dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

605 000 zł63,39 m² 9 544,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Oto poprawiona wersja oferty bardziej profesjonalna, bez emotikonów i z aktualną ceną oraz kontaktem: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bażyńskich | 64 m Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł34 m² 13 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stawki - nowoczesny apartament z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecam na sprzedaż nowoczesne kompaktowe dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45,03 m² 8 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, ale także doskonała propozycja na własne, przytulne M ! lokalizacja: ul. Krasińskiego, bydgoskie Przedmieście. Ta część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł63 m² 10 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

765 000 zł61,08 m² 12 524,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | garaż + box Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w dogodnej lokalizacji Torunia, przy ulicy Kochanowskiego. Cena ofertowa wynosi 480 000 pln, co.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64,38 m² 6 834,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja- poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,30 m² 10 248,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko umk Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł49,23 m² 10 867,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Winda od poziomu zero! 3 pokoje po generalnym remoncie! Twój azyl w centrum miasta - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dekerta rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,25 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze historycznej kamienicy z 1866 roku przy ul. Prostej 7 w samym centrum Toruń. Budynek stanowi element.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, czteropokojowe mieszkanie na parterze, położone przy ul. Buszczyńskich na toruńskim Rubinkowie. To oferta dla osób szukających dużej przestrzeni w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,70 m² 7 381,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

303 853 zł24 m² 12 660,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. To unikatowa oferta zakupu mieszkań klasy premium w historycznej kamienicy, zlokalizowanej w prestiżowej części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł51,42 m² 14 177,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,42m2 na 3 piętrze 3-piętrowego apartamentowca z windą, na osiedlu jar Naturia. Kompleks budynków od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 056 zł36,88 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, II etap inwestycji zakończony! Lokal nr 83 w budynku C, piętro 3/7. Zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1250/78/oi m-ce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,51 m² 11 373,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Polnej, na kameralnym osiedlu "przy Lesie" w miejscu, które łączy spokój, zieleń i komfort codziennego życia z pełnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39,16 m² 5 362,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Dzień dobry ;) Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania (3 pokoje, parter, dom typu plomba, 4 lokalowy) zlokalizowanego w Toruniu, w dzielnicy Podgórz, przy ulicy al. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. * dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na toruńskim rubinkowie! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. Bolesława Chrobrego 27. Nieruchomość znajduje się w dobrze rozwiniętej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł83,28 m² 8 873,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Taka oferta nie zdarza się często - w pełni wyposażony, funkcjonujący apartament, gotowy do pracy, ale również doskonale sprawdzi się jako miejsce do życia. Przedstawiam ofertę sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł25,57 m² 5 436,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsza oferta na rynku. Mieszkanie ze względu na lokalizację idealnie nadaję się na wynajem długoterminowy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,57 m . Lokal znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko W naszym biurze 2 rozkładowe pokoje, 38 m2, z balkonem, blisko Starówki Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone przy ul. Sucharskiego na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy z XV w. przebudowanej gruntownie w 1830 roku. W ostatnich latach budynek przeszedł generalny remont (klatka, elewacja, piony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł195,88 m² 7 652,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 196m2. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,52 m² 8 859,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu Mokre. Usytuowane jest na 4 piętrze wieżowca. Co ważne: mieszkanie sprzedawane jest z prawie całym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84,84 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Reprezentacyjne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku łączącej styl secesyjny oraz wczesnego modernizmu, idealny na kancelarię lub komfortowe mieszkanie. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76 m² 11 828,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Osiedle Sosnowy Las na lewobrzeżu. Oferujemy stylowe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na nowoczesnym, spokojnym i cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

689 000 zł91 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na I piętrze, przy ul. Mickiewicza. Ze względu na lokalizację i piętro idealne dla dużej rodziny lub każdego kto ceni sobie życie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Jar,Toruń

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²