² 9 369,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny apartament na Osiedlu Sztuk Pięknych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu na prestiżowym osiedlu. Oferta bez pośredników! Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie idealne na start dla rodziny. Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą, 3 pokojowego mieszkania w trzypiętrowym bloku z cegły z 2014 roku. Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

428 000 zł44 m² 9 740,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum miasta obok parku w bloku z windą. Znajduje się ono na 2 piętrze w ogrodzonym bloku wybudowanym w 2014 roku przy ul. Antczaka na Jakubskim Przedmieściu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Słoneczne tarasy,Toruń

420 000 zł45 m² 9 349,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Toruń, słoneczne Tarasy, 44,92m2, 2 pokoje, wysoki parter, balkon, winda, blok 2008 rok, osiedle zamknięte, monitorowane, miejsce postojowe, centrum Torunia, blisko Starówki. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

349 000 zł41 m² 8 491,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

41,1m2 - 2 pokoje, idealne na start pod kredyt 2% Zalety mieszkania: - świeżo po remoncie, - balkon, - oddzielna część sypialniana z oknem, - w pełni umeblowane, - jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49 m , gotowe do wprowadzenia, niski blok. Zalety mieszkania: - niski czynsz - wspólnota - jasne, ciepłe i słoneczne - nowa instalacja - po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Jar,Toruń

580 000 zł62 m² 9 360,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umeblowane I wyposażone, 3 pokoje, wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Zieleniec,Toruń

269 000 zł39 m² 6 851,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta biura nieruchomości: szanowni Państwo, do zaproponowania tym razem mam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w niskim bloku przy ul. Broniewskiego. Idealne dla potrzeb singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

360 000 zł43 m² 8 308,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wygodne, ciche w pełni wyposażone mieszkanie w pięknej kamienicy bezpośrednio przy Parku Bydgoskim. Mieszkanie dla pary lub singla szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania. brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Droga Łąkowa

Mokre,Toruń

496 000 zł73 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne i przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 72m2. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo I,Toruń

325 000 zł48 m² 6 742,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Rubinkowo. Powierzchnia 48,20 mkw, 4 piętro w bloku, wielka płyta, balkon, przynależna piwnica, dostępna wózkownia. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie jest przytulne i funkcjonalne. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Remont odbył się po wakacjach. Idealne mieszkania na start lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jar,Toruń

515 000 zł47 m² 10 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie, o pow. 46,86 m2 - 2 pokoje, nowoczesne i funkcjonalne zlokalizowane w Toruniu na Jarze. Wnętrze zaprojektowane przez projektantkę z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

415 000 zł73 m² 5 716,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz 4 pokojowego mieszkania na najlepszym 1 piętrze w niskim bloku? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Zobacz film Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fałata

Fałata,Toruń

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle sztuk pięknych! Mieszkanie po remoncie generalnym, odmalowane, nowa wanna, kuchnia z ikei kupiona w maju 2022 roku. W cenie pełne wyposażenie mieszkania, szafy, łóżko, kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

350 000 zł48 m² 7 323,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Blisko umk I na starówkę - idealne pod wynajem - inwestycyjnie -łapcie okazję! Miło mi zaproponować Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,79 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Winnica,Toruń

475 000 zł45 m² 10 462,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

******rezerwacja****** Wyjątkowa oferta czeka na Ciebie. ***tylko W property*** Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** mieszkanie rozkładowe fałata, 52 m2, 3 pokoje, bardzo blisko umk, plazy oraz parku, niski blok Z cegły, balkon, piwnica *** Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 63. Pułku Piechoty

Stawki,Toruń

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna, oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pkojowe na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły, podgórz/stawki. Teren bloku ogrodzony i monitorowany. Na terenie mnóstwo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokre,Toruń

310 000 zł49 m² 6 079,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Mokre. Fantastycznie skomunikowana lokalizacja. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49,33 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokre,Toruń

269 000 zł40 m² 6 758,79 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Warneńczyka w Toruniu - Osiedle Mokre. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m.kw usytuowane jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Mokre,Toruń

496 000 zł73 m² 6 830,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 72,62 m2 na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie świeżo po remoncie z dużym potencjałem inwestycyjnym nadające się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

389 000 zł73 m² 5 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Duże 4 - pokojowe mieszkanie 72,53 m2, rubinkowo, do remontu Miejsce parkingowe za szlabanem, na pilota, tylko dla mieszkańców Mieszkanie: - w pełni rozkładowe - 4 niezależne pokoje, - dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

470 000 zł99 m² 4 752,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kamienica w świetnej lokalizacji, blisko Bulwaru, opcja dwóch mieszkań z osobnym wejściem, do własnej aranżacji. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

****rezerwacja**** Jeżeli szukasz mieszkania na prężnie rozwijającym się lewobrzeżu Torunia, ta oferta idealnie pasuje do Ciebie! ****tylko W property**** Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

357 595 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie przy koszalińskiej, to nowa inwestycja mieszkaniowa w Toruniu zlokalizowana na osiedlu Bielawy, na skraju ulic Koszalińskiej i Krynickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Toruń

299 000 zł40 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 40,3 m2 na Osiedlu Kochanowskiego w Toruniu. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

255 000 zł35 m² 7 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania w samym sercu osiedla na Skarpie. Mieszkanie idealne do wynajmu, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

544 340 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszalińska

Bielawy,Toruń

645 740 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij