dowolna

Mieszkania z ogródkiem Toruń - Oferty mieszkań z działeczką

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie na osiedlu Jar w Toruniu. Mieszkanie na świeżo odmalowane i odrestaurowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

396 350 zł32 m² 12 320,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na osiedlu Jar. Bez prowizji, 0% od klienta kupującego. Bezpośredni reprezentant sprzedażowy dewelopera. Mieszkanie o powierzchni 32,17 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jar,Toruń

475 000 zł43 m² 11 139,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jar | strobanda | 2 pokoje | 43 M2 Tylko u nas! Na sprzedaż nowocześnie wyposażone i umeblowane, piękne mieszkanie z 50 m2 ogródkiem na Jarze, zlokalizowane na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

620 000 zł47 m² 13 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę premium mieszkania na osiedlu Naturia w Toruniu. Osiedle wybudowane przez renomowanego dewelopera Budlex. To gotowe do zamieszkania mieszkanie oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

705 000 zł64 m² 10 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie do wprowadzenia z umeblowaniem. Dostępne miejsce postojowe za dodatkową opłatą. Prezentuję Państwu interesując ą ofertę mieszkania położonego na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Toruń

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

W domu 3-rodzinnym, ogródek, blisko centrum, 3 pokoje, 62 M2, bydgoskie przedmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , składające się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 450 zł26 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26,15 m , zlokalizowane przy ul. Szosa Chełmińska 128. Lokal znajduje się na parterze kameralnego, jednopiętrowego budynku, w którym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Wrzosy II,Toruń

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu umeblowane i wyposażone mieszkanie na parterze 45,88 m2 z ogródkiem 56 m2. Mieszkanie składa się : - przestronnego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Mokre,Toruń

589 000 zł55 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie składające się z 54.68 m2 z oddzielną kuchnią, sypialnia z garderobą, Loggia, po remoncie Blok z ogrodzoną przestrzenią z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włocławska

Rudak,Toruń

319 000 zł41 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na obrzeżach miasta w zielonej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego mieszkania o powierzchni 41,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkanie na osiedlu jar naturia, jednej z najbardziej pożądanych w Toruniu lokalizacji. Na powierzchnię 59 m2, składają się: salon, osobna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mohna

Koniuchy,Toruń

709 000 zł64 m² 11 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem sprzedawane z całkowitym umeblowaniem. Taras i ogródek o powierzchni 60m2 z nasadzeniami drzewek i z trawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

290 000 zł38 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - gotowe do zamieszkania. Gotowy biznes - świetnie sprawdzi się jako oferta na wynajem. Szczegóły: - 2 rozkładowe pokoje na parterze - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 000 zł38 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogródek, nowoczesne wnętrze, parter, jar Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze, klauzula wyłączności. Wymagany najem okazjonalny Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Rudak,Toruń

642 000 zł51 m² 12 539,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rudak| Osiedle Sosnowy Las| Strzałowa | 3 Pokoje rezerwacja! piękne, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Sosnowy Las, przy ul. Strzałowej 19. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

647 899 zł79 m² 8 218,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zatrzymaj się! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę! jar, osiedle helio! nowa inwestycja! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Trzeposka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

567 688 zł54 m² 10 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? Zatrzymaj się! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę! jakubskie przedmieście, osiedle novo! nowa inwestycja! bez prowizji od kupującego! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

509 900 zł42 m² 12 108,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonego 2 pokojowego mieszkania o pow. 42,11 mkw, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Trzeposka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

390 340 zł35 m² 11 011 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

417 703 zł40 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Koniuchy,Toruń

442 538 zł39 m² 11 937,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania pod wynajem? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie! już W najbliższą sobotę, darmowa konsultacja podatkowa!. Apartamenty w sercu Torunia, świetna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

588 384 zł52 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 51,84 mkw zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

665 000 zł65 m² 10 235,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W blue-home nieruchomości Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę wyjątkowego apartamentu na Toruńskiej Starówce z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

639 000 zł55 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania o pow. 55,38 mkw zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Mokre,Toruń

468 699 zł41 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 40,58 mkw zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

599 999 zł68 m² 8 823,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy wyjątkowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 68,05 m z dużym balkonem oraz piwnicą (6,98 m ), położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Jar,Toruń

474 318 zł42 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 41,68 m2 z dużym ogrodem o pow. 55m2! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na parterze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Jar,Toruń

462 231 zł38 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu o pow. 37,95 m2 z ogrodem o pow. 23 m2! W cenie pakiet Smart Home umożliwiający sterowanie instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grudziądzka

Koniuchy,Toruń

383 438 zł30 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny o pow. 29,77 m2 z ogródkiem o pow. 27,79 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Koniuchy przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Jar,Toruń

1 750 zł26 m² 67,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25,80 m2, parter, duży ogródek, po remoncie. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

645 822 zł66 m² 9 768,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 66,11 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

333 622 zł27 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie (kawalerka) o pow. 26,52 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, wyjątkowego mieszkania w apartamentowcu przy ulicy bydgoskiej 12. Apartament charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Toruń

699 000 zł72 m² 9 765,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Doskonale zlokalizowane i bardzo ładne mieszkanie w sercu Toruńskiej Starówki na ulicy Sukienniczej - bliskosć Starówki z jednoczesnym zachowaniem ciszy i spokoju. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Bielany,Toruń

619 000 zł61 m² 10 097,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w Toruniu na Wrzosach, w spokojnej i cichej okolicy, idealne dla osób szukających komfortu i relaksu w otoczeniu natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Rubinkowo II,Toruń

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Mam do sprzedania mieszkanie M5 (4 pokojowe) w Toruniu na Rubinkowie 2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Reja,Toruń

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wyłączność wynajmu mieszkania przy ul. Reja. Nieruchomość o powierzchni 30,5m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Mokre,Toruń

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. Henryka Sucharskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze, składające się z: -trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

549 000 zł76 m² 7 185,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w zadbanej kamienicy przy ul. Fałata na toruńskich Bielanach. Wnętrze mieszkania jest świeżo po generalnym remoncie z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

381 990 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia